Jump to content
Masatenisi.org Forum

İstanbulda Masatenisi

Guest Siyakat

Recommended Posts

Selam arkadaşlar.

Ups te oynamak için sanırım aylık ücret gerekiyor 60 ytl.

Ben kardeşim ve babamla birlikte üye olmak istedim fakat bize 160 ytl gibi bir fiyat verildi ve daha aşağıya inilmiyor,açıkçası 160 ytl de bize çok geliyor.

Sizler her zaman oraya giden kişiler olarak herhangi bir indirimden yararlanabiliyor musunuz? veya bir şekilde bir tanıdığı olup bu fiyatı daha aşağıya çekmemizi sağlayacak kimse var mı aranızda?

Şimdiden cevaplar için teşekkürler.

fenerbahçe veteran kulubude ayni fiyatlarda.Demekki Turkiye standardi bu fiyatlar.Ben belçikada senede 100 ytl veriyorum.Bazi kulupler dahada ucuz.Turkiyede nerdeyse 10 misli daha pahali.Sebebini çözemedim.

Bu fiyat benim için bir sorun olmaz ama masa tenisinin neden Turkiye de yeterli bir sekilde gelismedigini anlatan bir rakam

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selam arkadaşlar.

Ups te oynamak için sanırım aylık ücret gerekiyor 60 ytl.

Ben kardeşim ve babamla birlikte üye olmak istedim fakat bize 160 ytl gibi bir fiyat verildi ve daha aşağıya inilmiyor,açıkçası 160 ytl de bize çok geliyor.

Sizler her zaman oraya giden kişiler olarak herhangi bir indirimden yararlanabiliyor musunuz? veya bir şekilde bir tanıdığı olup bu fiyatı daha aşağıya çekmemizi sağlayacak kimse var mı aranızda?

Şimdiden cevaplar için teşekkürler.

Selam Batuhan ;

sana UPS ile ilgili deneyimlerimi anlatayım iyi dinle !

1- UPS salonu salonu kafasına göre kullanan kişilerle doludur . Bunların bir çoğu ya hiç para vermez yada çok cüzi bir para verir ahpab dost ilişkisi yani. O parada ayıp olmasın diye alınır. Mekanın maddi giderleri ise senin bizlerin gibi düzenli olarak salonu adam gibi kullanmak istemesinden başka bir amacı olmayan kişilere yüksek astronomik fiyatlar istenerek karşılanmaya çalışılır.

2-Diyelim ki UPS e üye oldun ! Bir kaç ay sonra bu zatıalilerin özel ligi başlayacak ve lig maçlarını UPS üyelerine sormadan salonda yapmaya başlayacaklardır. Sen ise Baban ve kardeşinle salona gittiğnde oynayacak masa bulamayacaksın -köşede

belki size bir masa verecekler ve sessiz olmanız istenecektir-

3- Salonda kendini geliştirmek için gerçek anlamda sportmen ve ahlaklı bir çalıştırıcının hocanın size yardımcı olacağını sanıyorsan canım kardeşim yine yanılıyorsun çünkü bu sırada Çalıştırıcının ! sürekli kendisini çalıştırdığını göreceksin.

4-UPS salonu Amerikan kargo şirketi olan UPS in Türkiye Distribütörünün yapmış olduğu bir binanın bodrum katında gerçek olarak Masa Tenisi olarak düşünülmemiş fakat daha sonra iyi niyetle bir salon oluşturulmaya çalışılmış. Fakat İdari yönden UPS Spor salonunda ciddi bir Yönetim zafiyeti var.

5-Salonun zemininden başka kullanışlı tarafı yok -ki zemindede yer yer bozulmalar var- masalar vasat ve çok yıpranmış en önemlisi mekan hem enlemesine hemde yükseklik olarak dar rahat hareket etme imkanı yok. Soyunma odası yok ! herkes bir odada soyunur ve eşyalarını bırakır. -unutmadan olaki soyunma denilen odada asabi kadınlardan birsi var sende odaya soyunmak için germeye çalışırsan iyi bir azar işitirsin dikkat et kardeşim- Duş yok ! Tuvalet yok yok da yok Batuhan .

Sana söyleceklerim bunlar belki daha fazla şeylerde yazardım buraya ama ahlağım elvermiyor !

Sana tavsiyem ; Avrupa yakasında Cemal Kamacı Spor Tesisinin yanında yeni bir salon açıldığını söylüyorlar iyi olduğundan bahsediyorlar orayı deneyebilirsin. Ayrıca sizin sayınız yeterli -3kişi - Büyükşehir Belediyesinin Spor Komplekslerinden yararlanabirisin . Hem daha ekonomik hem daha özgür kalırsın -dilediğin zaman gidersin-

Benden söylemesi seçim senin !

