Jump to content
Masatenisi.org Forum

Cctv-5 Masa Tenisi Yayını..

serhat35

Recommended Posts

Merhaba;

Aşağıdaki linki tıklayarak indirebileceğiniz TVU Player Porgramını kurduktan sonra Çin' in spor kanalı olan CCTV-5 i internet üzerinden seyretmek mümkün. Saat 22.25 ( Türkiye saatine göre) itibari ile pro tur maçlarını seyretmek mümkün olacaktır. programı kurduktan sonra guide menüsünden yayın akışını da görebilirsiniz..

http://tvuplayer.en.softonic.com/

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
Merhaba;

Aşağıdaki linki tıklayarak indirebileceğiniz TVU Player Porgramını kurduktan sonra Çin' in spor kanalı olan CCTV-5 i internet üzerinden seyretmek mümkün. Saat 22.25 ( Türkiye saatine göre) itibari ile pro tur maçlarını seyretmek mümkün olacaktır. programı kurduktan sonra guide menüsünden yayın akışını da görebilirsiniz..

http://tvuplayer.en.softonic.com/

serhat merhaba

daha önce buradan indirip cctv-5 izliyordum yeni format attım şimdi indiriyorum ancak karışık renkli çıkıyor yani net izlenmiyor acaba başka bir eksiklikmi var biliyormusun?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

serhat merhaba

daha önce buradan indirip cctv-5 izliyordum yeni format attım şimdi indiriyorum ancak karışık renkli çıkıyor yani net izlenmiyor acaba başka bir eksiklikmi var biliyormusun?

Bende bir sorun yok. Zaman zaman internet bağlantısının yavaşlığının kaynaklanan sorunlar olabilir. Programın kurulumu sırasında bir hata da oluşmuş, eksik dosya kopyalanmış olabilir. Veya bilgisayarında formattan sonra ekran kartı ayarların iyi yapılmamış, sürücülerde br eksiklik olabilir. Programı kaldırıp tekrar kurmanı tavsiye ederim. Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Serhat Merhaba:

Uydudan bu kanalı izleyebiliyorum.

Masa tenisi saatlerini nereden öğrenebilirim?

Teşekkürler :gulumse:

uyduda hangi uyduda bu kanal digiturk oldugundan ben pek bilmiyorum bide 13 tane uydu var bizde demek istedigim hotbird mu turksat c demi ona gore bakayim yoksa ben bulana kadar usenip kapatirim herhalde

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 25 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..