Jump to content
Masatenisi.org Forum

3.lig Kurulacak Mı?

AliGuller

Recommended Posts

sayın hocam amacım sizi üzmek falan değil kesinlikle. sadece daha büyük fedakarlıklar gerektiğini yazmaktı.

zaten baştanda kimse polemiklere girmesin diyede yazmıştım.

Neyse amacımız bir masa tenisini dahada tanıtıp geliştirmek.

3.lig e gelince ben federasyona bu ve diğer bazı konularda bilgi ve öneri mahiyette mail attım. Ancak mail yoluyla bunların kabul edilmeyeceğini ve fax çekmem gerektiğini Sayın genel sekreter bana tekrar yazdı. Bende tekrar yazıya dökerek Federasyona fax çektim. Öncelikle teknik kurulda ve daha sonra da yönetim kurulunda tartışılacağını söylemişti. cevap yazılsın diyede not düştüm.

Şayet bana dönerlerse bende bu sitede sizlerle paylaşırım.

hocam fax olayına çok sevindim, örneğini bize de anlatırsanız ve fax için numarayı verirseniz biz de katkıda bulunuruz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar konuyu baştan beri takip ediyorum.Hoşuma giden taraf herkez masatenisi için bişeyler yapmaya çalışıyor.Gitmeyen ise aramızdaki çatışma.Doğrumudur?

Müdahale etmek istemedim ama çözüm bulmak yerine yargılamalar ön plana çıkıyor.Bu hoş değil.

Ayrıca bu çok ince bir konu.Çözüm hiç kolay değil.Ama daha 2-3 sene öncesine bakarsak 2.lig kapanıyordu.Konu başlığına bakıyorum 3.ligden bahsediliyor.Aslında çok güzel.Ama herkez birbirini yiyiyor.Bunun muhatıbı bence Üyemiz olan Hakan bey.Federasyon genel sekreterimiz Hakan bey bu konuda bir yorum yapacaktır.

Benim bu forumda istediğim ise ben bunu yapıyorum sen şunu yapıyorsun değil.Biz napaliriz.Arkadaşlar yorumlarınızı yazarken tekrar tekrar ifade ediyorum birbirinizi kırmayın.İmkan ve olanaklar çok farklı olabilir.Biri birşeyleri başarabilir.Aynı başarıyı başkalarından beklemeyin.Ortam uymaz veya imkanlar dahilinde istenilen sonuca ulaşılamayabilir.

Şimdi bakıyorum ben şunu yaptım diyen var öbür taraf ta bende şunu yapıyorum diyor.Konu başlığından uzaklaşıp birbirinizi yemeye başlıyorsunuz.Marifetmi peki?

Birşeyler kanıtlamak bu kadar önemli ise icraatınız nerede.Arkadaşlar birbirinizle atışmak yerine birlik olun.Hadi konu başlığında olduğu gibi 3.ligi kurmaya çalışın.Federasyon yetkililerine bizde varız deyin.

Federasyona gelince başkan Oktay ÇİMEN.Masatenisine hizmeti hiçbir zaman inkar edilemez.Eski Milli sporcumuz.Federasyon başkanlığında olumlu taraf masatenisinin içinden gelmesi.Olumsuz tarafı ise Türkiyenin en büyük forumuna katılmaması ve bizimle beraber olmaması.Sn.Hakan BEBEK.Sizden ricam biliyorum yoğun ama bizlere birazda olsa başkanımızın vakit ayırması :D: .Bu foruma üye olup sabır ve iyi niyetiyle yorumlar yaparsa bizleri çok sevindirecek ve forumumuza renk getirecektir. :thup:

Ayrıca terfi ligine katılacak takımlar ki en az 20 takım olacaktır 2.lige çıktıkları zaman herhangi bir harcırah alamayacaklarını,kendi imkanları ile lige katılacaklarını bilerek katılacaklar federasyon 3.ligi bence kurabilir.Ama salon,elektrik,hakem paraları gerçekten sorun ise bunu bilemem.Bunu yetkililer açıklayabilir.

Sözümün kısası herkez birşeyler yapmak için çabalıyor.Bunu görüyorum.İyi yada kötü sizden istediğim kimse birbirini yargılamasın ve üzmesin.Herkesin icraatı kendine göre doğrudur.Bunu değiştirmeye kimsenin gücü yetmez.Bu nedenle birbirinizin yapmaya çalıştıklarınıza lütfen saygı duyun.

