Jump to content
Masatenisi.org Forum

Youtube yararlı kanallar

esrarte

Recommended Posts

Kendime saklarım normalde, çünkü bunu bir tek ben bilip herkesi yenicem :D, ama bu saklanılacak gibi değil. İçeriğinde çok iyi açılardan, yavaş çekim servis karşılama, 3. top, 5.top vb. çok yararlı videolar var. 

Mytabletennis'i de takip ediyorum. Kanalı buradan çordum, ingilizcesi olan için bu forumu da takip etmenizi tavsiye ederim.

Youtube kanalları adında bir başlıkları var. Ben bu forumda muadilini göremedim, var ise konu oraya taşınabilir, yoksa da oluşturulabilir. 

https://www.youtube.com/channel/UCkntijfWx6wp7C6P1-5wVdQ/videos

örnek video olması açısından:

• Beğen 3
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yararlı bilgi teşekkürler.

Videolarda rallilerin devamı gelmeyince içimde kaldı.

quadri arunayla kim maç yapıyor burda ? karşıdakinin o receive e  yaptığı forehand spin geçiyomu merak ettim.

birde kanala ilk girdiğimizde en baştaki video forehand short sidespin serve çıkıyo servisi zhang jike atıyo karşılayanın ismini bilen varsa söylesin çünkü  zhang tam backhand spine kalkacakken video baştan başlıyo sanki kendim yaparmışcasına hissetmek üzereyken video başa sarıyo sinir bozucu bi durum benim o maçı izlemem lazım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu abimiz de ayrıntılı şekilde anlatarak servis videoları ve dünyaca ünlü oyuncuların kullandığı taktikleri videolarında anlatıyor. Kesmecilere karşı nasıl oynayacağınızı özetleyen bir videosu da var. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..