Jump to content
Masatenisi.org Forum

Shang Kun vs Mikhail Paikov |

Recommended Posts

Polonya super lig maçı mı bu? Klasman dışı getirmişlerdir diye düşünüyorum, yoksa sanki federasyonun değil de bu işten para kazanan özel sektörün boyle kişileri getirtmesi daha mantıklı gibi.

polonya super liginde bir takıma registered olmuş bir oyuncuysa olay başka tabii, ben anlayamadım durumu oradaki. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şimdi, esrarte yazdı:

Polonya super lig maçı mı bu? Klasman dışı getirmişlerdir diye düşünüyorum, yoksa sanki federasyonun değil de bu işten para kazanan özel sektörün boyle kişileri getirtmesi daha mantıklı gibi.

polonya super liginde bir takıma registered olmuş bir oyuncuysa olay başka tabii, ben anlayamadım durumu oradaki. 

Her zaman iyi oyuncular getiriyorlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tarih: 08.04.2019 Saat: 22:32, esrarte yazdı:

Polonya Federasyonu hem Federasyon hem de kulüp bazında ekonomik olarak ortalam imkanlarına çok geliştirdiler. Hem erkekler hem de bayanlarda Süper Lig kalitesi çok üst düzeyde. Gionis, Gao Ning gibi oyuncular da oradaydı en son

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 23 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..