Bu uzun ifadelerimden dolayı sizi sıktıyasam özür dilerim.

Saygı ve sevgilerimle...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hocam fax olayına çok sevindim, örneğini bize de anlatırsanız ve fax için numarayı verirseniz biz de katkıda bulunuruz

Fax ladığım metin aşağıdadır. fax no: 0312 310 51 32

Masatenisi Yönetim Kuruluna

Yılda bir kez 2.lig e çıkmak için yapılan terfi maçları bu yılda mayıs ayında yapılacaktır.

Birkaç yıldır takip ediyorum oraya katılan takımların hemen hemen hepsi sadece seyahat

amaçlı olarak katılmaktadırlar.

Geçen yıl bizde o amaçla katıldık. Bu yıl da katılmayı düşünüyoruz.

Çünkü birkaç takım 2 günlüğüne paralar ödeyerek oyuncuları oynatıp, 2.lige çıkıp

sonra ülkelerine veya evlerine gönderiyorlar. Gördüğüm kadarıyla geçen yıl sadece

izmir den katılan yıldız takım hariç diğer 3 takım yine öyle oldu.

Bu yılda büyük bir ihtimalle öyle olacaktır. Hatta çıkacak takımların isimleri bile internet sitelerinde

yazılmaya başlandı bile.

Çevremizdeki ve internet üzerinden görüştüğümüz birçok arkadaşlarla terfi ligine katılan sporcuların;

lige çıktıktan sonrada o yıl o takımda oynama mecburiyeti getirilse bunun önüne geçilmiş olur.

Bu teklifimizin yönetim kurulunda tartışılmasını ve sonucun bize bildirilmesini önemle rica ediyoruz.

Ayrıca şayet mümkün ise katılan ve 2.lige çıkamayan takımların kendi bölgelerinde bölgesel lig adı

altında o yıl kendi aralarında bir lig oluşturulabilinirmi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fax ladığım metin aşağıdadır. fax no: 0312 310 51 32

Masatenisi Yönetim Kuruluna

Yılda bir kez 2.lig e çıkmak için yapılan terfi maçları bu yılda mayıs ayında yapılacaktır.

Birkaç yıldır takip ediyorum oraya katılan takımların hemen hemen hepsi sadece seyahat

amaçlı olarak katılmaktadırlar.

Geçen yıl bizde o amaçla katıldık. Bu yıl da katılmayı düşünüyoruz.

Çünkü birkaç takım 2 günlüğüne paralar ödeyerek oyuncuları oynatıp, 2.lige çıkıp

sonra ülkelerine veya evlerine gönderiyorlar. Gördüğüm kadarıyla geçen yıl sadece

izmir den katılan yıldız takım hariç diğer 3 takım yine öyle oldu.

Bu yılda büyük bir ihtimalle öyle olacaktır. Hatta çıkacak takımların isimleri bile internet sitelerinde

yazılmaya başlandı bile.

Çevremizdeki ve internet üzerinden görüştüğümüz birçok arkadaşlarla terfi ligine katılan sporcuların;

lige çıktıktan sonrada o yıl o takımda oynama mecburiyeti getirilse bunun önüne geçilmiş olur.

Bu teklifimizin yönetim kurulunda tartışılmasını ve sonucun bize bildirilmesini önemle rica ediyoruz.

Ayrıca şayet mümkün ise katılan ve 2.lige çıkamayan takımların kendi bölgelerinde bölgesel lig adı

altında o yıl kendi aralarında bir lig oluşturulabilinirmi.

bu fax numarası türkiye masatenisi federasyonu numarası değilmi terfiye müracat yapacağımızı bu numaraya fax çekerek gerçekleştirebilirmiyiz..??? :pirpir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu fax numarası türkiye masatenisi federasyonu numarası değilmi terfiye müracat yapacağımızı bu numaraya fax çekerek gerçekleştirebilirmiyiz..??? :pirpir:

evet masatenisi federasyonun fax numarasıdır.

ayrıca hertürlü bilgiyi masatenisifed@gmail.com adresinden mail yolu ile alabileceğimizi genel sekreter Hakan Bebek bey bildirmişti.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..