Jump to content
Masatenisi.org Forum

V-stage

Ertan

Recommended Posts

speedy po bayagi hizli bir kisa tirtil degil mi? ertan alinma ama, titanium'un uzerinde magna ve po ile oynuyorsun; halen daha yavas diyorsun; abi biraz daha hizlisi ancak...

Aslında bu hız merakının sebebi ayaklarımın yeteri kadar çalışmaması. Kısa tırtılda daima topun arkasında olmak gerekiyor. Eğer bunu yapmayıp kolunumu uzatarak topa vurursam top iyi gitmiyor ve ben yavaş demeye başlıyorum. Yani sorun tahta ve lastikte değil aslında bende.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yani sorun tahta ve lastikte değil aslında bende.

Benimki sadece pingpongman'e bir gonderme idi aslinda..

...

ben ise deli danalar gibi masa etrafinda kosarim; kollarimi hizlica savurarak vururum, ki defansif bir tahta olsa dahi off+++ vuruslari yaparim; ama gel gor ki hizdan bir turlu vazgecemedim, kim vazgecebilirki..:))))

....

Bende ise genellikle sorun rakette.. o kadar deli divane oluyorum oynarken, gel gor ki cogunlukla topu disari atip beni cileden cikartiyor.. :lol:

...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

re-impact tahta kullanaraktan olabilir diye dusunuyorum.. sen ne dersin pingpongman?...:)))

bu tahta da diğer tahtalar gibi kendiliğinden oynamıyor tabii. ayrıca, re-impact'lerde iki taraftaki lastiklerin birbirlerine uyumlu olması en önemli şartlardan biri. tahtanın bir yüzündeki lastiğin diğer yüzündeki lastiğin özelliklerini kötü yönde etkileyebileceği bilinen bir olgu. re-impact tahtalar, diğer tahtalara göre rakette daha etkin bir rol oynadığı için onlarda lastik uyumu daha da ön plana çıkıyor. ör. bir tarafta ağır bir max. lastik oynadığınızda diğer taraftaki uzun tırtıktan hayır beklemeyin hele ox ise...

Ertan Bey, V-Stage işte size bu hain oyunu oynamış bulunuyor... sizin kısa tırtıkı bastırmış oldu...

Cermeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet de Cermeeeeeeeeeeeeet :hehehe:

Ping

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu tahta da diğer tahtalar gibi kendiliğinden oynamıyor tabii. ayrıca, re-impact'lerde iki taraftaki lastiklerin birbirlerine uyumlu olması en önemli şartlardan biri. tahtanın bir yüzündeki lastiğin diğer yüzündeki lastiğin özelliklerini kötü yönde etkileyebileceği bilinen bir olgu. re-impact tahtalar, diğer tahtalara göre rakette daha etkin bir rol oynadığı için onlarda lastik uyumu daha da ön plana çıkıyor. ör. bir tarafta ağır bir max. lastik oynadığınızda diğer taraftaki uzun tırtıktan hayır beklemeyin hele ox ise...

Ben bu etkiyi Schlager Carbon tahtada yaşadım. Bir taraftaki tırtıl yüzünden raket çok dengesiz oldu. İki tarafa da benzer ağırlıkta düz lastik takınca tahta normale döndü.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben derimki G2... cunku toranomon'un dediklerine gore cermet kadar hizli ama daha cok spinli.. demek ki cermet saltanati bitiyor pingpongman.. :lol:

tahtanın bir yüzündeki lastiğin diğer yüzündeki lastiğin özelliklerini kötü yönde etkileyebileceği bilinen bir olgu.
nasil yani? lastik diger lastigin aklini mi celiyor?.. :lol:

bir tarafta ağır bir max. lastik oynadığınızda diğer taraftaki uzun tırtıktan hayır beklemeyin hele ox ise...

Ertan Bey, V-Stage işte size bu hain oyunu oynamış bulunuyor... sizin kısa tırtıkı bastırmış oldu...

Cermeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet de Cermeeeeeeeeeeeeet

V-stage'in ne kadar bir agirlik farkliligi var Magnadan Ertan?

V-stage hicbir hainlik yapmaz, ben bilirim, seker gibidir valla.. :D:

yapmissa da, muhakkak diger lastik sucludur, o yuzden yapmistir..:)))

.......

Dynasty platinum gercekten de hos bir lastige benziyor.. ama 41 dolar arti 25 dolar yol masrafi.. Gercekten deger mi sence Ertan?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Firmadan gelen açıklama :

The Spintech Dynasty series is our improved version of Butterfly Bryce. The Spintech Dynasty offer more spin and control than Bryce. It is a lot more spinnier than Magna but with low ball trajectory and excellent control characterisitics. The Dynasty Gold with a medium throw angle has the same top sheet but a softer sponge for players who wish to reglue and want to hear that corking glue sound. The Dynasty Platinum is the fastest and spinniest rubber with a medium throw.

Dynasty platinum gercekten de hos bir lastige benziyor.. ama 41 dolar arti 25 dolar yol masrafi.. Gercekten deger mi sence Ertan?
Birisi daha alır ve yol parasını paylaşırsak değebilir. Özellik olarak tam aradığım lastiğe benziyor.

V-stage'in ne kadar bir agirlik farkliligi var Magnadan Ertan?

Bence bir farkı yok.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben derimki G2... cunku toranomon'un dediklerine gore cermet kadar hizli ama daha cok spinli.. demek ki cermet saltanati bitiyor pingpongman..

hahaaha, yemezler... başkalarını kandırabilirsiniz ama beni aslaaaaa.

almiyciiiim G2, dayaniiciiiiiiiiiiim. Cermet'imin üzerine lastik koklamiyciiiiiiiim.

Ping the loyal Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Firmadan gelen aciklama bence cok etkileyici.. tam senin istedigin ozelliklere tipatip uyan bir lastik gibi gorunuyor..

Birisi daha alır ve yol parasını paylaşırsak değebilir. Özellik olarak tam aradığım lastiğe benziyor.
ben de alirdim ama.. :(:

almiyciiiim G2, dayaniiciiiiiiiiiiim. Cermet'imin üzerine lastik koklamiyciiiiiiiim.

Goreciiiiiiiiiiizzzz.. :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 100 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..