Jump to content
Masatenisi.org Forum

İzmirde Yer Ve Partner Ariyorum

Guest işleyen

Recommended Posts

• İleti 77
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

• 2 months later...

arkadaşlar burda beni telden arayan 3-5 arkadaşımız oldu..tolga can +++ bir kaç arkadaşlarımızla buluştuk..daha önceden de beni arayan arkadaşlar tekrar ararlarsa iyi olur tellerini alamadığım için onlara ulaşamıyorum..İzmirde güzel bir organizasyon oluşturup inşallah fotoları sitemizde yayınlarız..

05369625577 bülent.

dipnot:daha önce beni arayanlar lütfen tekrar arasınlar ..tellerini alalmadım çünkü...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşalar bende bucadayım izmir büyükşehir belediyesinin klüp takımında oynuyorum klüp antremanlarımı hasanağada yapıyorum ama boş vakit bulabilirsem sizlerlede oynamak isterim tabiki bu arada bütün marka profesyonel malzeme de satıyorum eğer benimle irtibat< geçmek isteyten olursa

kemal-balim@hotmail.com

cep:0 543 371 22 67

saygılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 6 months later...
masa tenisi cemaati hepinize slm bende yenı katıldım ranıza izmir tirede bu işle ilgilenen varsa allah rızası ıcın arasın bi allaın kulu yok oynamak ıcın cıldırıcam yawwww

ben 2 sene önce orta sonu da tirede okumuştum özel bilgi de bilirsiniz o zmanlar hep oynardım hala oynuyorum. izmirdeyim.tireye gelirsem bi ara in oynama şansımız olur

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
merhaba,

Bornova Evka-4 te 7 adet masa var hafta içi ve hafta sonu oynayabiliyorsunuz diye biliyorum. Ege Üniversitesinin Spor salonunda 3 adet masa var orada oynayabilirsiniz. (dışardan gelenlere saat ücreti 5 ytl, ege üniversitesi personeli veya öğrencisi iseniz saati 1.5 ytl). Bornova Evka-4 spor kompleksinde salı-perşembe İzmir Büyükşehir Belediyesinin antremanları oluyor saat 15-17:00 arası. Ben Salı-Perşembe günleri oynuyorum orda. Diğer günler Pazartesi Çarşamba Cuma Buca Hasan bahçesinde oluyor antremanlar orada da masatenisi salonu var.

Yardımcı olabilmişimdir inşallah... :))

bende Menemende oturuyorum. Menemende oynayacak yer var mı ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

İzmir de masatenisi oynanacak yerler arasında Halkapınar Atatürk Stadyumunda İzmir temsilciliğinin 6 masalık salonu bulunmakta.Ne yazık ki yaz sezonu dolayısı ile sadece hafta çarşamba günleri akşam 17.00-20.00 saatleri arasında buluşabiliyoruz.Lig oyuncusu düzeyinden amatör arkadaşlarımıza kadar her seviyede müsabaka antreman yapma şansınız bulunmakta.Ayrıca ALsancak Stadyumu altında ALTAY spor klübü masatenisi Şubesi salonu bulunmakta.Üye olan herkesin Ptesi,çarşamba ve Cuma ile Cumartesi günleri top oynayabilecekleri bir imkan.İstenirse belirtilen hafta içi günlerde akşam saat 17.00 den sonra eğitim olanaklarıda verilmekte.Temas için.Sn.Ahmet Bitirmiş.Cep Tel :05425274906

Sevgi ve saygılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...
merhaba;

2 haftadır izmirdeyim masatenisi özledim kendi ilimde takımda oynuyorum Tam olarak ne zamanları antreman yapıyorsunuz katılmamda bi sakınca varmıdır acaba?

Merhaba

01 Ağustos 2009 Cumartesi günü Saat 13.00 de Alsancak stadyumu Altay Spor Klübü Masa Tenisi Şubesi salonunda olacağız.

Masatenisi oynamak ve tanışmak isteyen arkadaşlarımızı bekliyoruz.Cep Tel 0532 393 06 66

Hoşçakalın

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mrb.ben menemende oturuyorum ve çalışıyorum haftasonları uygun oluyorum.çalıştıgım fabrikada masatenisi var fırsat buldukça oynuyorum.tecrübeli arkadaslarla oynamak ve oyunumu geliştirmek isterim

Merhaba ben de Aliağa da oturuyorum eğer anlaşabilirsek uygun bir yerde oynaya biliriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 months later...

Merhaba,

Konuya bayadır yazılmıyor ama yeni konu açmaktansa buraya yazayım dedim.

İzmir Hatay'da oturuyorum.

İş yerim Karabağlar'da.

Düzenli spor yapmak istiyorum.

Orta seviyenin üstünde diyebilirim kendime..

İzmir'de oynayacak yerleri iyi bilmiyorum.

Hafta içi iş çıkışı, hafta sonları her saatte oynayabilirim.

Ter atacak, düzenli periodlarda oynayabilecek arkadaşlar bana ulaşırlarsa oynamak isterim.

Bir gurubu olan ve düzenli oynayan arkadaşlara katılmak isterim.

BARIŞ ÇALIŞKAN

ttr@ttrtanitim.com

iş tel: 232-2643490

cep tel: 555-8220072 (avea Kurumsal)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

merhba orta seviye oyuncuyum. Kendimi geliştirmek istiyorum.Düzenli aralıklarla oynayan guplara katılabılırım ya da oyle bır grup olusturulabılır..tuduef@hotmail.com adresınden bana ulasabılrısınız..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Herkese Merhaba ,

İzmirde özellikle hafta sonları bornova Evka'da bulunan salonda izmirde oynamak isteyen herkesin buluşacağı bir gün ayarlayalım istiyorum. C.ertesi

yada pazar kimler gelebilir? Salon kullanımına izin verirler mi? bilmiyorum ama kimler katılmak ister ? bir sayı belirleyelim ve buna göre hareket

edelim istiyorum. Nedersiniz ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 weeks later...

Arkadaşlar İzmirde oynayacak yer ve partner arıyorum.Buca tarafında oturuyorum ama her yerde oynayabilirim.

Atatürk stadı çok güzel bir tesis fakat hafta sonları açık değil.

İzmirde yer sıkıntısı çok büyük,bir masa tenisi platformu oluşturulması için adım atmış olayım,herkes görüşünü yazsın derim.

ben bornovada oturuyorum maç yapmak isteyen arkadaşlar burdan bana ulaşabılır mestker_53@hotmail.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 5 years later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..