Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masatenisi.org Ligine Katılmak Isteyenler Buraya!

Guest NurdaN

Recommended Posts

sevgili masatenisi.org üyeleri,

masatenisi.org ligi yapmak gibi bir düşüncemiz var, yeterli üye sayısına ulaşılan illerde maçlar düzenlenecek. eger siz de masatenisi.org ligine destek vermek ve lige katılmak istiyorsanız, lütfen LİGE KATILMAK İSTEDİĞİNİZ İLİ VE MÜSAHİT OLABİLECEĞİNİZ GÜN VE SAATLARİ yazınız.

herkesin katılımını ve konuyla ilgili görüşlerini bekliyoruz! üyelerin il ve müsahit olabileceği günler hariç belirtmek istediği şeyler olabilir düşüncesiyle bu konuyu anket başlığı altına açmadım.

teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 55
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

sevgili masatenisi.org üyeleri,

masatenisi.org ligi yapmak gibi bir düşüncemiz var, yeterli üye sayısına ulaşılan illerde maçlar düzenlenecek. eger siz de masatenisi.org ligine destek vermek ve lige katılmak istiyorsanız, lütfen LİGE KATILMAK İSTEDİĞİNİZ İLİ VE MÜSAHİT OLABİLECEĞİNİZ GÜN VE SAATLARİ yazınız.

herkesin katılımını ve konuyla ilgili görüşlerini bekliyoruz! üyelerin il ve müsahit olabileceği günler hariç belirtmek istediği şeyler olabilir düşüncesiyle bu konuyu anket başlığı altına açmadım.

teşekkürler

Bende izmirden katılmak istiyorum.Her an boşluk yaratırım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba. Antalya'dan foruma üye iki kişiyiz. Ben ve Offansive. Offansive'i yendim mi tamamdır bu iş yani. Ki O'da üniversite sınavına girdi bu sene, burada tek bile kalabilirim.

Daha önce söylediğim gibi, organizasyon ciddileşir ve kesinleşirse, şu an foruma üye olmasalar da burada devamlı oynadığım kişilerden bir kısmı mutlaka iştirak etmek isteyecektir. Sayımız artabilir duruma göre yani.

Ben hafta içi saat 18.00'dan sonra, hafta sonu da genelde tamamen boşum böyle bir organizasyon için.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1 kişi Eskişehir (Nurdan)

4 kişi Trabzon (SilentScream, Recep, Simco, ÖnderÖzdemir)

6 kişi Ankara (Sdemir, Kaisersoze ve Arkadaşı, Erbdr, Tufan Yalçın, Sonsüvari)

4 kişi İzmir(AliOktay, Genocider, Freud, ÇağdaşÜste)

1 kişi Maraş (Vodka)

2 kişi Antalya (Togay, Offensive)

1 kişi Çorlu (Zoran)

1 kişi İstanbul (KadirTurnalı)

Sanırım hepsi bu kadar (yani şu an için). Katılımların artması dileğiyle.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..