Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bence Fiyatlarla Ilgili Yorum Yapılmalı

gökhanbayraktar

Recommended Posts

Yani timsah gibi bunu hakeden kurbanların gelmesini mi bekliyeceğiz?Nerede dayanışmamız?hani herşey masatenisi içindi,hani bu sporu sevdirmek, yaymak, gönül vermiş olanları veya olacakları her konuda aydınlatmak için buradaydık?Bu mudur şahsi fikriniz sevgili Guray?
Levent Bey, Güray Bey'in yazdığı yazı bence genel bir yazı. Bugün ne alırsak alalım, eğer araştırmadan alırsak haliyle bir şekilde zarara uğramış oluruz. Bilgi günümüzüm en değerli altın bileziği. İş hayatında bile artık bilgi para ediyor ve bu her konu için geçerli.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 65
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Sayın Selim Girit Bey,

Yazdıklarınızda kendinizide sorgulayıp yargılamanız hoşuma gitti. Sanıyorum diğer arkadaşlarda yanlış cümleler kullandılarsa bunu farkına varacaklardır ancak kendilerine fırsat tanıyalım. Belki sizin gibi onlarda yazdıklarını bir süre sonra okuyacaklar ve "hay allah, biraz abartmışım" diyecekler.

Ayrıca (şahsi fikrimce) sadece fikrinizi yazsanız daha iyi olur? Siz dışarıdan getirtmeyi benimseyebilirsiniz bende emek verip ülkemde satandan almaya benimseyebilirim. Bunu için fikir ayrılığı yok. Bu benim kararım ve diğeride sizin kararınız. Tartışılacak hiçbir şey yok aslında. Cümlelerden alıntı yaptığınız ve yorumlamaya çalıştığınız için herkes konunun kişiselleşmesi sebebiyle yazdıklarınıza bir yorum getirme gereği duyduğundan tansiyonda tırmandı tabii.. hele birde gece yazışmaları yokmu.. yarı uykulu.. herkesin birbirini yanlış anlamaya müsait olduğu zamanlar.. (bu yazı için demiyorum.. ama olmuşturda..) Bu sebeple bırakın herkesin yorumu kendine kalsın.. benim ki benim sizin ki sizin fikriniz hepsi bu. isteyen istediğini kendine yakın hisseder ve kendi fikrini ona göre belirtir.

Benim yıllardır öğrendiğim tek gerçek masa tenisiyle uğraşan bir arkadaşın (ister satıcı, ister oyuncu, ister vs. olsun) bu işten hiçbir şey kazanmadığı bilgisidir. Bu sebeple kimse sitede 2. elden 10 lira fazla kazanacağım diye bu kadar küçük bir camianın içinde ismini lekelemek istemez. Art niyetliler olabilir mi? olabilir tabii.. ama bu sporda sanmam... tek elimin parmaklarını geçeceğine bile inanmıyorum mesela. Çünkü uğraştığımız bu spor, maddi olarak hep bizden yiyen bir spor. Herşeyi pahalı. Bu kadar masraf edip ondan sonra da kimse 10 lira fazlaya satmanın hesabını yapamaz.

İşte sizinde demek istediğiniz ve konunun düğümlendiği yer burası. Siz ülkemizdeki satıcılarınneden daha ucuza satmaları gerektiğini yorumluyorsunuz ve yöntem öneriyorsunuz bende neden satamayacaklarını söylüyorum ve gerçekleri yansıtıyorum. Gönül ister ki, alt tarafı lastik ve ağaç parçası olan bu malzemeleri kibrit ve balon parasına alalım ve her yeni çıkanıda deneyelim, beğenmezsek birbirimize hediye edelim. Ama bu fiyatlarla olmuyor ne yazık ki.. Benim evime misafirliğe gelenler evimin bir köşesinde audi alacak kadar malzeme durduğunu görüyorlar(ama altımda kullandığım tek bir araba bile yok.) Ara ara "amann.. artık bunuda kullanmam" dediğim malzemeleri listelediğim yada bir şekilde elimden çıkardığım oluyor ama yinede altımda araba olmasındansa onların o köşede durmasından memnunum. Keşke bu malzemelerin değeri telli araba parasına olsada herkeste alabilse... yani satanları değilde Butterfly, Stiga, vs. gibi satıcıların neden bu fiyatlara bizlere sunduklarını bilebilsek.. isterseniz yeni konumuz bu olsun.. NEDİR BU FİYATLARDAN ÇEKTİĞİMİZ? köşesi açalım...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Levent Bey, Güray Bey'in yazdığı yazı bence genel bir yazı. Bugün ne alırsak alalım, eğer araştırmadan alırsak haliyle bir şekilde zarara uğramış oluruz. Bilgi günümüzüm en değerli altın bileziği. İş hayatında bile artık bilgi para ediyor ve bu her konu için geçerli.

