Jump to content
Masatenisi.org Forum

İzmirde Yer Ve Partner Ariyorum

Guest işleyen

Recommended Posts

merhabalar arkadaşlar, bende aranıza yeni katıldım. Balçova daki tesislerde yaklaşık iki yıldır prof. syaılacak derecede oynuyorum. Hem de hafta sonları cocuklarımı çalıştırıyorum. Bazen pazartesi, çarşamba ve de cuma akşamları 17.00 dan sonra Halkapınar daki stadyuma gidiyorum. Genelde Cumartesi vede Çarşamba(balçova) saat 11.00 dan 14.00a kadar üç kişlik iyi oynayan bir ekibimiz var. Eğer sizde iyi düzeyde oynuyorsanız aramıza bekleriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 77
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

merhaba bende balçovadaki yerde arada oynuyorum ancak kesinlikle prof değilim.Ama çok kötüde değilim (herhalde) .madem 3 kişisiniz belki 3. kişi boşta kalıp sizi izlemektense benimle oynayabilir.buna çokta sevinirim ben hafta içi oynadığınız saatlerde mesaide oluyorum ancak hafta sonu oynunuza beni de katmak isterseniz seve seve gelirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar, bende yeni üye oldum foruma..Bizde arkadaşla BORNOVA'da masa tenisi oynayacak yer arıyoruz..Sanırım Bornova Anadolu Lisesinde oynanıyormuş demiş bir arkadaş ama orada izin verilmiyormuş herhalde ? Onun dışında da Evka 4 te ki Spor Kompleksinden bahsediliyor..Burası hakkında biraz daha bilgi verebilirmisiniz ? Ayrıca Bornova civarlarında bildiğiniz başka yer var mı ? Bizde haftasonları oynamak istiyoruz..Şimdiden teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar, bende yeni üye oldum foruma..Bizde arkadaşla BORNOVA'da masa tenisi oynayacak yer arıyoruz..Sanırım Bornova Anadolu Lisesinde oynanıyormuş demiş bir arkadaş ama orada izin verilmiyormuş herhalde ? Onun dışında da Evka 4 te ki Spor Kompleksinden bahsediliyor..Burası hakkında biraz daha bilgi verebilirmisiniz ? Ayrıca Bornova civarlarında bildiğiniz başka yer var mı ? Bizde haftasonları oynamak istiyoruz..Şimdiden teşekkürler..

merhaba,

Bornova Evka-4 te 7 adet masa var hafta içi ve hafta sonu oynayabiliyorsunuz diye biliyorum. Ege Üniversitesinin Spor salonunda 3 adet masa var orada oynayabilirsiniz. (dışardan gelenlere saat ücreti 5 ytl, ege üniversitesi personeli veya öğrencisi iseniz saati 1.5 ytl). Bornova Evka-4 spor kompleksinde salı-perşembe İzmir Büyükşehir Belediyesinin antremanları oluyor saat 15-17:00 arası. Ben Salı-Perşembe günleri oynuyorum orda. Diğer günler Pazartesi Çarşamba Cuma Buca Hasan bahçesinde oluyor antremanlar orada da masatenisi salonu var.

Yardımcı olabilmişimdir inşallah... :))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çiğli karşıyaka tarafında ara sıra gelip gidiyorum.Yarı profesyonel bir lise öğrencisiyim

mrb.ben menemende oturuyorum ve çalışıyorum haftasonları uygun oluyorum.çalıştıgım fabrikada masatenisi var fırsat buldukça oynuyorum.tecrübeli arkadaslarla oynamak ve oyunumu geliştirmek isterim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...
bende gaziemirliyim ama uzun süredir oynamıyorum ayrıca sizler kadarda bildiğimi zannetmiyorum bi maç yapmak isterim janvaljan35@hotmail.com

slm bende gaziemirdeyim,havuzda ara sıra oynuyorduk yalnız orda pek oynıyamıyorum cok dar geliyo havuz bana yine de oynamak isterim tabi ki magicboy_35@hotmail.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
İzmir Bornova Atatürk Mh. Evka-4 spor salonunda 10 civarı masa var. Salon bomboş, ortam güzel. Eksik olan şeyu partner...

bende bornovada oturuorum.. evka4 dekı veya bornovaya aykıın bıryerde oynayabilirim. msn: creepkes@hotmail.com yakın olanlar bu msnden ulasabilirler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mrb arkadaşlar bende yeni üye oldum ve eğerki bir bulusma olucaksa ve oynuycaksak 3 kişi geliriz bizde de partner fazlalığı var :) msn adresim problem__reco@hotmail.com eklemek istiyen ekleyebilir yada hafta sonları daha çok zamanım oluyor istiyenlerle bulusup oyun atabiliriz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

foruma yeni katıldım masatenisini amatör oynuyorum bi r dönem okul takımlarında oynadım.şu an balçova belediyesi tesislerine takılıyorum. butterfly 7000 primorac hazır raketim var.sadece partnerim eksik hafta içleri 22:00 da yada pazar günleri 12-14:00 saatlerinde antreman yapabilecek arkadaş arıyorum msn:senolerisen@hotmail.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

arkadaşlar izmirden bizlerle oynamak isteyen gzl bir organizasyon istyeyen atrkadaşlar bana ulaşabilirr.güzel bir ortam oluşturmaya çalışıoyorum..

05369625577 herzaman beklerim arkadaşlar...evka4 ve karşıyaakda gece 1 lere kadar ortam oluşturabileceğimiz salonlar var..

herkesi bekleriz...

bülent erdi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Herkese selamlar....

Bende foruma yeni üye oldum. Fahrettin Altay' da oturuyorum ama haftasonları heryere gelebilirim oynamaya..Hafta içi Balçova taraflarında oynamak isteyen arkadaşlar olursa geceleri oynayabiliriz...Mail adresim mrpncr@gmail.com tel : 0 538 969 15 21...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

izmirliler,, oyunu biraz iyi seviyede olanları pazar akşamı saat 20:00 de balçova belediyesi masa tenisi salonunda bekliyoruz.. ssahin bey ve ben orada olucaz inşlh.. sizleride bekleriz.. en azından birbirlerimizle tanışmış oluruz ..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 25 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..