Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masatenisi.org Ligine Katılmak Isteyenler Buraya!

Guest NurdaN

Recommended Posts

• İleti 55
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

çağdaş bana durum pek iç açıcı değil gibi geliyor ama hadi hayırlısı :acaba:

Nurdan durumun pek iç açıcı olmadığında haklısın.Bu lig hiçte kolay olmayacak.Normalde insanlar aynı şehirde beraber bir gün oynayalım dediklerinde ortak bir zaman bulmaları günlerce sürebiliyor.Ancak bunu her hafta en az bir kere buluşmaya getirmek bence çok zor olacak.Ama belirttiğim gibi madem bukadar azimlisin ben sana desteğe devam ediyorum.Hafta içi akşam saatlerinde hafta sonu ise belirlenen her saatte organizasyona hazırım.Bu katılım şimdilik yeterli değil.Ancak ümidini kırma.Bakarsın kısa sürede çok daha fazla katılım olur. :fildir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çağdaş bana durum pek iç açıcı değil gibi geliyor ama hadi hayırlısı  :acaba:

ben de izmirden katılabilirim, bir buçuk ay burdayim, sonra istanbulda... izmirde hergün uygunum, saatte sorun degil. ayrica bi arkadasim da katılabilir buyuk ihtimalle.

kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tufan Abi fikir SilentScream'e ait, ben de ona destek vermek için katıldım.. bu şekilde birbirimize destek vererek sayıyı arttırma yolu fena fikir değil.. :fildir: desteğin için sağol! :gulumse: ben hala zor diye düşünüyorum, ve sana katılıyorum ;): ama kaç kişi çıkacak onu da merak ettik. en azından hangi üye hangi şehirde ve ne kadar hevesli görebiliriz diye düşündük.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çağdaş seni anlıyorum ancak lig olunca bir haftalık tatile gelenlerle iş bitmiyor.Çok fazla katılım olacak ve periyodik olarak sürekliş maç yapılacak.Bu oldukça zor.Hele senin şartlarında imkansız.Zaten kaç kişisiniz ki.Büyük şehirlerden bile katılım bakacak olursan çok düşük.Bence Nurdan doğru karar vermiş.Bence şimdiden gelecek buluşmayı düşünmemiz lazım.Oraya tam bir katılım olursa buna gerek kalmaz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Çok saol yaklaşık iki ay önce dizimi burktum masatenisi oynarken.

MR falan çekildi menisküste zedelenme ödem v.s. vardı.

çok zor iyileşiyor. hala oynayabilecek durumda diilim.

arkadaşa USA dan raket+lastik ısmarlamıştım raket gelmeden 1-2 gün önce sakatlandım. yani iki aydır oynayamadıom daha hiç raketle... :(

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...
sevgili masatenisi.org üyeleri,

masatenisi.org ligi yapmak gibi bir düşüncemiz var, yeterli üye sayısına ulaşılan illerde maçlar düzenlenecek. eger siz de masatenisi.org ligine destek vermek ve lige katılmak istiyorsanız, lütfen LİGE KATILMAK İSTEDİĞİNİZ İLİ VE MÜSAHİT OLABİLECEĞİNİZ GÜN VE SAATLARİ yazınız.

herkesin katılımını ve konuyla ilgili görüşlerini bekliyoruz! üyelerin il ve müsahit olabileceği günler hariç belirtmek istediği şeyler olabilir düşüncesiyle bu konuyu anket başlığı altına açmadım.

teşekkürler

bizde bu turnuvaya katılırızçankırıdan 3 genç

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..