Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bursa Masa Tenisi Kurumlar 1. Ligi

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar,

bursada başlamış olan kurumlar 1. liginin maç sonuçları ve bir sonraki haftanın programını excell dosyası olarak ekliyorum ve her hafta güncelleyeceğim. şu an 1. haftanın sonuçları ve 2. maçların programı var. kırmızı ile işaretli takımlarda forumumuzun üyeleri oynuyor.

ekent , entek , inoksan , nilüfer meb

eğer foruma üye olup bu takımlardan birinde oynayan arkadaş foruma yazarsa iyi olur.

hem forum üyeleri, arkadaşlarının maçlarını takip edebilir. hem de şu an ligde oynayan arkadaşlar bir sonraki maçı ve diğer maçların sonuçlarını takip edebilirler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Adamım benim!!!!Almışsınız maçı.Ama biraz zor olmuş galiba . :P Haftaya Ordayım inşallah.Kendinize iyi bakın .Şu anda kıbrıstayım diplomayı almaya geldim.Ama kalbim sizinle.Bu arada beni hiç arayıp sormuyosunuz aşkolsun.Ayıp ama ya..........

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
19.08.2008 tarihli maçların sonuçları ve puan durumu siteye eklenmiştir.

bu tarihte mac yapılır mi bilmem gökhancım, ileriyi henuz goremiyoruz yahu :P:

emegin icin tesekkurler.

benim ve gokhanın basarisi icin ter akittigi ekent takımı dörtlü playoff lar icin ciddi bir rakibini daha bu hafta ekarte etmiştir.

buyuk bir aksilik olmazsa playofflara kalacagiz. playofflarda en cok da bosch ile tekrar oynamak istiyoruz. cunku su ana kadar bizi yenen tek takim onlar :kizgin:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Başarılar Ekrem..Kuruluşlar ligi Türkiye şampiyonasında karşılaşırız inşallah. Biz Balıkesir'den katılmak için hazırız çünkü :)

Tanju Bey merhaba,

Kuruluşlararası Türkiye Şampiyonasına hangi takım olarak katılacaksınız? Maçlar Mayıs ayında Bursa'da olacak. Bizde muhtemelen katılacağız.

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Başarılar Ekrem..Kuruluşlar ligi Türkiye şampiyonasında karşılaşırız inşallah. Biz Balıkesir'den katılmak için hazırız çünkü :)

Bursa'da Super lig ve 1.lig olmak üzere 2 lig şeklinde kurumlar ligi mevcut. Türkiye kurumlar ligi şampiyonasına superligden ekipler katılacak. Yani bizler bu yıl yokuz, fakat tüm forum oyuncuları ile tanışmak ve desteklemek adına maçları izleyicez.

Şimdiden katılacak tüm arkadaşlara başarılar diliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Mehmet Bey,

Bandırma'dan Dr. Yaşar ve ben, misafir oyuncu olarak da Balıkesir'den bir oyuncu alarak Mayıs ayında yapılacak kurumlar şampiyonasına katılıcaz. Bu konuyu Demet Hanım'la konuşarak karar verdik. Balıkesir'de kuruluş takımı oluşturabilecek daha iyi bir alternatif çıkmıyor çünkü. İnşallah Bursa'da görüşürüz..

Saygılar..

Tanju Bey,

Katılacak olmanıza çok sevindim. Çok iyi düşünmüşsünüz. Bu turnuva zevkli ve heyecanlı oluyor. İnşallah Bursa'da görüşeceğiz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

merhaba arkadaşlar,

11 maç sonunda ilk 4e girerek play off oynayacak takımlar belli oldu

bosch-b , ilmeb , nilüfer meb ve ekent takımları mudanyada yapılacak 4lü finallere katılmayı 2 maç kala garantiledi.

son oynanan maçlar ve puan durumları güncellenmiştir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

bursa kurumlar 1. ligi maçları sonuçlandı. mudanya spor salonunda yapılan maçlarda;

1- bosch b (16)

2- ilmeb (13)

3- nilüfer meb (11)

4- ekent (11)

parantez içindeki rakamlar galibiyet sayılarını gösteriyor.

turnuvanın sonucunda 4 takım da bursa kurumlar süper ligine yükseldi. süper ligden düşmesi gereken 2 takım da bu seneye mahsus düşürülmedi ve seneye süper lig 8erli 2 grup şeklinde oynanacak

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gökhancım tebrikler, başarılarınızın devamını diliyorum

teşekkürler abi. herşey iyi güzel geldi buraya kadar da, süper lig takımlarının maçlarını izledim gerçekten mükemmel oyuncular var.

genç milli deniz var tofaşta. çemtaşta masa tenisi 1. liginde oynayan 2 tane genç oyuncu var ve mükemmel oynuyorlar. agro green takımında ersin hoca var. bosch da gerçekten güzel bir takımdı. yani işin daha zoru kurumlar süper ligi. üst düzey oyuncuların çok olduğu bir lig ve benim gibi haftada bir maçtan maça antreman yapan birine bir beden büyük gelecek gibi.

kurumlar türkiye şampiyonası için bursaya gelecek arkadaşları gerçekten mükemmel rakipler bekliyor

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..