Saadettin Bey abartmak gibi olacak ama işim gereği bilginin para demek olduğunu en iyi bilenlerdenim,bilgi satıyoruz çünkü..

Fırsatçılık anlayışıyla değil ,memnuniyet ve süreklilik amacıyla........

sevgiler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

...Fırsatçılık anlayışıyla değil ,memnuniyet ve süreklilik amacıyla..
Aman yanlış anlaşmayalım art niyetlilerden bahsetmiyorum ben. Sizin bir daireniz var, yan komşunuzunda bir dairesi var ve birebir aynı. Biriniz evinizi satmak için 100.000 lira isterken diğeriniz 120.000 lira isteyebilir. Çünkü herkesin ikinci el fiyatı değişiktir. Ama bu daireyi hileli bir şekilde satmaya kalkarsanız (mesela binanın istimlak alanı olduğunu varsayalım) o fırsatçılığa girer.. Benim tabirimde fırsatçılık=hilebazlıktır.

Her yıl tüm markalar farklı fiyatlara yeni ürünler çıkarıyorlar ama hangisinden daha iyi verim alınacağını, hangisini size uyacağını bilmek, bilgidir ama bu ürünleri satan ve durmadan yenileyen satıcılara bizde yeni meraklar uyandırdıkları ve para harcamaya teşvik ettikleri için hilekar diyebilir miyiz? Cevap burada ortaya çıkıyor zaten.. Bizde sitemizde hileli, kırık, sıfır fiyatının üstünde malzeme satmaya çalışanlara engel olalım. Ama alacak kişide birazcık parmaklarını yorup araştırsın diyoruz. Biz yeni gelen bir çift lastiği arkadaşlarla başka bir arkadaştan alıp denemek için zamanında ne kadar yol giderdik. Şimdi herşey elimizin altında duruyor araştıran yok gibi birşey...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yani timsah gibi bunu hakeden kurbanların gelmesini mi bekliyeceğiz?Nerede dayanışmamız?hani herşey masatenisi içindi,hani bu sporu sevdirmek, yaymak, gönül vermiş olanları veya olacakları her konuda aydınlatmak için buradaydık?Bu mudur şahsi fikriniz sevgili Guray?

şahsi fikrim şudur ki herkese yardımcı olmak görevimiz bu forumda. zaten burada yazma amacımız da bu olmalı. forumun yeni üyelerinin de görevleri bu forumda yazılanları bi baştan sona okumak olmalıdır. ancak böyle önüne geçilebilir bence. ben de kimsenin kazıklanmasını istemem tabii ki. ama kızıyorum işte araştırmadan iş yapanlara çok kızıyorum. konuyu abartmanın anlamı yok. benim şahsi fikrim budur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:) Yok anlamaya niyetiniz yok. Ne forum kuralı tanıyorsunuz ne birşey. İntikam yemini etmişsiniz belli. Aklınızda ne uçuk senaryolar dolanıyor bilmiyorum ama ben sizinle daha fazla muhatap olamayacağım kusura bakmayın. hakkınızda hayırlısı olsun...

ha bi de tsucum benim gergin olduğum falan yok. intikam yemini de etmedim kuralları da çiğnemiyorum. merak etme bütün mesajlarımı gülerek yazıyorum=) çünkü tek amacım kafamdaki fikri belirtmek birilerine saldırmak değil en başından beri. tabi muhattap olup olmamak senin bileceğin iş kimseye garezim yok benim=)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Levent Bey burada kaçırdığınız bir nokta var. Eğer yorum yapmayı serbest hale getirirsek de sürekli kavga çıkıyor. Bir çok üye gayet uygun bir fiyattan satışa koyduğu ürün yüzünden haksız yere itham ediliyor rencide ediliyor. bunun örneklerini sıkça gördük. Bir çok üye sırf bu yüzden foruma girmiyor. Zor bela ikna etmeye çalıştığım değerli bir üyemiz de foruma attığı ilk mesajdan sonra yaşadığı acı deneyimden sonra foruma girmez oldu. Artık ona foruma gir de diyemiyorum yüzüm kızarıyor. Dilin kemiği yok ki... Siteye 15 yaşında biri de giriyor 60 yaşında bir üye de. İyi niyetlisi de var kötü niyetlisi de. Ayrıca sadece yazı yazarak anlaşmaya çalışıyoruz. Ne vurgu var ne ses tonu ne de kime karşı yazdığımızı bilmiyoruz. Ondan sonra yanlış anlaşmalar sürekli yaşanıyor. Birisi Euro'yu yanlış hesaplıyor ve sert bir mesaj yazıyor ortalık karışıyor. Ben bu tartışmalardan bıktım usandım. Ben herşeyden önce forumda huzur istiyorum.

