Jump to content
Masatenisi.org Forum

Asi gençlik - Ne yapmamalı videosu

ongun

Recommended Posts

Eğer Waldner’in bir “kavuğu” olsaydı, emekli olduğunda o kavuğu Samsonov’a verirdi diye düşünüyorum. Bu soyadını söylemek ya da yazmak neredeyse imkansız olan çocuk da muhtemelen bir sonraki varis... :D

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Truls'dan çok umutluydum. maçlarını kaçırmadan takip ediyorum. Çocuğun psikolojisi sıkıntılı.  Maalesef çok umudum kalmadı.backhandden servis açmak yok, kesiğe bh spin yok. Çok eski bir stili var. Modern dünyada servis acmayanin işi çok zor. Habire blokta kalıyor ve sinir yapıyor. 

Işi gerçekten zor. İnşallah kendini geliştirir ama eskisi gibi umutlu değilim.

• Teşekkürler 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

4 saat önce, Enduro yazdı:

Bu da Pletea. (3:00)

Ama durum 14-13 Ahmet Beeey. Durum aleyhte cüzer cüzerken benim mükemmel kontra spinim filenin beyazına takılıp dışarı düşecek, ben seti vercem filan... Yırtarım ben o fileyi. Raketin üstünde tepinir, topu ezer, masayı ateşe veririm. Ne demek ya?  

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

35 dakika önce, ongun yazdı:

Ama durum 14-13 Ahmet Beeey. Durum aleyhte cüzer cüzerken benim mükemmel kontra spinim filenin beyazına takılıp dışarı düşecek, ben seti vercem filan... Yırtarım ben o fileyi. Raketin üstünde tepinir, topu ezer, masayı ateşe veririm. Ne demek ya?  

Senin canın sağ olsun. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..