Jump to content
Masatenisi.org Forum

Spin atak odaklı uygun fiyatlı combo önerisi

Recommended Posts

Foruma sadece raket önerisi için uğruyorum biraz ama kırılmak olmaz umarım, son açtığım konuda aldığım raket fiyatına göre çok güzel performans gösterdi. Onuda bir arkadaşıma hediye almıştım. Şimdi babama için hediye raket almak istiyorum, kendisi masa tenisi ilk öğreten bana. Oyun tarzından bahsedersem atak ve spin odaklı bir oyunu var diyebilirim. 1000tl civarı bütçem var aşağı yukarı biraz daha olabilir. Çok iyi combolar çıkmıcağını biliyorum. Ama şuana kadar hep hazır raket kullandı, ucuzda olsa combo raketten memnun kalıcağından eminim. Önerileriniz neler ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın berke_45,

Kombo konusunda sık sık ziyaret ettiğim bir siteye yine baktım. İstemeden de olsa, doğru dürüst bir kombo edinmek için size, doğrusu kesenin ağzını bir hayli açmanız, şöyle rahatça bir 2000'lere, 3000'lere ve ötesine uzanmanız gerektiğini söylemek istiyorum.

Aslında, bugünün bu tatsız gerçeğinin ayrımına, bir kaç internet arayışıyla, fiyatlara bakarak, pekala kendi kendinize ,siz de varabilirdiniz, lakin bunu bir kez başka birinden işitmeye ihtiyaç duymuş olmalısınız.

İlaveten, komboyu, elinize geçen para arttıkça, biraz sabrederek, bu gün şu lastiği, öbürgün o tahtayı alarak, lastik lastik, tahta tahta örmek de mümkün görünüyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, beşyüziki yazdı:

Sayın berke_45,

Kombo konusunda sık sık ziyaret ettiğim bir siteye yine baktım. İstemeden de olsa, doğru dürüst bir kombo edinmek için size, doğrusu kesenin ağzını bir hayli açmanız, şöyle rahatça bir 2000'lere, 3000'lere ve ötesine uzanmanız gerektiğini söylemek istiyorum.

Aslında, bugünün bu tatsız gerçeğinin ayrımına, bir kaç internet arayışıyla, fiyatlara bakarak, pekala kendi kendinize ,siz de varabilirdiniz, lakin bunu bir kez başka birinden işitmeye ihtiyaç duymuş olmalısınız.

İlaveten, komboyu, elinize geçen para arttıkça, biraz sabrederek, bu gün şu lastiği, öbürgün o tahtayı alarak, lastik lastik, tahta tahta örmek de mümkün görünüyor.

Fiyatların tabiki farkındayım, daha önce 500 600 liraya hazır raket alıcakken yine forumdan birinin önerisiyle https://www.masatenisipazar.com/-mega-corbor-elit-kombo-1287 bu linkteki raketi almıştım memnun kalmıştım. Sitelere girdiğimde çok da olmasa hazır combolarda 1000 1500 arasında bazı seçenekler olduğunu gördüm. Onlar arasından ne öneri yapılabileceğini düşündüm.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hocam ne önerdiğimi hiç hatırlamıyorum yanlız  okadar kişiye raket öneriyorumki aklımdan illaki çıkmışsınızdır :D       istersenız bana numaranızı bırakın hem de istediğiniz fiyata bu combolardan iyi bir raket toplayalım isterseniz numaranızı bırakın bana 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ha evet şimdi hatırladım sizi arkadaşınız için raket almışdınız istersenız  insta istersenızda watsap numaranızı bırakın babanız için hem ucuza hemde daha iyi bir combo toplayalım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Daha sonra başka bir arkadaşın işine yarar diye sonucu yazıyım.

Yinhe n12 +yinhe Jüpiter+yinhe Mercury 

Famosace fabulo off + yinhe Mercury+ yinhe Mercury

Bu iki arasından famosace li olanı seçtik. Yinhe Jüpiter daha iyi bir lastikti ama tahtaya daha fazla yatırım yapmak istedim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tarih: 29.01.2024 Saat: 17:27, berke_45 yazdı:

Daha sonra başka bir arkadaşın işine yarar diye sonucu yazıyım.

Yinhe n12 +yinhe Jüpiter+yinhe Mercury 

Famosace fabulo off + yinhe Mercury+ yinhe Mercury

Bu iki arasından famosace li olanı seçtik. Yinhe Jüpiter daha iyi bir lastikti ama tahtaya daha fazla yatırım yapmak istedim.

Hayirli olsun kullandikca yorum yaparsaniz yakin zamanda almak isteyenlerde faydalanir

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 24 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..