Jump to content
Masatenisi.org Forum

Güç Kullanmak / Kullanmamak

beşyüziki

Recommended Posts

Tarih: 13.12.2023 Saat: 16:54, Tufan Yalcin yazdı:

...oldukça uzun ve imla hataları ile beraber okuyucuyu tamamen konudan koparan yorumlarınız var ki ...

Tarih: 13.12.2023 Saat: 18:35, beşyüziki yazdı:

Sizden ricam; gönderinizde andığınız imla hatalarımdan bir kaçını göstermeniz.

Sayın beşyüziki,

N'ooldu, bir yanıt gelmedi mi?..Ha ha ha ha ha ha haaa!..

Sayın beşyüziki,

Yazdıklarınızı, size yazılanları, foruma katıldığınız andan beri, dikkatle takip ediyorum. Hiç değilse, en az dört kez, farklı kişilerce, yazılarınızda imla hataları yapmakla itham edildiniz. Oysa gayet iyi biliyorum ki; yazılarınızı, öğrendiğiniz dilbilgisi ve imla kurallarının filtresinden daima geçiriyor, onları bu kurallara göre, anlayış ve biliincinizin elverdiği ölçüde, tekrar tekrar düzeltiyorsunuz. Akabinde, bu kişilerin foruma yazdıklarını tetkik ettiğimde, bir tanesinin bile, bırakınız noktalama işaretleri kullanmayı ve en basit imla kurallarına dahi uymayı, hatasız cümleler kurmadan ( bunlar ekseriyetle zaman ve çekim hataları ) tek bir gönderi bile göndermediklerini tespit ettim.

Demek ki bazılarının, sizin öğrenmiş olduğunuz kurallar ve kalıplarla değerlendirilmeksizin yazmaya, ihtiyaçları var. Bazıları, en küçük bir tenkid veya istihzada alınıveriyorlar ...

Sayın beşyüziki,

Lütfen bu olguyu açıkça görünüz ve kabulleniniz. Başkası imla kurallarını gözetmese bile, siz gözetiniz.

Bunu, halihazırda zaten böyle yaptığınızı, yapabildiğinizi biliyor, şu sıralar, yiyeceklere şiddet uygulamadan onları yemeyi ve oturup kalkarken, yürürken, çay taşırken, kaslarıma, bağlarıma, işin ayrımında olup, şiddet göstermemeyi çalışıyor, bunları deneyimliyorum. Oyunda, kontura sipinks çekerken, topa şööle bi iyi çakarken, ne kendime ne de başkasına bir zarar vermeden, şiddetime bir yer açabildiğim için mutluyum, bu bahste rahatım ve oynayabildiğim için, illa bir gün oynayamaz hale gelmeden de, şükran hissediyorum.

IMPERIAL Wilfried Lieck, st

BUTTERFLY Tackiness Drive, 1.1-1.3 mm. Kırmızı

BUTTERFLY Feint-Soft, 1.1-1.3 mm. Siyah

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın bellek hiç dikkatiniz çekti mi. Yoo çekmedi. Neden yoo diyorsun. Ne diyeyim. Boş ver beceriksizin tekisin bir şey deme. Asıl bellek yazıyor. Sayın beşyüziki her yazınızı düzeltmek zorundamısınız. Bırakın yazıldığı gibi orjinal kalsın. Ben hep orjinal bırakıyorum. Kim geriye dönüp düzeltecek, tembel bir huyum var. Genelde yazmayı çok sevmiyorum, okuma huyum var. Okuduklarımı anlamadığım için o huyumdan da vaz geçtim. Tam özgürüm. Ya ben ne yazıyorum şimdi beşyüziki bana saldıracak. Heh he…… okumuyorum ki. Yaşlandık artık, yazarken ne yazdığımı unutuyorum. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 23 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..