Jump to content
Masatenisi.org Forum

çin Lastikleri Hk Yardım

Recommended Posts

arrkadaş marsmı bryceden hızlı hahahhhh. hiçç gülceğim de yoktu hanni, hocam öğrencine hızlı fakat uyduruk bir lastik seçmişsin, yeni başlayalnalara bile artık kaliteli hızlı raketler öneriliyor ottoriteler tarafından. keşkem mars yerine bryce falan taksaydın, backhandi sorunlu arkadaş speed demek kontrol yok demek değil bu sennin acemiliğin ekişpmann konusunda. speed fxxx gerçektenn mükemmel lastik, bilmiyorsann dene gör

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sevgili BackhandSorun arkadaşım, teknik ve taktik bilgimi anlamak istiyorsan buraya gelirsin öğrenirsin çok basit bir olay hatta sana benim 8 aylık öğrencimle maç ayarlayabilirim.

sen sakın antrenörlük falan yapma. bu düşünceyle bir yere varamazsın. speedygonzalesin dediği gibi ekipman kullanımı değişti. öğrencim friendship higherI arylate/carbon tahta üzerine andro plazma 470 + mars ile oynuyor ve çok da uyumlu

bryce speed fx kullandın mı daha önce veya ne kadar kullandın, yeni çıkan bir lastiği görmeden veya belli bir süre kullanmadan böyle bir yorum yapman senin acemiliğin, kullanmadıysan oku, incele, kullananlara bir sor bakalım ne diyecekler sana. o zaman daha ayrıntılı konuşabilirim senle.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle speedygonzales nikli arkadaş senin için sadece şunu söylüyorum;tartışılacak biri değilsin.muhattap olunacak biri hiç değilsin.Turushanovgu arkadaşım fikirlerine saygı duyuyorum,sende benim fikirlerime saygı duy zira bu benim gözlemlerim.Öğrencinle değilde senle maç yapmayı çok isterdim.Yada bilgilerimizi paylaşmayı... Her neyse bazı şeyler görecelidir.İyi çalışmalar diliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 23 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..