Jump to content
Masatenisi.org Forum

Raket yardımı

Recommended Posts

Ben orta-ileri düzey arasında bir oyuncuyum ve profesyonelliğe ilerliyorum. 2 yıldır Tibhar v2, Yinhe moon pro (fh), Xiom vega intro (bh) combosunu kullanıyorum. Kısa ve orta mesafede atak odaklı oynuyorum. Yeni raket bakıyordum az önce fakat piyasa çok pahalanmış. Bütçemi çok fazla zorlamayan bir combo gördüm masatenisi.com'da ve benim için iyi midir, değil midir karar veremedim, sizin fikrinizi almak istiyorum. Tahtası uzun vadeli gidebilecekse çok iyi olur. https://www.masatenisi.com/dhs-combo-cw-c-carbon-masa-tenisi-raketi linki bu. Bütçem 5 bin lira, bu fiyatlarda daha iyi bir şey de önerebilirseniz alternatif olarak çok mutlu olurum. İyi akşamlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın Ruzeff,

En doğrusu oynayışınızı görerek hareket etmek olacaktır.

Alacağınız ekipmanların oynayış tarzınıza uygun olması kadar, sizin de ekipmanlarınıza uyum göstermeniz söz konusu. Bu, düzenli antiremanla kendiliğinden oluşmaya başlar ve oluşur.

Kendi adıma, aynı siteden, şunu alırdım https://www.masatenisi.com/stiga-combo-calibra-masa-tenisi-raketi

Stiga Clipper CR,İyi yapılmış, lastikleri eskidikçe değiştirerek uzun süre kullanabileceğiniz, sağlam, kontrollü, yeterince hızlı, çakış, bulok ve sipinkslerde pek sağlam, çok tercih edilen bir tahtadır. Purofesyonelliğe ilerlerken hatta sonra da size eşlik edebilecek şahane bir yol arkadaşıdır bu Clipper CR...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

42 dakika önce, beşyüziki yazdı:

Sayın Ruzeff,

En doğrusu oynayışınızı görerek hareket etmek olacaktır.

Alacağınız ekipmanların oynayış tarzınıza uygun olması kadar, sizin de ekipmanlarınıza uyum göstermeniz söz konusu. Bu, düzenli antiremanla kendiliğinden oluşmaya başlar ve oluşur.

Kendi adıma, aynı siteden, şunu alırdım https://www.masatenisi.com/stiga-combo-calibra-masa-tenisi-raketi

Stiga Clipper CR,İyi yapılmış, lastikleri eskidikçe değiştirerek uzun süre kullanabileceğiniz, sağlam, kontrollü, yeterince hızlı, çakış, bulok ve sipinkslerde pek sağlam, çok tercih edilen bir tahtadır. Purofesyonelliğe ilerlerken hatta sonra da size eşlik edebilecek şahane bir yol arkadaşıdır bu Clipper CR...

Hocam o zaman bir de şunu sorayım; Benim elimde hali hazırda olan Tibhar v2 tahtasını hangi lastiklerle değerlendirebilirim? Hangi lastiklerle birleştirirsem oyun performansımı ileriye taşıyabilirim?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

knkm telefon numaranı bırakırsan sana watsap üzerinden yazayım çoğu ekipman da bilgim vardır ve üzünleri daha ucuza alabılıyorum 5000 tl ye çok güzel sağlam bir combo toplarız geçen bir abiye 4700 e xıom ignito+xıom omega 5 euro +xıom omega 7 euro topladık sıfır bir şekilde telefon numaranı bırakman yeterli

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..