Jump to content
Masatenisi.org Forum

4. Forum Buluşması

Recommended Posts

Bizsiz buluşma olmaz tabi. Üniversiteler 17 Eylül civarı açılıyor en azından benimki. Ondan önce olursa rahat gelebiliriz. Eğer olmazsa canınız saolsun, yine geliriz umarım. Ben diğerlerinin adına konusmayayım ama tahminimce Çağdaş-geno-arno olarak gelebiliriz.. Sinan abinin belirttiği 27-28 Ekim de çok mantıklı..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar gelebileceğiniz tarihi siz yazın.Belirtilen tarih aralıklarından hangi hafta sonu size uyuyorsa yazın.Hangi tarih daha fazla üye tarafından istendiyse o tarih geçerli olacak.

Ama benim için farketmezler çoğunlukta olursa benim için daha iyi.Ben belirlerim tarihi herkes o tarihte gelir.

Böylece tarih belirlenmesini beklemeden daha rahat yaparım organizasyonu...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

En merak ettiğim ve görmeyi en çok istediğim kişilerden birisiniz, diğeri de Kalyoncu Murat. Umarım sohbet edebiliriz. Teknik konularda değil tabii :)

Bu sizinde katılacağınız anlamına geliyor.Listeye eklenmesi konusunda bir yorum yapmamışsınız.Gelecekseniz bildirin eklerim sizide.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tufan abi bir fikrim olacak eğer bu tarih olayını herkese bırakırsak bir anlaşma sağlamamız zor gibi gözüküyor. bence siz ağustos , eylül ve ekim ayları içinde belli tarihler belirleyin ve ankete sunalım arkadaşlarda oylamaya katılsın. o tarihlere uyan arkadaşlar oylarını kullansın ama herkesin tek oy hakkı olsun ve en çok oyu alan tarihte toplanalım ; yoksa herkese uyan ortak bir tarih belirlemek çok zor olacak ve en son buluşma gibi kimsenin müsait olmadığı bir zamanda toplanma gerçekleşecek. kimse katılamayacak bence. tekrar söylüyorum tarihleri siz belirleyin forum üyelerinin oylarına sunun bu işin içinde ancak çıkabiliriz saygılar. :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sanıyorum daha önceki yapılan organizasyonlarda katılımcılar herhangi bir ücret ödememişti (geçen senekinin formatı farklıydı ). Bu sene de organizasyona ticari kaygı ile yaklaşılacağını sanmıyorum , yapılacak ekstra masraflar (plaket, sertifika, varsa salon kirası vb.) alınır gibime geliyor, o da kişi başına bölündüğünde çok bir şey tutmaz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sanıyorum daha önceki yapılan organizasyonlarda katılımcılar herhangi bir ücret ödememişti (geçen senekinin formatı farklıydı ). Bu sene de organizasyona ticari kaygı ile yaklaşılacağını sanmıyorum , yapılacak ekstra masraflar (plaket, sertifika, varsa salon kirası vb.) alınır gibime geliyor, o da kişi başına bölündüğünde çok bir şey tutmaz.

Beni tanıyanlar bilir bu tür organizasyonu daha öncede yaptım ve kesinlikle ticari amaçlı değildi.Buda öyle.Ancak bu sefer daha kapsamlı şeyler düşündüm.Bu yüzden bir fiyat veremiyorum.

Sadece sertifika değil kupa,madalya falanda düşündüm.Ayrıca salon ve nakliye içinde bazı kuruluşların desteğini aldım.Ama bu sene alabilirmiyim bilemem.Bu nedenle salon ve masalar kiralanabilir ve nakliyede az tutmuyor.Bunların yanısıra federasyondan hakemde isteyeceğim ve özel turnuva izni alırken hakem ücretlerinide konuşmam lazım.Bu arada işlerimde yoğun bunlara çok zaman ayırmam gerek.

Bunların dışında kalacak yeri olmayan arkadaşlara misafirhane ayarlamam lazım.Ücretleri konusunda gene görüşmeler yapacağım.

Akşam yemeği için ayrıca bir organizasyon yapmak için çeşitli yerlerle ücret konusunda görüşmeler yapacağım.

Bu kadar şey iş yoğunluğum varken zaten kolay olmayacak.Ama bana dersenizki hiçbirşeye gerek yok.Sadece salon ve masaları ayarla,gerisi öneli değil derseniz bunu yaparım.

Diğer önemli bir konu ticari bir amaçla yaklaştığımı tüm üyelerde düşünüyorlarsa şimdi çekilebilirim.Ben kimseden bir ses çıkmayınca bu işe girdimki forum gelenekleri yürüsün diye.Başka şehirden arkadaşlarda yapabilir ve daha iyi olur.Zaten ben Ankarada yapmıştım.Başka bir şehirde toplanmamız daha uygun.Diğer şehirlerden arkadaşlardan bu yaklaşımı bekliyorum.

İlk gelecekte benim.Tarih ve ücret farketmez.

Saygılarımla....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ticari amaçla yaklaştığını düşünen yok ki nereden çıkardın bunu?

Bence hakem işine hiç girme, hakemlerin ücretleri çok tutuyor. Forum üyeleri hakem olmadan kendi aralarında maç yapabilirler, hiç bir sorun da çıkmaz. Sonuçta bu bir dostluk buluşması, amaç eğlenmek, maçlar bahane. O an maç yapmayan arkadaşlar hakemlik yaparlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever
Ticari amaçla yaklaştığını düşünen yok ki nereden çıkardın bunu?

Bence hakem işine hiç girme, hakemlerin ücretleri çok tutuyor. Forum üyeleri hakem olmadan kendi aralarında maç yapabilirler, hiç bir sorun da çıkmaz. Sonuçta bu bir dostluk buluşması, amaç eğlenmek, maçlar bahane. O an maç yapmayan arkadaşlar hakemlik yaparlar.

Ertan bey, çok doğru söylediniz dostluk buluşmasında hakeme gerek yok. Hakem için ücret yerine belki dereceye girenlere kaliteli ekipman bile hediye edilebilir, ne dersiniz? Ya da akşam yemeğinde bi duble rakı fazla içeriz:))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tufan Bey, ben mesajımı katılım ücretini soran bir arkadaşa (e.kurtis 1991) bilgi mahiyetinde yazmıştım, o mesajdan ticari kaygı taşıdığınız manasını çıkarmak çok yanlış, ben TAI de yaptığınız organizasyona katılmıştım son derece güzel bir organizasyon olmuştu ve bir sürü masrafınız olmasına rağmen bizler hiç para ödememiştik, ayrıca gerek o organizasyonda gerekse şimdi yapacağınız organizasyonda aktif görev de alabileceğimi her zaman belirttim. Hatta yeri gelmişken akşam yemeği için kaledeki Segah restaurantı ayarlayabileceğimi de söyleyeyim, sahibi arkadaşım. Selam ve sevgilerimle

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever
Tufan abi eylülde(başı) olursa büyük ihtimalle gelirim...ama şu ücret konusunda biraz bilgi versen...bi de turnuva ve plaket işini ii akıl etmişsin...

saygılarımla...

Sevgili e.kurtis1991,

Bu mesajında hiç bir saygısızlık yok aksine saygı var.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 8 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..