Jump to content
Masatenisi.org Forum

Salondayım , Bekliyorum

Recommended Posts

• 5 months later...
  • İleti 260
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bu bolume coktandir kimse yazmamis. Haldun Alagas'ta hala oynayanlar var mi? 3-4 aydir antremansiz olmakla birlikte 1 hafta icin Turkiye'ye geliyorum. 30 Ocak Pazar gunu veya 4 Subat Cuma'ya kadar herhangi bir gun musait olan orta seviye arkadaslar var ise gelmisken biraz ter atmak isterdim.

Selamlar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sedat bey, vakit kisitli oldugu icin Avcilar'a gelme ihtimalim yok malesef. O yuzden Haldun Alagas altinda yazdim zaten.

Hakan bey, kismetse Ptesi, Carsamba, Cuma H.Alagas'tayim. Bu sefer raketimi de getirdim. Bahanem yok :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mustafa bey,

Cevabınız için teşekkür ederim. Ben tatilde olduğum için Haldun Alagasa gelme ihtimalim olabilir.

O yüzden bu forum altında yazdım. Pazartesi-Çarşamba-Cuma erken saatlerde orda olabilirseniz bende gelebilirim.

Msn mail aryz64@msn.com

OK. Ptesi ogleye kadar mesgulum. Bunun disinda herhangi bir zamani (1 gun oncesinden anlasmak kaydiyla) ayarlayabilirim.

mozgul.tr@hotmail.com, sadece MSN. mailim ayri.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Eskişehir'den Mehmet SEÇKİNER arkadaşımız 2-3 günlüğüne İstanbul'a uğramıştı.

Üşenmedi, C.tesi akşamı Beylikdüzü'nden bizim Haldun Alagaş'a geldi (en az 1.5 saat yol geliş...)

Saat 20'de salonda olmayı planlarken maalesef 21:10'da gelebildi.

Yine de 1 saat bizlerle 3-4 maç yapmayı düşünüyorduki sayın Spor A.Ş. görevlilileri 10 dakika sonra kapatıyoruz diye bizi uyardı.

Normalde 22:00 kapanış saati iken yetkili arkadaşın 48 saattir salonda görevli olması sebebiyle erken kapatma talebi oldu.

Mecburen 21:35 'de salonu terkettik.

Kendisini gördüğümüz için sevindik te o kadar yola 20 dakika için katlanması bizleri çok üzdü.

İnşallah bir dahaki sefere daha iyi şartlarda misafir ederiz kendisini.

mseckiner.jpg

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Spor A.Ş. den e-posta geldi. Aynen şöyle:

--------------------------------

Sayın Hakan Kırık,

Genel Müdürümüz Sayın Alpaslan Baki Ertekin'e ulaşan e-postanızın cevabi yazısı aşağıdaki gibidir;

Haldun Alagaş Spor Tesisimiz'de bulunan "Masa Tenisi" alanı ile ilgili değerlendirmeniz bilgimiz dahilinde olup, halihazırda iyileştirme çalışmalarına yönelik programımız içerisinde yer almaktadır. Müsabakalara hazırlanabileceğiniz standartlarda masa yenilemesi ve zemin iyileştirme çalışmaları en yakın zamanda gerçekleştirilerek siz sporseverlerin hizmetine sunulacaktır. Bilginize sunar sağlık ve spor dolu günler dileriz...

--------------------------------

Sabırsızlıkla bekliyoruz...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Evet var, ama maalesef internet kullanımı halen çok zayıf bizim arkadaşlar arasında... Ben son zamanda fazla gitmesem de Haldun'a yine gelirim ve görüşürüz. TT'de mesaj panosuna yazarsan cevap gelir benden veya diğer arkadaşlardan.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tüh üzüldüm ya bende ani bir kararla 25 nisan pazartesi istanbula geldim o akşam fenerbahçe veteran derneğine gittim bir kaç tanıdık vardı orada oynadım salı akşamıda nasıl olsa oynayacak birileri vardır diye saat 20:00 civarında halduna gittim ama maalesef sadece vakit geçirmek için oynayan gençler vardı hiç belli bir seviye oyuncuya rastlamadım saat 21:30 civarındada ayrıldım 27 nisan çarşamba günüde izmire döndüm.Keşke denk gelseydikde bir kaç tt-rating maçı yapabilseydik neyse nasip değilmiş başka zaman İnşaalah.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

salı akşamıda nasıl olsa oynayacak birileri vardır diye saat 20:00 civarında halduna gittim ama maalesef sadece vakit geçirmek için oynayan gençler vardı hiç belli bir seviye oyuncuya rastlamadım

Merhaba Murat bey,

Salı akşamı aslında Ömer KULOĞLU, ,Özcan BAVAŞ ve Uğur KAYLAN oradaydı (tt-rating'den).

Onlarla oynabilirdiniz, nasıl görmediniz ilginç.

Hepimiz oraya vakit geçirmeye gidiyoruz, antrenman yaptığımız pek olmuyor, masa ve zemin uygun değil....

Bahsettiğim arkadaşların seviyesinden daha yüksek seviye de pek bulamazsınız o salonda. Çoğumuz o seviyelerdeyiz.

Bir dahaki sefere görüşmek üzere dileğiyle...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hakan bey merhaba

ALLAH ALLAH demekki gözden kaçırdım heralde yada ben gelmeden gitmiş olabilirler çünkü özellikle dikkat ettim oynayanların raketleri falanyani hep oradan kiralanmaydı sanki yoksa bende tahmin ediyorum sizlerle az çok aynı seviyede olduğumuzu.Hatta bursada Ersun abi var daha önce oynamıştık izmirde onu aradım sizin telefonunuz varsa alayım diye ama ondada yokmuş olmadı yani neyse bir dahaki sefere İnşaallah.Bu arada gerçektende masalar ve fileleri falan kötü yani Fenerbahçe veteran tesisleri çok daha güzel.Görüşmek üzere Hoşçakalın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hakan bey merhaba

ALLAH ALLAH demekki gözden kaçırdım heralde yada ben gelmeden gitmiş olabilirler çünkü özellikle dikkat ettim oynayanların raketleri falanyani hep oradan kiralanmaydı sanki yoksa bende tahmin ediyorum sizlerle az çok aynı seviyede olduğumuzu.Hatta bursada Ersun abi var daha önce oynamıştık izmirde onu aradım sizin telefonunuz varsa alayım diye ama ondada yokmuş olmadı yani neyse bir dahaki sefere İnşaallah.Bu arada gerçektende masalar ve fileleri falan kötü yani Fenerbahçe veteran tesisleri çok daha güzel.Görüşmek üzere Hoşçakalın.

Murat Bey 17.30 - 19.40 arasında oynadık ne yazıkki denk gelmedik, keşke saati söyleseydiniz beklerdim, sizinle oynamak güzel olurdu. Bir dahakine artık...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 46 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..