Sağlıcakla Kal .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

fenerbahçe veteran kulubude ayni fiyatlarda.Demekki Turkiye standardi bu fiyatlar.Ben belçikada senede 100 ytl veriyorum.Bazi kulupler dahada ucuz.Turkiyede nerdeyse 10 misli daha pahali.Sebebini çözemedim.

Bu fiyat benim için bir sorun olmaz ama masa tenisinin neden Turkiye de yeterli bir sekilde gelismedigini anlatan bir rakam

Bunun sebebi buyuk sehirlerde salon acmanin cok maliyetli olmasi. Devlet yeteri kadar salon acmayinca bunu kisiler kisitli imkanlariyla yapmaya calisiyorlar. Bu fiyatlarla da en az 50-60 kisi gelirse zarar etmiyorlar.

Kucuk sehirlerde arsa, kira vs daha ucuz olacagi icin maliyet de dusecektir, ama buyuk sehirler cok pahali.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bunun sebebi buyuk sehirlerde salon acmanin cok maliyetli olmasi. Devlet yeteri kadar salon acmayinca bunu kisiler kisitli imkanlariyla yapmaya calisiyorlar. Bu fiyatlarla da en az 50-60 kisi gelirse zarar etmiyorlar.

Kucuk sehirlerde arsa, kira vs daha ucuz olacagi icin maliyet de dusecektir, ama buyuk sehirler cok pahali.

Istanbulda masa tenisi kuluplerinin fiyatlarinin neden pahali oldugu hakkinda bir fikir yurutemiycem ama Belçika yi anlatabilirim.

Buradada devletin kuluplere bir yardimi yok.Yanliz burada kulupler kolaylikla bir okulun salonunu kiralayip baska spor dallarindaki kulupler ve de okulun kendi faliyetleri ile ortaklasa kullanabiliyor

Salonda haftada 4 gun antrenman ve lig maçlari yapabiliyoruz ama yeterli.Zira buradaki kisiler mutlaka baska bir spor daha yapiyor.

Kulubumuzun okula verdigi aylik kira 3 sene evvel 600 euro civarindaydi,su anda ne kadar bilmiyorum.Kulupte birde kazanilan maç basina pirim var.Kulup takimlarin yol parasinida oduyor.Daha fazla ayrinti için gidip kulubun sekreterinden bilgi almam lazim

Ama nasil bu kadar az uyelik aidati ile kulubu nasil yonetiyorlar.Buralilar çok içki içiyor.Belki cevabi bu olabilir ama eminde degilim.Kulubumuzun 150 faal uyesi var.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selam Batuhan ;

sana UPS ile ilgili deneyimlerimi anlatayım iyi dinle !

1- UPS salonu salonu kafasına göre kullanan kişilerle doludur . Bunların bir çoğu ya hiç para vermez yada çok cüzi bir para verir ahpab dost ilişkisi yani. O parada ayıp olmasın diye alınır. Mekanın maddi giderleri ise senin bizlerin gibi düzenli olarak salonu adam gibi kullanmak istemesinden başka bir amacı olmayan kişilere yüksek astronomik fiyatlar istenerek karşılanmaya çalışılır.

2-Diyelim ki UPS e üye oldun ! Bir kaç ay sonra bu zatıalilerin özel ligi başlayacak ve lig maçlarını UPS üyelerine sormadan salonda yapmaya başlayacaklardır. Sen ise Baban ve kardeşinle salona gittiğnde oynayacak masa bulamayacaksın -köşede

belki size bir masa verecekler ve sessiz olmanız istenecektir-

3- Salonda kendini geliştirmek için gerçek anlamda sportmen ve ahlaklı bir çalıştırıcının hocanın size yardımcı olacağını sanıyorsan canım kardeşim yine yanılıyorsun çünkü bu sırada Çalıştırıcının ! sürekli kendisini çalıştırdığını göreceksin.

4-UPS salonu Amerikan kargo şirketi olan UPS in Türkiye Distribütörünün yapmış olduğu bir binanın bodrum katında gerçek olarak Masa Tenisi olarak düşünülmemiş fakat daha sonra iyi niyetle bir salon oluşturulmaya çalışılmış. Fakat İdari yönden UPS Spor salonunda ciddi bir Yönetim zafiyeti var.

5-Salonun zemininden başka kullanışlı tarafı yok -ki zemindede yer yer bozulmalar var- masalar vasat ve çok yıpranmış en önemlisi mekan hem enlemesine hemde yükseklik olarak dar rahat hareket etme imkanı yok. Soyunma odası yok ! herkes bir odada soyunur ve eşyalarını bırakır. -unutmadan olaki soyunma denilen odada asabi kadınlardan birsi var sende odaya soyunmak için germeye çalışırsan iyi bir azar işitirsin dikkat et kardeşim- Duş yok ! Tuvalet yok yok da yok Batuhan .