Kim isterki masatenisine yeni başlayan birisi kazık yesin? Yorum yapılmamalı dememin sebebi yukarıda uzunca anlattığım konudandır. Başka birçok forumda da uygulama benim bahsettiğim şeklidedir. ama nedense kimse bu isteğimizin sebebini araştırmadan "vay hainler, vay hırsızlar, emek cahileri! garibanları kazıklayacaksınız ha" diyerek adeta bize hakaret ediyor. Ben hırsız mıyım yahu? Beni tanımadan etmeden yazılan iki kelimeden nasıl böyle bir teşhis konulabilir? Bu bana hakaret değil mi? Ben yeni başlayanlara ekipman tavsiyesi için yazı yazıyorum, özel mesajlarla gelenlere yardımcı oluyorum, kullanmadığım tahtayı lastiği satmıyor ihtiyacı olan çocuklara veriyorum bundan kimin haberi var? Bilip bilmeden neden insanlar hakkımda atıp tutabilme hakkını buluyor?

Satış forumuna konulan ilanlara yorum yapılsın mı yapılmasın mı diye bile tartışamıyoruz bu ekipmanlara biçilen değeri nasıl kavga çıkmadan tartışacağız? Lütfen bana açıklayın ben de bileyim.

Ben hakikaten bu gerginliklerden bıktım. Üyeler açıkça forum kurallarını ihlal ediyor etmeye devam edeceklerini de beyan ediyorken yapılacak şey ortadadır. Bu gergin ortam devam ettiği takdirde ben de bu çok sevdiğim ve senelerdir ufak da olsa yardım etmeye çalıştığım forumdan ayrılacağımı üzülerek belirtiyorum...

düşünüp de kelimelere dökemediğim şeyleri dile getirmişsin tebrik ediyorum ve destekliyorum seni. ama forumdan ayrılman birşeyi değiştirmez. sen forumun en sağlam bilgi kaynaklarından birisin. forumu terkedip de üyeleri bilginden mahrum bırakman üzücü olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aman yanlış anlaşmayalım art niyetlilerden bahsetmiyorum ben. Sizin bir daireniz var, yan komşunuzunda bir dairesi var ve birebir aynı. Biriniz evinizi satmak için 100.000 lira isterken diğeriniz 120.000 lira isteyebilir. Çünkü herkesin ikinci el fiyatı değişiktir. Ama bu daireyi hileli bir şekilde satmaya kalkarsanız (mesela binanın istimlak alanı olduğunu varsayalım) o fırsatçılığa girer.. Benim tabirimde fırsatçılık=hilebazlıktır.

Her yıl tüm markalar farklı fiyatlara yeni ürünler çıkarıyorlar ama hangisinden daha iyi verim alınacağını, hangisini size uyacağını bilmek, bilgidir ama bu ürünleri satan ve durmadan yenileyen satıcılara bizde yeni meraklar uyandırdıkları ve para harcamaya teşvik ettikleri için hilekar diyebilir miyiz? Cevap burada ortaya çıkıyor zaten.. Bizde sitemizde hileli, kırık, sıfır fiyatının üstünde malzeme satmaya çalışanlara engel olalım. Ama alacak kişide birazcık parmaklarını yorup araştırsın diyoruz. Biz yeni gelen bir çift lastiği arkadaşlarla başka bir arkadaştan alıp denemek için zamanında ne kadar yol giderdik. Şimdi herşey elimizin altında duruyor araştıran yok gibi birşey...

