Jump to content
Masatenisi.org Forum

Loop Masa Tenisi Ürünleri Lord Medya Mağaza’da

Cem Avunduk

Recommended Posts

Bu site çakma falan olmasın..? 

Siteye üye olduk,  e-mail imize mesaj falan gelmedi. Lastik alalım dedik.  Ödemenin nereye yapılacağı belli değil.  

Şüphelendim. 

Cem Avunduk arkadaşımızın adı sitede geçiyor.  Bilgi verirse sevinirim.. 

vedaty tarafından düzenlendi
Konuyu açan arkadaşın adını ilgili sitede gördüm.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2 saat önce, vedaty yazdı:

Bu site çakma falan olmasın..? 

Siteye üye olduk,  e-mail imize mesaj falan gelmedi. Lastik alalım dedik.  Ödemenin nereye yapılacağı belli değil.  

Şüphelendim. 

Cem Avunduk arkadaşımızın adı sitede geçiyor.  Bilgi verirse sevinirim.. 

https://www.masatenisionline.com/ çakma falan değil..Onur Germayanoğlu sorumlu

2 saat önce, vedaty yazdı:

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Loop gerçektir, iyidir, istanbul şişlidedir. Gördüğüm kadarıyla çalışan abiler gayet ilgililer. Hatta biraz fazla ilgililer, ellerinde eski sap yasaka extra var gibi göründüğü için soluğu orada alıp, sonra o modelin olmadığını ogrenince üzülmüştüm. Benim gibi görüp tahtayı koşanlar da varmış, bunun üzerine yasaka yetkilileri ile istişare eyleyip (yanlışım yoksa), yetkili yasaka sorumlularının cevaplarına istinaen Sweden Extra tahtasının yapısının eski üretim extra ile aynı olduğu hakkında bile yazılı görsel gösterimlerde bulundular. Dipnot; friendship battle 2'leri var :wub:

lordmeyda, gördüğüm kadarıyla bu ağabeyimizin hem kişisel bir blog, hem masa tenisi haberlerini içeren bir magazin olması düşüncesiyle oluşturulmuş bir site. Loop ile de maddi-manevi-gönül bir bağları varsa demek ki kendi sitesine loop urunleri yerleştirmiş.

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..