Sana söyleceklerim bunlar belki daha fazla şeylerde yazardım buraya ama ahlağım elvermiyor !

Sana tavsiyem ; Avrupa yakasında Cemal Kamacı Spor Tesisinin yanında yeni bir salon açıldığını söylüyorlar iyi olduğundan bahsediyorlar orayı deneyebilirsin. Ayrıca sizin sayınız yeterli -3kişi - Büyükşehir Belediyesinin Spor Komplekslerinden yararlanabirisin . Hem daha ekonomik hem daha özgür kalırsın -dilediğin zaman gidersin-

Benden söylemesi seçim senin !

Sağlıcakla Kal .

istanbullu, UPS Salonu hakkında yazdıklarını bende -salona gittiğim zamanlarda- farkettim , benzer şeyleri gördüm. Yalnız benim ilgimi çeken asıl şey özellikle düzenli olarak para veren kişilerin var olan uygulamalara ses çıkarmamaları. Mesela üye bir insan geliyor salona zaten masa sayısı az ve bütün masalar üye olmayan ve ortalıkta hoca diye dalaşan bir kişi tarafından tutulmuş. Üye ise orda oturmakta . Tepki yok . Paşalar oyunlarını bitirecek sonra üyeler oynayacak ! Ayrıca Lig ler başladığında haftanın bir günü oynayamıyorsunuz.

İstanbul da profesyonel anlamda kaliteli temiz duşu-soyunma dolapları olan, kaliteli masaları olan geniş aydınlatılması iyi zemini güzel bir Masa Tenisi salonunun olmaması ne kayıp ! Tabii böyle salon içinde yeterli sayıda talepkar insan olması lazım. 2010 da Avrupa Başkenti olacak bu kadar kalabalık bir şehirde böyle bir tesisin olmaması bana sadece Türk insanının güzele ve iyiye olan talebinin az olmasından kaynaklanıyor. İnsanı sakatlayan sağlık olarak pek fayda sağlamayan bu kadar halı sahanın kurulması ve insanların oralara koşması garip.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar merhaba,

istanbulda özellikle de avrupa yakasında isteyenin istediği saatte gidebileceği bir salon şimdiye kadar yoktu. UPS hakkında yazdıklarınızın birkısmına bende katılıyorum. yalnız o sorunların bir kısmı imkansızlıklardan diğer leri ise belki de talep edilmediğinden giderilememiştir. mesela istanbullu arkadaş bu sorunları hiç dile getirdimi acaba. duş tuvalet yok diyede biraz haksızlık yapmış. böyle bir salonu bile yıllarca bulamadık.

Nihayet büyük uğraşlar sonucunda okmeydanındaki salon açılmış oldu. Bu salonda istanbulun en iyi salonu. Ancak herkes oturduğu semtin sokağında salon istediği için birkaç ay dır açılmasına rağmen istenilen asgari üye ye sahip olunamadı. belki de yaz aylarından dolayıdır. umarım sezonla beraber salonda dolar. ups gibi küçük de değil herkes rahatsız olmadan oynayabilir.

yani arkadaşlar 3-5 kişi bir araya gelip salon kurmak yetmiyor. o salonu doldurmak önemli. yoksa oranın giderlerini kimse karşılıyamaz. tabiki okmeydanındaki salon gibi bir salondan bahsediyorum.

herkese sağlıklı spor dilerim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

selamlar. bu forumu kullanan, yorum yazan, masa tenisi oynayan bir çok arkadaşın hala okmeydanındaki yeni yeri gidip görmemeleri ondan haberdar olmamaları üzücü. ben düzenli olarak gidiyorum. yine oynayacak yerler listesinde oyun salonunun özellikleri de yazıyor.ulaşımı da çok kolay E-5 in hemen yanında.bazı günler 20 kişi bazı günler 4 kişi geliyor. oyuncuların kalitesi de iyi. her seviyeden oyuncu var. zaman geçirmeden gidin görün oynayın üye olun oyuuncu bulun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

künyenizde Yönetici ! gözüküyorsunuz herhalde bizden daha fazla bu mekanları bilmeniz gerekir ama yorumunuz tersini söylüyor ! Şöyle ki,

adı geçen UPS Spor Salonu kişilerin kısıtlı imkanlarıyla açmış olduğu bir salon değildir. -fakat bazı kişiler bu salonu babalarının çiftliği gibi kullanmaya çalışıyor ve na karışan var ne soran oh ne ala !-

