Jump to content
Masatenisi.org Forum

5. İstanbul Veteran Turnuvası

Recommended Posts

5. İstanbul Uluslararası Veteran turnuvası 18-21 eylül tarihleri arasında Kadıköy Caferağa salonunda yapılacaktır.

Fenerbahçe ve Veteran masa tenisiçileri Derneklerinin ortaklaşa düzenledikleri turnuvanın Katılım ücreti 30,000,000 TL dir (yabancı katılımcılar için 30 euro).

Katılmak isteyenlerin 16 eylül perşembe gününe kadar kayıtlarını yaptırıp ücrelerini yatırmaları gerekmektedir.

Telefon : 0216 336 36 09 Savaş bey

Web : http://www.fbvtt.org/index1.htm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben bu turnuvaya katılmayacaktım ama arkadaşların ısrarı ile katılacağım. Gelecek arkadaşlarla orada görüşürüz.

İki haftadır iç kulaktaki denge merkezinin "ayar bozukluğu" yüzünden dengem bozuk dolaşıyorum. Hafif baş dönmesiyle birlikte sarhoşlar gibi zig-zag yaparak yürüyorum. Arada bir azalıyor ama yine de devam ediyor. İlaç içiyorum ama tedavi edici ilacı yokmuş. Sadece etkileri azaltmak için veriyorlar. Kendi kendine geçecekmiş. Bu şekilde ancak yarı performans ile oynayabiliyorum ama yine de turnuvaya katılacağım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ertan Bey, geçmiş olsun...

ama bence, tam iyileşene kadar oynamasanız daha iyi olur gibi, sağlık önce gelir... ayrıca maç esnasında yaşayacağınız bir denge kaybı falan bir kazaya yolaçabilir, riske girmemek lazım... yine de siz kendi durumunuzu daha iyi değerlendirirsiniz tabii...

bu arada, forumdan katılan var mı başka bu turnuvaya? katılacak herkese şimdiden başarılar diliyorum...

selamlar

Ping the not yet veteran Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ertan Abi öncelikle geçmiş olsun. Umarım bir sorun yaşamazsın ve çabuk iyileşirsin.

Bende Ümit Abi ile turnuva da olacağım. Artık turnuva da görüşürüz.

Bu arada turnuvaya gelecek arkadaşlar + Kaisersoze, Nurdan ve Tsu ,

Salonda olur iseniz beni de bulun.Sanırım erken saatte maçta olacağım. Biraz sohbet ederiz.

Turnuvaya katılan herkese şimdiden başarılar dilerim.

Sevgiler ve Saygılar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar dün tarihi bir olaya tanıklık ettim. Kimse yazmadığına göre herhalde kimse denk gelmemiş.

Dün zapping canavarlığı yaparken bir anda Fenerbahçe TV'de veteran masa tenisi turnuvası ile görüntü ve kısa bir haber verdiklerini gördüm. Ve arka planda ne göreyim; masa tenisi.org t-shirtlerini giymiş Kaiser ve arkası dönük olduğu için tanıyamadığım ama Tsu olduğu tahmin ettiğim bir kişi daha. Üst sırada oturan iki kişi ile sohbet halindeydi arkası dönük arkadaş, Kaiser ise daha çok maçlarla ilgilenmekteydi. Nurdan nerdeydi acaba?

Yani hem masa tenisi ile ilgili bir haber görmüş oldum, hem de masa tenisi.org'un televizyona çıkışına şahit oldum.

Açıkçası t-shirtleri yaptırmak için bu kadar uğraş verdiğim için de tekrar gururlandım kendimle.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Üst sırada oturan iki kişiden birisi muhtemelen bendim. Nurdan genelde masaların başından pek ayrılmadı. Ya masa bulup oynadı, oynayamadığı zamanlarda da hakemlik yaptı. Nurdan'da müthiş bir masa tenisi sevgisi ve hevesi var.

Bu arada ben yaptığım maçlarla ilgili biraz bilgi vereyim.

İlk gün gurup maçlarında yine mavi masa sendromundan dolayı yine hiç iyi oynamadım. Benim gurupta ilk maçlarda herkes birbirini yendi. Son maçımda zayıf bir Bulgar oyuncuya kaybettim ve gurup birincisi olacağım yerde 3. oldum ve alt gurupta kaldım. Aynı Bulgar oyuncuyu 1 ay önce Varna'da 3-0 yenmiştim ve adam setlerde 5 sayıdan fazla alamamıştı.

İkinci gün consolation (teselli) maçları oynadım. 1. günün aksine ikinci gün normal oyunumu oynamasamda çok daha iyi oynadım. Finale kadar değişik oyuncularla maç yaptım ve finalde gurup maçlarında yenildiğim diğer oyuncuyu yendim. Çiftlerde Avni ile 8 lerde 2-0 galipken 3-2 ve son seti 15-13 vererek elendik.