'bence araştırmadan bi iş yapan insan kazıklanmaya mahkumdur ve hakeder bu kadar basit... '

merak etmeyin Saadettin Bey, bu fikre katılmadığınızdan eminim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eğer yorum yapmayı serbest hale getirirsek de sürekli kavga çıkıyor. Bir çok üye gayet uygun bir fiyattan satışa koyduğu ürün yüzünden haksız yere itham ediliyor rencide ediliyor. Kim isterki masatenisine yeni başlayan birisi kazık yesin? Yorum yapılmamalı dememin sebebi yukarıda uzunca anlattığım konudandır. Bilip bilmeden neden insanlar hakkımda atıp tutabilme hakkını buluyor?

Satışa sunulan iki ürüne yapılan yorumu ve tepkiyi (bir tanesini sonra okudum gözümden kaçmış) okuduktan sonra artık satışa konulan ürünlere yorum yapılmasın diyorum...

Evet yorum yapılmasın, bişey alacak arkadaşlarda lütfen araştırma yapsın ve öylece alsın diyorumm.

Burada çoğu abimizden ve arkadaşımızdan ben alışveriş yaptım. Bu, çok değerli insanlar bana çok güzel fikirler verdiler, önerilerinide bulundular.. Kısaca bu alışverişler sadece iki lastik ve tahta almak değil, güzel bir arkadaşlığın, iyi bir dostluğun da başlangıcı niteliğinde oluyor..

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

"...forumdan ayrılacağımı üzülerek belirtiyorum..." demeni üzülerek okudum Tsu. Bu sadece bizim gibi eski üyelere değil, bu siteyi kurmak için emek veren Ertan Abiye de ayıp etmektir. Hiç okumadım farzediyorum...

Bizim yapmamız gereken eski yazışmalarıda bildiğimiz için foruma ön ayak olmamız, eski üyelerimizin tekrar foruma dönmesini sağlayarak eski kalitemizi ve bilgi dağarcığımızı dilimiz ve bilgimiz döndüğünce paylaşmaktır. Bence Sinan Abiden daha alacağımız çok bilgi var ve onunda dönmesini beklediğimizi bir hatırlat lütfen. Çünkü belirli bir grubun forumdan çekilmesi bu işi yeni yeni keşfeden gençlerin ufkunu kapatıyor. Onları cezalandırıyoruz bir anlamda. Bizim kaçmamız değil, aksine sahip çıkmamız gerekiyor... İnşallah Ankara buluşmasında da birçok üye birbiriyle konuşur, tartışır ve güzel muhabbetler döner. Yazmakla konuşmak arasındaki farkı tekrar hatırlarız...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Levent Bey burada kaçırdığınız bir nokta var. Eğer yorum yapmayı serbest hale getirirsek de sürekli kavga çıkıyor. Bir çok üye gayet uygun bir fiyattan satışa koyduğu ürün yüzünden haksız yere itham ediliyor rencide ediliyor. bunun örneklerini sıkça gördük. Bir çok üye sırf bu yüzden foruma girmiyor. Zor bela ikna etmeye çalıştığım değerli bir üyemiz de foruma attığı ilk mesajdan sonra yaşadığı acı deneyimden sonra foruma girmez oldu. Artık ona foruma gir de diyemiyorum yüzüm kızarıyor. Dilin kemiği yok ki... Siteye 15 yaşında biri de giriyor 60 yaşında bir üye de. İyi niyetlisi de var kötü niyetlisi de. Ayrıca sadece yazı yazarak anlaşmaya çalışıyoruz. Ne vurgu var ne ses tonu ne de kime karşı yazdığımızı bilmiyoruz. Ondan sonra yanlış anlaşmalar sürekli yaşanıyor. Birisi Euro'yu yanlış hesaplıyor ve sert bir mesaj yazıyor ortalık karışıyor. Ben bu tartışmalardan bıktım usandım. Ben herşeyden önce forumda huzur istiyorum.

Kim isterki masatenisine yeni başlayan birisi kazık yesin? Yorum yapılmamalı dememin sebebi yukarıda uzunca anlattığım konudandır. Başka birçok forumda da uygulama benim bahsettiğim şeklidedir. ama nedense kimse bu isteğimizin sebebini araştırmadan "vay hainler, vay hırsızlar, emek cahileri! garibanları kazıklayacaksınız ha" diyerek adeta bize hakaret ediyor. Ben hırsız mıyım yahu? Beni tanımadan etmeden yazılan iki kelimeden nasıl böyle bir teşhis konulabilir? Bu bana hakaret değil mi? Ben yeni başlayanlara ekipman tavsiyesi için yazı yazıyorum, özel mesajlarla gelenlere yardımcı oluyorum, kullanmadığım tahtayı lastiği satmıyor ihtiyacı olan çocuklara veriyorum bundan kimin haberi var? Bilip bilmeden neden insanlar hakkımda atıp tutabilme hakkını buluyor?

