Jump to content
Masatenisi.org Forum

17 - 23 Temmuz 2023 VeTTeran Masa Tenisi Gelişim Kampı & Turnuvası

Recommended Posts

Sevgili forumdaşlar, 17 – 23 Temmuz 2023 tarihlerinde Lüleburgaz Belediyesi ve Kırklareli Doruk Spor Kulübü’nün önderliğinde Türk Masa Tenisi tarihinde bir ilki gerçekleştirecek organizasyona imza atacağımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk ve heyecan duyuyorum.

Ülkemizde Masa Tenisi severlerin önemli bir kısmını oluşturan Veteran Masa Tenisi sporcularına dair ilk kez Olimpiyat Oyunları deneyimli bir baş antrenör liderliğinde bir “Veteran Masa Tenisi Eğitim Kampı” gerçekleştireceğiz. Kampın ardından, 1 günlük şehir turu yapacak ve sonraki 2 gün içerisinde ise “Veteran Masa Tenisi Turnuvası” gerçekleştireceğiz.

Sporcu seviyesi ne olursa olsun, Masa Tenisi sporunda kendini geliştirmek isteyen 30 yaş üstündeki herkese yalnızca maç yapma fırsatı değil, teknik ve taktik yönden gelişim sunmayı hedefliyoruz. Bu organizasyon aracılığıyla da tüm masa tenisi severlere kapımızı açmak, her Masa Tenisi severe Avrupa seviyesinde antrenman deneyimi yaşatmak ve her katılımcının Masa Tenisi seviyesini yukarıya çekmeyi hedefliyoruz.

Bu doğrultuda Portekiz’in 2012 Londra Olimpiyat Oyunlarında görev almış, Avrupa’daki birçok Uluslararası Masa Tenisi kampında görev alan, Avrupa Şampiyonluğu ve Avrupa Üçüncülüğü bulunan Portekiz A Milli Erkek takımı ile uzun yıllar çalışan Sn. Afonso Vilela ile kampımızın Baş Antrenörü olarak anlaşmış bulunmaktayız. Baş antrenörümüz hâla Portekiz’in Milli Takım gruplarında görev almaktadır ve kendi adıyla kurduğu akademisinde faaliyetlerine devam etmektedir. Ayrıca, Organizasyon Direktörümüz Samet Polat’ın liderliğinde gerçekleştirilen 2020 ETTU Web Camp projesinde de antrenör olarak görev almıştır.

Ekibimizin yardımcı Baş antrenörü Soner Polat olacaktır. Soner hoca, antrenörlük kariyerinde Avrupa üçüncülüğü, Balkan şampiyonluğu yaşamıştır ve Süper Lig’e tamamen kendi yetiştirdiği sporcularla çıkmıştır. Ayrıca, Türkiye’de hem Özel Sporcular, hem Bedensel Engelliler hem de Olimpik Federasyon müsabakalarında Türkiye Şampiyonu yetiştiren ender isimlerdendir. Ayrıca kampımızda üst seviye yardımcı antrenörler de görev alacaktır. 

Organizasyonun son kayıt tarihi 07 Temmuz 2023’e doğru geri sayım başlarken, bu çalışmanın sporumuza faydalı olmasını diliyor, hayırlı olsun diyoruz. Organizasyonla ilgili bilgileri Lüleburgaz Uluslararası Masa Tenisi Kampı'nın Facebook veya Instagram sayfasından takip edebilirsiniz. 

• Beğen 4
  • Teşekkürler 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok değişik, ilginç ama ilgi çekici olabilecek bir organizasyon. Nicelerini, nice yaş grupları için de yapabilmeniz dileğiyle. 

Bir oneri yapmak istiyorum: Bu tarz güzel haberleri verirken LİNKLERİNİ de verirseniz insanlar bence daha rahat ilgili websayfalarına ulaşabilecektir. Boyle bir yapının linkinin burada olmasının kural dışı filan olmaması gerek :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

11 saat önce, esrarte yazdı:

Çok değişik, ilginç ama ilgi çekici olabilecek bir organizasyon. Nicelerini, nice yaş grupları için de yapabilmeniz dileğiyle. 

Bir oneri yapmak istiyorum: Bu tarz güzel haberleri verirken LİNKLERİNİ de verirseniz insanlar bence daha rahat ilgili websayfalarına ulaşabilecektir. Boyle bir yapının linkinin burada olmasının kural dışı filan olmaması gerek :D

Teşekkür ediyorum hocam. Yani, altyapı için çalışmalar yaptık bugüne kadar ama dikkat ediyorum Veteran sporcularla ilgili hep turnuva çalışmaları var. 

Seviyeden bağımsız, kendini geliştirmek isteyen herkese üst düzey antrenörlerle çalışma imkanı sunmak çok önemli diye düşünüyorum. Her ne kadar döviz kuru maddi anlamda insanları zorlasa da, çok üst düzey bir iş çıkaracağımıza eminim.

Organizasyonun bilgi kitapçığı hazır, ama forumumuzun dosya eklemede bize sunduğu 122 KB yeterli değil. Bu yüzden bilgi kitapçığımızı bulut sistemine yükledim, bu linkten kamp & turnuva kitapçığımızı indirip, inceleyebilirsiniz.

Ayrıca Instagram sayfamız  ve Facebook sayfamızdan sosyal medya hesaplarımızı kontrol edebilirsiniz. İyi akşamlar diliyorum :) 

• Teşekkürler 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Harika organizasyon. Kaçıracağım için çok üzüldüm açıkçası. Bayıla bayıla gelirdim çakışma olmasaydı. 

Dosya limitine azıcık dokundum (saklama alanımız ne alemde şu an göremiyorum) ama yine yetmeyebilir sanırım. Link paylaşmakta hiçbir sıkıntı yok. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tarih: 09.06.2023 Saat: 11:20, Emre İmamoğlu yazdı:

Harika organizasyon. Kaçıracağım için çok üzüldüm açıkçası. Bayıla bayıla gelirdim çakışma olmasaydı. 

Dosya limitine azıcık dokundum (saklama alanımız ne alemde şu an göremiyorum) ama yine yetmeyebilir sanırım. Link paylaşmakta hiçbir sıkıntı yok. 

Teşekkür ediyorum Sn moderatörüm :)

Şu anda yeterli alan var ve dosya yüklendi, incelemek isteyenler arkadaşlar ekten indirebilir. Forumdaşlarımızdan da bir istirhamım olacak, kamp ile ilgili masa tenisi çevrenizle de bilgi paylaşırsanız çok seviniriz arkadaşlar. :) 

VeTTeran Kamp + Turnuva prospektüsü .pdf

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..