Jump to content
Masatenisi.org Forum

Fenerbahçe Finalde....

Saadettin

Recommended Posts

Arkadaşlar şimdi arkadaşlarımı telefonla arayıp görüştüm ve... Fenerbahçe Ukrayna'daki maçı da 3-2 kazanarak finale adını yazdırdı...

Bu sefer Bobo 2, Cem 1 galibiyet alarak bizi finale taşıdı. Bu maçta 3.adam olarak İrfan oynadı...

Bize ilk kez bu başarının mutluluğunu yaşatan emeği geçen herkesi kutluyor, hepsini tek tek tebrik ediyorum...

Uamrım buraya ŞAMPİYON diye yazmakta kısmet olur...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Süper bir sonuç. Aslında bayağı da korkuyordum bu maçtan.

Rakibimiz aşağıdaki takımlardan birisi olacak. Kadrolara dikkatinizi çekerim!

İlk maçı TTC RhönSprudel Fulda-Maberzell sahasında 3-2 kazandı. Bu akşam deplasmanda ounuyor.

TTC RhönSprudel Fulda-Maberzell

Waldner

Persson

Feng

Angers Vaillante Sports (FRA)

Wosik

Lundquist

Yang

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu başarısından dolayı Fenerbahçe' yi, bir Galatasaraylı olarak, tüm kalbim ile yürekten kutluyorum. Bu başarının masa tenisinin önünü açmada çok önemli bir kilometre taşı olacağına ve bu sporun gelişmesine önemli bir ivme kazandıracağına inanıyorum.

Bu sporu seven ve görnül veren herkesi, bu başarının duyurulması, iletişim organlarında yeterince yer alması, masa tenisinin öne çıkarılması konusunda göreve davet ediyorum...Habere yeterince ilgi gösterilmesi için, hiç bir şey yapmayacağını düşünen var ise en azından yazılı ve görsel basın organlarına mail gönderebilir..Talep oluşturulur ise başarı daha fazla medyada yer alacaktır..Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Rakibin maç sonucu :

E1-1 Lundquist - Feng 11:6 11:8 11:9 : : 3:0

E2-2 Wosik - Waldner 11:7 11:9 8:11 8:11 6:11 2:3

E3-3 Yang - Persson 13:15 11:9 9:11 8:11 1:3

E1-2 Lundquist - Waldner 11:7 11:7 11:8 : 3:0

E2-1 Wosik - Feng 11:5 11:5 14:12 : 3:0

Waldner ler 3-2 kaybettiler...

Averajları da kötü. Waldner'i Seyredemiyeceğiz.

Adresi : http://www.tischtennis.de/bundesliga/ettu_men/spielplan.php

Ama güncellemiyorlar. 15 dakikada bir sonuç yazıyorlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Finale (14.-17.03.2008 und 11.-14.04.2008)

yaziyor o verilen linkte arkadaslar istanbulda north donetsk le oynanan maci vermisti fb tv onu yakalamistim ama kaciriyorum genelde burada bi yerlere yazarsaniz saatini memnun olurum waldneri izlemek isterim acikcasi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Wosik'in eski Avrupa maçlarını izlemiştim. O kadar da iyi bir oyuncu değil bence. Bizim Cem onu yenecektir buna inanıyorum. İkisi de solak mutlaka birbirlerine ters geleceklerdir.

İyi de Lundquist i ne yapacağız? Adam kamyon gibi ezdi geçti hepsini.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hayırlısı diyelim... inşallah bu maçı bize izlettirenler, şampiyonluk coşkusunuda yaşatır.

Açıkçası ben Donesk maçından daha az umutluydum ama şimdi herşey olur diyorum. En azından artık raket markalarında isimlerini gördüğümüz oyunculardan bazılarını ülkemizde maç yaparken seyredebileceğiz. Bunu bize yaşatacak olmaları bile onlar için alkşların en büyüğünü hakettiriyor..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..