Satış forumuna konulan ilanlara yorum yapılsın mı yapılmasın mı diye bile tartışamıyoruz bu ekipmanlara biçilen değeri nasıl kavga çıkmadan tartışacağız? Lütfen bana açıklayın ben de bileyim.

Ben hakikaten bu gerginliklerden bıktım. Üyeler açıkça forum kurallarını ihlal ediyor etmeye devam edeceklerini de beyan ediyorken yapılacak şey ortadadır. Bu gergin ortam devam ettiği takdirde ben de bu çok sevdiğim ve senelerdir ufak da olsa yardım etmeye çalıştığım forumdan ayrılacağımı üzülerek belirtiyorum...

Sevgili Tsubasa (Ozan) ben aslında bu foruma günlük olarak belkide en çok giren ama en az konuşan(yorum yazan) bir üyeyim,nerdeyse bütün konularla ilgili açılan başlıkları ve arkasından gelen yorumları ,farklı görüşleri ve tartışmaları okumaktan büyük keyif alıyorum, burası sanki günlük masatenisi gazetem gibi oldu.Bazen aynı yazıları birden fazla okuduğum zamanlar oldu, bazen birkaç gün hiç konu açılmadı kimi zamanda o kadar fazla yeni konu açıldı mesajı geldiki hepsini okumaya zaman bulamadım.Şimdi düşünsene böyle bir platformda 'yorum yapmayı serbest hale getirmemek' gibi bir öneri çözüm müdür?ya da yorum yasaklı konular ve yoruma açık konular gibi?Her bireyin kendine ait savunduğu fikirler olabilir olmalıdırda ama önemli olan bunu sevgi ve saygı sınırları içinde,karşıdaki kişiyi taciz etmeden sunabilmek becerisidir.Benim sana veya diğer bir üyeye hırsız,hain veya emek düşmanı gibi bir yakıştırmam olmamıştır,sadece Güray arkadaşımızın 'fiyat araştırması yapmayanların hakkının kazık yemeleri olması ve bunun da çok basite indirgenmesine' tepki vermek istedim,seninle ilgisi yok.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

:) Yok anlamaya niyetiniz yok. Ne forum kuralı tanıyorsunuz ne birşey. İntikam yemini etmişsiniz belli. Aklınızda ne uçuk senaryolar dolanıyor bilmiyorum ama ben sizinle daha fazla muhatap olamayacağım kusura bakmayın. hakkınızda hayırlısı olsun...(Tusubasa Yazı Alıntısı)

ha bi de tsucum benim gergin olduğum falan yok. intikam yemini de etmedim kuralları da çiğnemiyorum. merak etme bütün mesajlarımı gülerek yazıyorum=) çünkü tek amacım kafamdaki fikri belirtmek birilerine saldırmak değil en başından beri. tabi muhattap olup olmamak senin bileceğin iş kimseye garezim yok benim=) (Güray)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ha bi de tsucum benim gergin olduğum falan yok. intikam yemini de etmedim kuralları da çiğnemiyorum. merak etme bütün mesajlarımı gülerek yazıyorum=) çünkü tek amacım kafamdaki fikri belirtmek birilerine saldırmak değil en başından beri. tabi muhattap olup olmamak senin bileceğin iş kimseye garezim yok benim=)(Güray)

Ben bunları size değil ki KTM'ye yazmıştım :) (Tusubasa)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Başka birçok forumda da uygulama benim bahsettiğim şeklidedir. ama nedense kimse bu isteğimizin sebebini araştırmadan "vay hainler, vay hırsızlar, emek cahileri! garibanları kazıklayacaksınız ha" diyerek adeta bize hakaret ediyor. Ben hırsız mıyım yahu? Beni tanımadan etmeden yazılan iki kelimeden nasıl böyle bir teşhis konulabilir? Bu bana hakaret değil mi? (Tusubasa'nın yazısından alıntı)

Sayın Tusubasa sizin yazdığınız son alıntıda hırsız ,hain,gariban kazıklama diye yazdım ,bunu ben yazdım eminsiz değilmi nerde yazdım bulamadımda başkalarıyla benimi karıştırdınız heralde ben ben KTM

