Jump to content
Masatenisi.org Forum

Klip: Hollanda masa tenisi maçı (2021 sonu)

Recommended Posts

Elveda masa tenisi severler! :D

Türkçem çok iyi değil ama deneyeceğim. Herhangi bir hata için şimdiden özür dilerim.

Biraz zaman aldı (salgın nedeniyle), ancak Hollanda'da (nihayet) tam bir ulusal masa tenisi sezonu oynandı, bu yüzden... Sizin için yeni bir videom var! 2. lig maçının bir derlemesi, en yüksek seviyenin (Eredivisie) sadece iki seviye altında.

Oyuncular Verweij (sıra: 36) ve Verhulst (sıra: 47) Hollanda'da ilk 50 arasında yer alıyor.

Klibi izleyin ve yorum bırakın, yorumlar takdir edilmektedir! ;):

• Beğen 5
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın Slupmi-Atled,  elinize sağlık çekim çok güzel olmuş.  Centilmence ve aynı zamanda amatör hafasında, çekişmeli maçlar görüyorum. Hem oynamış hemde hakemlik yapmışsınız. 10:32 daki vuruşunuz da çok hoş. 

P.S.: Dört maçta üç tane tişört eskiten sayın Peter verweij in ekipmanını merak ettim. Bildirirseniz memnun olurum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2 saat önce, Slupmi-Atled yazdı:

Çok iyi ve güzel bir oyuncu değilim ama çok çalışıyorum ve olabildiğince sağlam oynamaya çalışıyorum (gereksiz hatalar yok). Bazen bir yarışmayı bu şekilde kazanırım, haha. :P:

Hahah siz misiniz :fildir: Çok tehlikeli oyun.. tebrikler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tarih: 05.01.2022 Saat: 00:03, Timo Boll yazdı:

Sayın Slupmi-Atled,  elinize sağlık çekim çok güzel olmuş.  Centilmence ve aynı zamanda amatör hafasında, çekişmeli maçlar görüyorum. Hem oynamış hemde hakemlik yapmışsınız. 10:32 daki vuruşunuz da çok hoş. 

P.S.: Dört maçta üç tane tişört eskiten sayın Peter verweij in ekipmanını merak ettim. Bildirirseniz memnun olurum.

Güzel yanıt için teşekkürler!

Peter Verweij o kadar çok terliyor ki her maçta farklı bir formaya ihtiyacı var, haha. Onun seviyesinde, hala onunla kaçıyor. Daha yüksek bir seviyede, her maçta aynı tişörtü giymelidir (resmi hakemler oradadır).

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 9 months later...
  • 1 month later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..