Jump to content
Masatenisi.org Forum

raket seçimi

Recommended Posts

yaklaşık 1 senedir oynuyorum ve beklediğimden daha hızlı geliştim.xiom muv 7.0s hazır raketim var ve artık bana yavaş kalıyor,yeni raket alacağım.full spin ve atak oynuyorum https://www.masatenisi.com/yinhe-combo-apollo bu raketi önerir misiniz ya da başka öneriniz var mı? 1700 tl bütçem var. Merak ettiğim bir konu daha yinhe apollo 5 mi yoksa xiom vega pro mu daha atak ve spin üzerinde iyidir?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın Kaankksss,

bazı alanlarda, özellikle yeni deneyimler kazanmaya başladığımız yeni bir alanda, bir takım şeyleri belli bir derecede yapabilmeye başlamamızın bizdeki etkisi kesif, hem de pek kesif olabilir. Helecanlanırız. Başka ilk giriştiğimiz işlerde sanki hiç de böyle kolay ilerleyememiş, bir şeyleri sanki hiç de bu kadar kolay gerçekleştirivermeye başlayamamışızdır...Fakat...Fakat bu kez, sanki bu kez enerjimiz, ifadesi için kendine yeni bir yol, yeni bir mecra bulmuştur... Helecanlanırız, kapılırız; öyle ki, neredeyse ''en yüküsek hız ve sipin değerlerine sahip ekipmanlarla bile oynasak yeridir''lerin yolgeçen hanına kolayca dönebilecek hale gelir, tasavvur rüzgarlarında oradan oraya savrulan yapraklara döneriz.

Oynar iken her şey tabak gibi göz önüne çıkar. Her şey göz önündedir.  Ekipman tavsiyesi isteyenlerden video talep edilmesinin, veya tavsiye taleb edenin, kendisinin oynarken çekilmiş bir videosunu sunmamasının bu bahs ile alakasına nazar-ı dikkat buyuralım. 

Bir yolda belli aşamalar, merhaleler vardır. Seviyemizin takdirini içtenlikle yaparsak ekmeğimize yağ sürmüş olur, böylece bulunduğumuz yerden ileriye doğru harekete başlarken, atacağımız ilk adımı sağlam basmış oluruz. Bu, ikinci adıma da katkı sağlayacaktır.

Öyle tasavvurlardaki, düşlerdeki gibi gideceğimiz yere birden gitmeyiz. Bunu elbette düşleyebiliriz ama derhal mevcut olup, bulunduğumuz ana, yere, kendimize gelmeliyiz; zira oradan hareket edeceğizdir. Bir şey olacaksa, hemen şimdi, buracıktan, buradan itibaren olacaktır. Nazar-ı dikkat buyuralım, varoluşta kat ediş, tek tek adımlarımız birbirine eklendikçe gerçekleşmektedir.

Müsabakaya yönelik bir perspektiften baktığımızda, sadece oynadığımız sayıya odaklanıp, oynadığımız sayıyı almamız kafidir. Cemiyet nezdinde bu sayılar zaten birbirine eklenmekte, sayılıp, sonuç çıkarıldıkça ''maç'' a zaten dönüşmektedir... 

Linkini verdiğiniz sitede, aynı bölümde ''Xiom Combo Offensive'' var. Lastikleri Xiom Vega Euro'dur. Vega Euro hali hazırda kullandığınız lastiğin çok daha gelişmişidir ve Apollo 5 gibi üstü yapışkanlı değildir.  Vega Euro ile rakipten gelen falsodan daha az etkilenerek oynayabiliriz. Vega Euro'nun, oluşmakta olan temelleri sağlamlaştırmaya  ve vuruşları daha da inkişaf ettirmeye, Apollo5'ten daha çok faydası olur. Hazır raketten gelip, yeni şeyler öğrenmek ve uygulamak için Vega Euro, çok daha rahat, etkili ve uyumlanması kolay bir geçiş olacaktır.

O kombonun tahtası da yumuşak hisli, kontrollü bir atak tahtası oluptur ve gelecekte, daha sert süngerli lasdiklerle kullanmak istenilirse de gayet iyi netice verir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..