Jump to content
Masatenisi.org Forum

T05 FX ve R47

Recommended Posts

T05 FX (siyah) ile R47 (kırmızı önceliğim) takas etmek istiyorum eğer isteyenler olursa mesaj atabilir .

Asıl soruma gelecek olursak arkadaşım lastiğini değiştrimek istiyor ise . Reactor Thunder Carbon + Dhs H3 + Yinhe y-13 raketindeki Reactor yerine T05 alacatı . Araştırmalardan sonra R47 nin neredeyse aynı olduğunu öğrendik . Öğrenciyiz doğal olarak paraya ihtiyacımız var . Sizce R47 mi yoksa neredeyse iki katı olan T05 mi ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
Tarih: 27.12.2019 Saat: 21:18, Meraklı Sporcu yazdı:

T05 FX (siyah) ile R47 (kırmızı önceliğim) takas etmek istiyorum eğer isteyenler olursa mesaj atabilir .

Asıl soruma gelecek olursak arkadaşım lastiğini değiştrimek istiyor ise . Reactor Thunder Carbon + Dhs H3 + Yinhe y-13 raketindeki Reactor yerine T05 alacatı . Araştırmalardan sonra R47 nin neredeyse aynı olduğunu öğrendik . Öğrenciyiz doğal olarak paraya ihtiyacımız var . Sizce R47 mi yoksa neredeyse iki katı olan T05 mi ?

T05 oynamadım ama başkalarından duyduklarıma göre t05 in ömrü kısa oluyor hemde fiyat biraz tuzlu bence r47 alın

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
Tarih: 11.02.2020 Saat: 19:20, Berkin bera yazdı:

T05 oynamadım ama başkalarından duyduklarıma göre t05 in ömrü kısa oluyor hemde fiyat biraz tuzlu bence r47 alın

Aradan zaman geçti ve R47 aldım . Memnundum ama satmak zorunda kaldım. Sonra birisinden deneme amaçlı 3 yıllık T05 aldım. 20 Tl gibi bir para verdim ve çok şaşırdım. Lastik gerçekten de iyi. 100-150Tl lik Tenergy05 alternatiflerinden daha etkili idi. Aldığım kişi bana "Tenergy ve diğer Bty lastikleri sağlam olur genelde. Ben bu lastiği uzun zaman kullandım , herzaman memnun kaldım. Bu diğer modelleri için de geçerli , şuan Brycehighspeed kullanıyorum ve çok memnunum. Bty lastiklerinin ömründen de fazlasıyla memnunum" dedi. Düzenli olarak lastiği temizlemiş. Zaten aldığımda süngerindeki yırtılmalar hariç sorun yoktu. Severek kullandım. Bazıları çabuk eskiyor diyor, kimisi ise çok uzun ömürlü. Benim deneyiyim böyleydi. Yardım ettiğiniz için tekrardan teşekkürler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..