Jump to content
Masatenisi.org Forum

Liu Shiwen vs Sun Yingsha | 2019 ITTF Korea Open Highlights (R16)

Recommended Posts

Tüh... İlk önce turnuvanın çeyrek finalini (son 8 maçı), sonra son 16 maçını paylaştım... Şimdi bu maçı Sun Yingsha'nın kazandığı otaya çıktı ve ben bütün herkesin keyfini-heyecanını kaçırmış oldum :sad:. Moderatörüm, şunun yayımlanma sırasını değiştirebilir miyiz? 30 sene sonra bu forumdan maçı izleyecek olanlardan "niye ilk önce son 8, sonra son 16 maçını paylaşıp heyecanımızı kaçırdın" diye fırça yemeyeyim. :acaba:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

3 saat önce, YılmazS yazdı:

Tüh... İlk önce turnuvanın çeyrek finalini (son 8 maçı), sonra son 16 maçını paylaştım... Şimdi bu maçı Sun Yingsha'nın kazandığı otaya çıktı ve ben bütün herkesin keyfini-heyecanını kaçırmış oldum :sad:. Moderatörüm, şunun yayımlanma sırasını değiştirebilir miyiz? 30 sene sonra bu forumdan maçı izleyecek olanlardan "niye ilk önce son 8, sonra son 16 maçını paylaşıp heyecanımızı kaçırdın" diye fırça yemeyeyim. :acaba:

Beni yazılarınıza dahil ettiğinize göre. Anlaşılan benle ilgili bir sıkıntınız var. Bana özel mesaj atın. Yada bu tür karşı cevap doğuracak yazılar yazmayın. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2 saat önce, bellek yazdı:

Beni yazılarınıza dahil ettiğinize göre. Anlaşılan benle ilgili bir sıkıntınız var. Bana özel mesaj atın. Yada bu tür karşı cevap doğuracak yazılar yazmayın. 

Videoyla birlikte paylaşılan yazı açık değil mi? Yoksa ben mi kendimi anlatamadım?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

8 saat önce, esrarte yazdı:

Kimse kimseyi fırçalayamaz, had bildiremez; lakin siz bu ucuz kelime oyuncuklarıyla net biçimde hedef alıp hedef gösterme niyetindesiniz. 

Ne yani, yalan mı söylüyorum ben? O halde belgelerle konuşayım da yalancı diyenler utansın... 30 tane ""niye videoya yorum yapıyorsun, git başka yerde yorum yap vs." dendikten sonra ayar verilen "uslubuna dikkat et" denilen kimmiş... Okumadan bilmediğiniz konuda yorum yapmazsanız, ortaya atlamazsanız, sizin için daha hayırlı olur diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..