Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ma Te - Pavel Platonov 2019 Bulgaristan Açık

deva sarjan

Recommended Posts

Maçı Yuuçüyb'de izlememin akabinde foruma yaptığım ziyarette paylaşımınıza rastladım.  Yuuçüyb'de izleriken ziyadesiyle lezzet bulduğum bu yaman mücadeleyi, bir kerre de bu üleşiş üzerinden izlemeye niyet ettim ve izleme teşebbüsümde de muzaffer oldum. Muzaffer olmakla da kalmayıp, dahası, maçı ilk izleyişimde farketmediğim yeni şeyleri ( neyleri? bu başka bir bahs ) farkettim ve de yeniden lezzetyab oldum, yüreğim iki kat yağ bağladı.

İlaveten, üleşişinizin başında, forumda bazılarının yaptığı gibi, vidyodan önce maçın neticesini yazmamış olmanızı  ( maçı henüz seyretmiş ve neticesi malumum olmuş olsa da ),  yanımda yalnızca kendim olduğu halde, latif bir sevinç esintisinin içinden geçerek tecrübe ettiğimi ifade etmek istiyorum.

Ma Te'yi, her ne gadar Guzey Kore'li olsa da  Li Gun Sang ve çinli Chen Xinhua tarzı defansın günümüzdeki bir uzantısı olarak gördüğümü  ne edeceğimi bilememiştim ilk başta, sonra,  böyle bir konunun altına yazılabilirmiş gibi geldi bu. Geriye yalnızca, kompüterin tuşları ve aralarda bırakılacak boşluklarla ilgili düzenlemeler kalmıştı.

Ma Te'nin,  günümüz en üst seviye masa tenisinde, gayrı yaşı ilerlemiş Joo Se Hyu'ğun yerini rahatlıkla aldığını söylemekte de bir beis görmediğimi de buna eklemek isterim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tarih: 15.08.2019 Saat: 21:34, beşyüziki yazdı:

Ma Te'nin,  günümüz en üst seviye masa tenisinde, gayrı yaşı ilerlemiş Joo Se Hyu'ğun yerini rahatlıkla aldığını söylemekte de bir beis görmediğimi de buna eklemek isterim.

Ma Te'yi  ''Prime''ında bir Joo Se Hyuk'la aynı kalibrede görmüyorum. Ancak çok çok yakın. ''Prime''ındaki Joo' nun atağını da defansını da Ma Te'den biraz daha iyi buluyorum.

Prime Joo bu günkü bir Aruna Qadri'ye maç vermezdi sanıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şimdi, deva sarjan yazdı:

Ma Te'yi  ''Prime''ında bir Joo Se Hyuk'la aynı kalibrede görmüyorum. Ancak çok çok yakın. ''Prime''ındaki Joo' nun atağını da defansını da Ma Te'den biraz daha iyi buluyorum.

Prime Joo bu günkü bir Aruna Qadri'ye maç vermezdi sanıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..