Bakın sizin bana karşı yazdığınız yazı altta

Bu olayı sanki dünyanın en öneli en kritik sorunuymuş gibi değerlendirip sürekli gergin mesajlar atıyorsunuz benim fikrim bu. Mesajlarınızı okuyumayı bırakın nickinizi görünce bile tedirgin oluyorum eyvah bir tartışma çıkacak diye. Siz insanların fikirlerini önyargısızca okuyup tartıp karar vermiyorsunuz. Baştan nasıl kötüye yorarım diye bakıyorsunuz bana kalırsa. Satış bölümünde fiyat hakında yorum yapılmasının yasak olduğu bir iki forum adresi vereyim oralara da girip ağzınıza ne geliyorsa söyleyin isterseniz :) Çünkü size göre bunu yapanlar garibanları kazıklamaktanzevk alan insanlar. Bu uygulama çok sık yapılan sıradan bir uygulama. bunu yapalım mı yapmayalım mı diye aramızda tartışırken yapalım diyenlere bu denli agresif çıkışınız çok biçimsiz ve garip bence. Siz insanları tanımadan etmeden satış forumunda yorum yapmak yasak olsun diyen herkese sanki bilgisiz üyeleri kazıklayalım istiyorlarmuş gibi tepki gösteriyorsunuz. Ben de yorum yapılmasın diyorum. ama yapılsın diyenlere ne sinirlenyor ne tepki gösteriyorum. Siz de beni tanımadan böyle bir tepki vermek hakkını kendinizde bulmamanız gerekir. Yorum yapılmamalı diyenlerin gerekçesi basittir. Şu ana kadar anlayamadıysanız hakikaten ben birkez daha anlatacak değilim. Bu konuyu gereksiz yere bu kadar büyütüp insanlara hakaret etmeye kadar götürecekseniz cidden foruma bir defa daha girmeyin derim.

Bu konuda iki kötüden daha az kötü yolu seçmek zorundayız. Başka seçeneğimiz yok. Siz forumda sürekli kavga çıkmasını, forumun üye kaybetmesini insanların birbirine küsmesini yeğliyorsunuz biz etmiyoruz. Biz bunun için size hakaret ediyormuyuz? yazıklar olsun diyor muyuz? Siz de biraz saygı gösterin de yorum yapmak yasak olsun diyenlere hırsız muamelesi yapmayın. (tusubasa)

Sayın Tusubas kendi yazdıklarınızı lütfen tekrar okuyun size kim hakaret etmiş siz bulamadınız ama ben buldum,

Vay hırsızlar ,vay vatan hainleri ,emek cahilleri,garibanları kazıklıyacaksınız yazılarını yazan tusubasa diye bir arkadaş ,başka bu kelimeleri kullanan diğer forum üyesi arkadaş olmamış bilginize.

İyimisiniz Sayın Tusubasa kimsenin size hakaret ettiği yok (ben dahil).Böyle bir davranışa (hakarete )bana yada başkasına (Sizde dahil)asla tahammul edemem

sizde etmeyin.

Sizin yanılgınız benim yazdığım son yazıyı (Hakaret dolu )yazıyı okumanızla başladı .Benim yazımdan önce saygın dr.t.cansever 'in bana hakaret eden yazısını okusaydınız, bana sizde belki hak verir beni desteklerdiniz .Ama tartışmaların ortasından okumaya başladınız.Sizde bana saldırdınız .

Hepimizin amacı forumda bu spora nasıl bir çıkış yolu buluruz ,3-5 malzemeden 300-500 malzemeye geliriz(Sayın Saadettin Bey dediği gibi) İllaki tartışma çıkacak ,fikir çatışmalarından kavgalar çıkacak, Stres olacağız ama hepsi SAYGI kuralları için de olacak.

Sayın Tusubasanın dediği gibi HUZUR istiyorum ,hayır daha çok kavgalar edeceğiz Sayın Tusubasa daha çok genciz ,meydanı boş bırakma buluruz gene kavga edecek birşeyler.

Saygılarımla

Selim Girit

KTM

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Açılan konu amacından sapmış ve bazı üyelerimizin kişisel çatışmalarına kadar ilerlemiştir.Diğer üyelerimizde rahatsız olmuşlar ve bunu bize kişisel mesajla iletmişlerdir.Bu nedenle konu tarafımızca yoruma kapatılmıştır.İlgili kişiler birbirlerine kişisel mesaj atarak aralarında anlaşabilir veya fikir alışverişi yapılabilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 24 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..