Jump to content
Masatenisi.org Forum

4. Forum Buluşması

Recommended Posts

Arkadaşlar kimseden ses çıkmayınca 4.forum buluşmasını Ankarada organize etmeye karar verdim.

Eğer forumdan katılacak üyeler bana isimlerini ve hangi tarihte katılabileceklerini belirtirlerse sevinirim.Siz tarihleri önerin.Hafta sonuna denk gelecek şekilde(cumartesi-pazar)ve Eylül veya Ekimde olsun.Bu tarihlerden birini katılım fazlalığına göre belirleyelim ve biran önce bende hazırlıklara başlayayım.

Sizden forum üyeleri olarak diğer buluşmalarımızda olduğu gibi yüksek katılım bekliyorum.Tanışıp kaynaşmak ve forumda yazışırken birbirinizi ve oyununuzu bilmeniz açısındanda oldukça faydalı olacak.

Ankara dışından gelecek arkadaşlara kalacak yerleri yoksa belirtsinler misafirhane ayarlayacağım.Cumartesi akşamı nezih bir yerde akşam yemeği ve istek olursa eğlencede düzenleyeceğim.Diğer forum buluşmalarımıza katılan üyelerimiz zaten bilirler.Hoş bir hafta sonu geçirmeniz için katılımları bekliyorum.

Saygılarımla.

NOT:Katılım-misafirhane-yemek vs... ücretlerini katılımlar belli olduktan sonra belirleyeceğim.

Tufan YALÇIN

536 9385326

505 3916075 (ÖĞRETMEN HATTI)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

KATILIMCI LİSTESİ

1- Ertan (İlk beklediğim kişide sizdiniz zaten.Teşekkürler) :bye:

2- Beatles

3- Tsubasa

4- Eko72

5- Murathan

6- Toranomon

7- Güvenözbayrak

8- Hüseyin Topaç

9- Burak Yalın

10- Kemal Balim

11- Erdem Kemiksiz

12- Büyükdoğu

13- Cako67

14- Recep Mutlu

15- Tanju Cansever

16- Koray Er

17- Çağdaş Üste

18- Geno

19- Arno

20- Champ

21- e.kurtis1991

22- eczgazi

23- burak86

24- Saadettin

25- Melekber

26- Azoman

27- Tugi

28- Kastasgökhan

29- Erenarik

30- Lax

31- Melih Özkan

32- Sozbilgi44

33- Zarif Dumanay

34- Eroll

35- Ahmet Sözmen

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turnuva zaten.kesin katılımı bildirmeniz ve isimleri vermeniz gerek.tarih önemli değilse son haftalara kalmasın isimler.

tufan abi benide eklersen sevinirim işlerim dolayısiyle uzun zamandan beri foruma giremiyordum.

tarih önemli değil yinde eylül - ekim gibi olması sevindirici olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ya okullar açılmadan önce yapsarsak bende katılabilrim ekim ayıda olmasın bence hem sezon açılıyor hemde il birincilikleri oluyor katılım az olabilr ama eylülün başlarında olursa biz denizlili forumlular olarak 3 kişi orda olmaya çalışırız

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..