Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tüm Zamanların En Büyük Yıldızı…Ece Haraç…. Balkan’larda Tarih Yazdı. 3 Altın Madalya.

Cem Avunduk

Recommended Posts

ece2-1.jpg
Ece Haraç Takımlarda, Çiftlerde ve Teklerde altın madalya alarak. Balkan’larda tarih yazdı.
Ben, Ece için İlerinin büyük yıldızı olacak demiştim.
Ece ileriyi beklemedi ve bana göre bugünden Türkiye’de tüm zamanlarının yıldızı oldu.
Ece daha yeni başlıyor önünde çok daha büyük zaferler var. Avrupa, Dünya ve Olimpiyat şampiyonlukları.

ece2-3.jpg

Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Bu şampiyonların arkasında aile desteği çok önemli, çocuk yaşta saatler süren çalışmalar,seyahatler çok büyük emek var.
Ben Ece’yi uzun zamandır takip ediyorum, babası Ahmet Haraç’ın nasıl Ece’ye destek olduğunu biliyorum. Helal olsun Ahmet Haraç’a ve Ece’ye.
Türkiye Sizin ile Gurur Duyuyor.

ece2-2.jpg

Tüm Zamanların En Büyük Yıldızı Ece Haraç Yolun Açık Olsun

Sevgi ve Saygılarımla

Gsm. 0 533 369 17 82

cem.avunduk@gmail.com

https://www.lordmedya.com/tum-zamanlarin-en-buyuk-yildizi-ece-harac-balkanlarda-tarih-yazdi-3-altin-madalya/

lord2-16.jpg

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Cem abi, Ece iyi yolda ancak henüz tüm zamanların en büyük yıldızı demek için fazlasıyla erken. Ama Özge-Ece ikilisinin tam bu yaşlarda artık Avrupa'ya açılması, masa tenisi tarihindeki en iyi bayan milli takımımız için mükemmel bir temel oluşturabilir, bu konuya odaklanmalıyız diye düşünüyorum. Elde edilen başarı çok büyük ama alt yaş gruplarından sonra - ki Gençler kategorisi de Özge'de bitmek üzere, Ece'nin de 2-3 senesi var - bu sporcuların başarılarının devamının gelmemesi, emeklerin zayi olmaması düşünülmeli ve planlanmalı şimdiden. Büyükler kategorisinde Akdeniz derecesi veya Avrupa'da ilk 8 ve üstü "Tüm zamanların en büyük yıldızı" ifadesini perçinleyecek bir ifade olacaktır, Gürhan Yaldız - Oktay Çimen - Vasil Aleksandris gibi isimler Akdeniz oyunlarında madalya almıştı, bunu unutmamalıyız. 

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili Ettu Gençlik Komite Üyesi

Yazıma göstermiş olduğunuz ilgiye çok teşekkür ederim.

Ben Ece için tüm zamanların en büyük oyuncusu derken kadınlar arasında dedim.

16 yaşında balkan şampiyonasında 3 altın alan kadın masa tenisci yok.

İsmini saydığınız erkek sporcularda 16 yaşında balkanlarda 3 altın almadılar.

Sevgi ve Saygılarımla

Cem Avunduk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tarih: 17.06.2019 Saat: 14:45, Cem Avunduk yazdı:

Sevgili Ettu Gençlik Komite Üyesi

Yazıma göstermiş olduğunuz ilgiye çok teşekkür ederim.

Ben Ece için tüm zamanların en büyük oyuncusu derken kadınlar arasında dedim.

16 yaşında balkan şampiyonasında 3 altın alan kadın masa tenisci yok.

İsmini saydığınız erkek sporcularda 16 yaşında balkanlarda 3 altın almadılar.

Sevgi ve Saygılarımla

Cem Avunduk

Cem abi Yalova'da yanına gelmiştim, Süper Lig'de yayında görüşmüştük, belki oradan hatırlarsın Samet ben. Yanlış bilmiyorsam Vasil abi genç bir yaşta Akdeniz madalyası almıştı. Bunun dışında bayanlarda da Özge Yıldızlar Avrupa En İyi 10'lar müsabakasında 2. olmuştu, bence çok büyük bir başarı.

Ece'nin başarılarını kesinlikle küçümsemiyorum, Ece burada 3 altın madalya ile büyük başarı elde etti ama bunu Avrupa Yıldızlar&Gençler'de taçlandırmazsa, tüm zamanların en büyük yıldızı olarak görülmemesi gerektiğini düşünmekteyim. 
Ama bu noktaya 16 yaşında gelebildiğini herkese gösterdiyse, önceden de Avrupa Yıldızlar'da ilk 8'i görüp, ilk 4'ü kılpayı kaçırdıysa kızımız, onun geleceği için çok ciddi bir planlama yapmalıyız. Ona yapılacak planlama ve yatırım, bu dereceler de gösteriyor ki, boşa gitmeyecektir. İnşallah o zaman U-21'de, büyüklerde zevkle oturup, başarılarını izlediğimizde "Tüm zamanların en büyük yıldızı"nı görmekten gurur ve onur duyacağız.

• Teşekkürler 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Düşünceleriniz takdire şayan; lakin ben de çok iddialı ve biraz abartılı buldum. Benim zamanım açısından, sayısal olarak baktığımda, ponfi( az oynamış olsa da)  ve gencay yıllar boyu ulusal turnuvalara damga vurdular, uluslar arası platformlarda zamanın ilk 100'leri ile oynadılar. Yeni yeteneklerin tanınması, belki de sponsorluğu açısından, güzel bir olay olsa da biraz daha objektif olunması daha iyi olabilir. En büyük temennim bu gençlerin öncekilerini kat kat geçip büyük turnuvalarda ana tablolarda boy göstermesidir. Her zaman savunduğum gibi, millet olarak şahsi fikrim bu sporda özel bir yeteneğimizin olduğudur.  

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..