Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bursa Masa Tenisi Kurumlar 1. Ligi

Recommended Posts

kurumlar türkiye şampiyonası için bursaya gelecek arkadaşları gerçekten mükemmel rakipler bekliyor

ifadesini anlamadım gökhan, türkiye kurumlar ligi de mi var???

evet abi kurumlar ligide var

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

turuşhan abi, bildiğim kadarıyla her ile ayrılan kontenjan var ve ilindeki kurumlar ligindeki sırasına göre takımlar katılıyor türkiye çapındaki organizasyona. bursadan 2 takım katılacak sanırım. onlar da çemtaş ve tofaş olacak. eğer 4 takım olursa da sırasıyla; çemtaş, tofaş, agro green ve bosch a olacak. 4 takım da gerçekten mükemmel oyuncularan oluşuyor. o yuzden allah kolaylık versin rakiplerine

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu arada tarihini tam olarak bilmemekle beraber organizasyon bu sene bursada yapılacak ve bi aksilik olmazsa bütün maçları izleyeceğim :)

KURULUŞLARARASI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 7/8 HAZİRAN TARİHİNE ALINDI ...!

Masa Tenisi tarihinde ilk defa olimpiyatlara gitmeye hak kazanan Milli sporcularımızın, olimpiyat elemeleri ve akabinde olimpiyatlara katılabilmesi için hazırlık aşamasında pro turnuvalara gitmesi gerektiğinden dolayı federasyon faaliyet programında mecburi değişiklik yapılmıştır.

Daha önceden duyurulan 17-20 Mayıs tarihinde İSTANBUL da Masa Tenisi Federasyonu TÜRKİYE KUPASI maçları yapılacaktır.

KURULUŞLARARASI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 6-7-8 HAZİRAN 2008 TARİHİNE ALINMIŞTIR.

Zorunlu tarih değişikliğinden dolayı özür diler,turnuvaya katılacak kuruluşlarımızın belirlenen tarihe göre hazırlıklarını yapmasını rica ederiz.

Masa Tenisi Federasyonu

Müesseseler Kurulu

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet Turushan Kurumlar Ligi de var ve her sene şirket çalışanlarının (belirli bir kural yönetmeliği var) kendi illerindeki yaptıkları maçlara göre dereceye girip bölgelerin güç dengesine göre ayrılan kontenjandan Türkiye Şampiyonasınada iştirak edebiliyorlar. Bu kimi illerde 10 takımdan fazla (İstanbul gibi) olabildiği gibi kimi illerde de 1 takımla sınırlı kalıyor. Yani oyuncu kalitesi bunda etken rol oynuyor.

Bursa'da olan arkadaşlar isterlerse Haziran ayında yapılacak maçlarda benimle tanışabilirler. Ve sanırım sitemizden de başka gelecekler olacaktır. Oraya gelenlerle tanışmaktan ve sohbet etmekten büyük keyif alacağımı şimdiden hatırlatayım. Ayrıca bu tanışma faslını ıskalayanlarla umarım Ankara'daki forum buluşmasında görüşürüz. Mehmet Abi sen geliyor musun?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet Turushan Kurumlar Ligi de var ve her sene şirket çalışanlarının (belirli bir kural yönetmeliği var) kendi illerindeki yaptıkları maçlara göre dereceye girip bölgelerin güç dengesine göre ayrılan kontenjandan Türkiye Şampiyonasınada iştirak edebiliyorlar. Bu kimi illerde 10 takımdan fazla (İstanbul gibi) olabildiği gibi kimi illerde de 1 takımla sınırlı kalıyor. Yani oyuncu kalitesi bunda etken rol oynuyor.

Bursa'da olan arkadaşlar isterlerse Haziran ayında yapılacak maçlarda benimle tanışabilirler. Ve sanırım sitemizden de başka gelecekler olacaktır. Oraya gelenlerle tanışmaktan ve sohbet etmekten büyük keyif alacağımı şimdiden hatırlatayım. Ayrıca bu tanışma faslını ıskalayanlarla umarım Ankara'daki forum buluşmasında görüşürüz. Mehmet Abi sen geliyor musun?

Sadettin merhaba,

Kambersiz düğün olur mu? Tabi ki geliyorum. 3 Maç kaldı şu anda lider durumdayız. 1 galibiyet aldığımız anda 1. olmamız kesinleşecek. Yani kontenjan içindeyiz. Siz İzmit'te kaçıncı oluyorsunuz?

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Biz bu seneyi 2. bitirdik. Alsim Alarko'yu bir türlü geçmek kısmet olmuyor. Malumun geçen senenin Kurumlar Ligi Türkiye Şampiyonu oldular. Zaten daha altına yenilsek ayıp olurdu. :D:

İddialı geliyoruz ama bu seneki iddiamız İskender yeme konusunda... :lol:

Hayret yanlız. Seninle istanbul'da buluşamıyoruz ama Bursa'da buluşacağız... iyi olur..

Bakalım ne yapacağız bu sene Bursa'da...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Biz bu seneyi 2. bitirdik. Alsim Alarko'yu bir türlü geçmek kısmet olmuyor. Malumun zaten geçen senenin Türkiye Şampiyonu oldular. Zaten daha altına yenilsek ayıp olurdu. :D:

İddialı geliyoruz ama bu seneki iddiamız İskender yeme konusunda... :lol:

Hayret yanlız. Seninle istanbul'da buluşamıyoruz ama Bursa'da buluşacağız... iyi olur..

Bakalım ne yapacağız bu sene Bursa'da...

Doğru haklısın. Zaten Alarko'yuda geçseniz süper olacak ama zor iş. İskender yeme konusuna ilave olarak cantık yeme konusunda da çok iddalıyız. :D: ;): Bursa'da gruptan çıkarız diye düşünüyorum ama ondan sonrası kuraya bağlı.

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...
Guest Muhammet Öztürkoğlu

Herkese merhabalar. ben bursa şişecamdan muhammet. biz de bu sene firma olarak bursda yapılan organizasyonlara katılmak istiyoruz. ancak konu ile ilgili pek ir bilgimiz yok. presedürü nedir bu turnuvaların. hangi tarihler arası olur. nereye başvurulur. bilgisi olan varsa yardım ederse çok sevinirim. saygılar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Herkese merhabalar. ben bursa şişecamdan muhammet. biz de bu sene firma olarak bursda yapılan organizasyonlara katılmak istiyoruz. ancak konu ile ilgili pek ir bilgimiz yok. presedürü nedir bu turnuvaların. hangi tarihler arası olur. nereye başvurulur. bilgisi olan varsa yardım ederse çok sevinirim. saygılar.

merhaba arkadaşım

email adresim gokhanbayraktar16@hotmail.com

numaram 0532 549 87 47

irtibata geçersen bilgi verebilirim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...
Guest Muhammet Öztürkoğlu
merhaba arkadaşım

email adresim gokhanbayraktar16@hotmail.com

numaram 0532 549 87 47

irtibata geçersen bilgi verebilirim

msn ekledim. ilgin için teşşekür dostum. umarım görüşürüz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 23 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..