Biz genelde Yeşil Tibhar masalarda oynuyoruz. Turnuvalar ise Mavi Yasaka masalarda oynanıyor. Mavi masaların diğerine göre top zıplatması farklı. Ben atak yapmak için toplara deli-dolu yaklaştığım için en ufak zıplama farklılığı bana zamanlama hatası yaptırıyor. Bu yüzden her turnuvada ilk gün kötü, ikinci gün iyi oynuyorum. Bundan sonra kararımı verdim, turnuvadan önceki günlerde eğer imkan bulabilirsem mavi masalarda oynayacağım.

Turnuvada çok iyi maçlar oldu. Ama son durum nedir işin doğrusu pek takip edemedim. Finaller bugün oynanacak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Togay,

O kadar emek verdiğin ve sitemizin tanıtımını yapan t-shirtlerimizi giymeyip ne giyseydik?

O gün orada Ertan Abi, Ümit Abi, Ben, Kaieser, Tsu ve Nurdan hep aynı t-sihrlerle dolaştık. Hatta ne diyeyim yeni talepler bile oldu ama kalmarı dedik? (Kaldımı?)

Fenerbahçe TV uzun süre çekim yaptı. Belki bugün yarın yine yayınlarlar. TV8'de çekim yaptı ama açıkçası hiçbir kanalı seyredemedim. Çünkü maçtaydık.

Bugün finaller var inşallah güzel ve çekişmeli geçer...

Sevgiler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar, arka planda kaldığınız için görüntü biraz buğulu idi. Kaiser'i çok net seçtim, Kiaser'in yanındaki arkadaşın arkası dönüktü,yüzünü göremedim. Ertan Bey'i de benzettim biraz ama, üst sırada oturan iki kişi bizim t-shirtlerden giymiyordu yanlış görmediysem.

Savaş Bey ile kısa bir röportaj yaptılar ve Savaş Bey'in bir maçından kısa bir görüntü yayınladılar.

Finallere kalan varsa başarılar!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim yanımdaki tsuydu . Bi ara çekim yapılırken yanımda Nurdan da vardı ama göstermemişler heralde . Zaten Ertan abi ben Tsu Nurdan hep beraber oturduk . Ara ara Sadettin abi ve Ümit abide yanımıza uğradı . Ayrıca yine forumlardan Vodka ilede görüştük ilk gün .( gerçi biraz zor oldu ama :) ) . yine ilk gün Simurg ilede haydarpaşadaki masatenisi salonunda buluştuk ve birazcık antreman yaptık .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet, buluşma enteresandı. Ben tsu nurdan serkan ı k.köy de araken haydarpaşa da olduklarını 30 dakika sonra öğrenebildim :)

Güzel vakit geçirdim çok teşekkür ederim.

Bir daha ki turnuvada görüşmek üzere

Burak

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mrb, ben yine iyiki gitmişim diyorum, maçlarım harika geçti. biri süper lig oyuncusu diğeri de ona yakın seviyede iki oyuncuya yenildim, 7 sette uzatmalardan toplamda üç set verdim, bir seti de 11e 9dan aldım.. geriye kalan iki teselli maçımı da aldım, dereceye de giremedim :lol:

kaiser, tsu ben hiç ayrılmadık, çok güzel vakit geçirdik. maçların ilk günü akşama kadar oynadık salonda sadece iki yönetici, kaiser tsu ve ben kalmıştık :) o akşam kaiserle tamı tamına üç setlik 5 maç yaptık, 3ünü ben aldım hehhe. tsuya da maç teklif ettim ama o grup maçlarından yeni çıkmış olduğu için bir darbe de benden gelmesin dedim :) ikinci gün biraz dolaştıktan sonra tüm gün yetmedi, akşam 20:00 gibi salona masa tenisi oynamaya gittik kapanmak üzereydi, geri döndük :)

Ertan Abi ve Saadettin Abi arkadaşlarından fırsat buldukça yanımıza geldiler, birlikte oturduk, bizi yanlız bırakmadılar, genellikle ben herkesi tribünde yanlız bıraktım :(: vodka ve simurga da ayrıyetten tşkkür.. vodka tam iki kez yanımıza geldi, içtenliği için sağolsun. aa bu arada hoydonkla da selamlaştık.

Togay, kamera beni kaçırmış olsa bile benim camerayı bir yerlerde yakalamam lazımdı, bilemiyorum... :salak:

sevgiler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bende ilk gün salondaydım ama oynayamadım (yaş problemi) organizasyona biraz yardımcı oldum hatta bir ara nurdanla biraz sohbet ettik birde penholder aynayanlar vardı heralde kısa saçlı olan tsubasaydı ama sohbet fırsatı olmadı ama genede güzel bir turnuvaydı çok iyi yabancı oyuncular vardı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..