UPS Spor Salonu -aslen/özelde - Amerikan kargo şirketinin son derece dürüst amaçlarla Türk insanına armağan edilmiş bir yapıdır İşletmesini ise Türkiye UPS yapmaktadır. Ama durun neler oluyor! UPS Şirketinin Türk insanının kullanımına sunduğu ve cüzi fiyatlarla herkesin yararına sunduğu salon bizim meşhur Türk ! lerin elinde kar merkezi olarak düşünülmüş. Şunu hiç kimse iddia edemez ve ana UPS duysa topundan hesap soracağından adım gibi eminim. var olan Masa Tenisi salonunun niçin bu kadar az üyesi var ve buna rağmen aylık ücretin bu kadar şişirilmesinin sebebi nedir. ilgili Masa Tenisi salonu 1 (bir) kişinin keyfine bırakılcak kadar sahipsizmidir. Salondan Üye olupda ayrılanlar-zorla ayrılmaya zorlananlar araştırılımışmıdır.Salonda ücretsiz bu kadar kişinin oynamasını yoksa yöneticiler bilmiyor mu. Salon da gelen Üye lere karşı davranışlar nasıldır sorulmuşmudur. Tabii ki hayır hemde kocamanından. Bu salon ce tesis ucuz insanların elinden kurtarılmalı Hem de hemen

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

künyenizde Yönetici ! gözüküyorsunuz herhalde bizden daha fazla bu mekanları bilmeniz gerekir ama yorumunuz tersini söylüyor ! Şöyle ki,

adı geçen UPS Spor Salonu kişilerin kısıtlı imkanlarıyla açmış olduğu bir salon değildir. -fakat bazı kişiler bu salonu babalarının çiftliği gibi kullanmaya çalışıyor ve na karışan var ne soran oh ne ala !-

UPS Spor Salonu -aslen/özelde - Amerikan kargo şirketinin son derece dürüst amaçlarla Türk insanına armağan edilmiş bir yapıdır İşletmesini ise Türkiye UPS yapmaktadır. Ama durun neler oluyor! UPS Şirketinin Türk insanının kullanımına sunduğu ve cüzi fiyatlarla herkesin yararına sunduğu salon bizim meşhur Türk ! lerin elinde kar merkezi olarak düşünülmüş. Şunu hiç kimse iddia edemez ve ana UPS duysa topundan hesap soracağından adım gibi eminim. var olan Masa Tenisi salonunun niçin bu kadar az üyesi var ve buna rağmen aylık ücretin bu kadar şişirilmesinin sebebi nedir. ilgili Masa Tenisi salonu 1 (bir) kişinin keyfine bırakılcak kadar sahipsizmidir. Salondan Üye olupda ayrılanlar-zorla ayrılmaya zorlananlar araştırılımışmıdır.Salonda ücretsiz bu kadar kişinin oynamasını yoksa yöneticiler bilmiyor mu. Salon da gelen Üye lere karşı davranışlar nasıldır sorulmuşmudur. Tabii ki hayır hemde kocamanından. Bu salon ce tesis ucuz insanların elinden kurtarılmalı Hem de hemen

Benim yazdığım mesaj Nejdet kullanıcısının yazdığı aşağıda gösterilen mesaja cevaben yazılmıştı. O mesajda da FB veterandan behsedildiği için yorum yaptım. UPS salonuyla da bir ilgisi yoktu. Mesajı doğru düzgün okumadan insanları bilgisizlikle suçlamayın.

Büyük şehirlerde belediye veya başka kuruluşlardan destek almadan salon açmanın genel zorluğundan bahsettim. Gidin Ankara'ya bakın herkesin gidebileceği, rahatca oynayabileceği 1 tane bile salon yok. Çok para vermeye razı olsanız bile yok. Devlet veya belediye herkese açık bir salon açmamış. Özel sektör de açmıyor veya açamıyor.

Ayrıca ben forum yöneticisiyim. İstanbul'daki tüm salonların yöneticisi değilim. Sadece gittiğim salonları bilebilirim ve onlar hakkında yorum yapabilirim. UPS salonuna ne gittim ne de yerini bilirim.

Ben FB veteran salonunun ne şartlarda açıldığını biliyorum. Salonun içi 4 duvardı. Zemin, ışıklandırma, ısıtma, soyunma odaları ve duşların hiç birisi yoktu. Ayrıca soyunma odalar ve duşları yapacak yer de yoktu. 30-40 üye toplu para verdiler, üzerine de dernek başkanı kendi adına kredi aldı ve yaklaşık 80-90 milyar masraf edildi. Duşlar, soyunma odaları, tuvaletler ve kantin için yeni bir bina yapıldı, salona tahta zemin, ısıtma, ışıklandırma yapıldı. 9 tane ittf standardı masa alındı. Yani salon açmak o kadar da kolay bir şey değil. Harcanan paraların geri dönmesi yıllar (muhtemelen 10 lu yıllar) sürecek. Parası olan bir yatırımcı bu şartlarda parasını da salona yatırmaz. Ancak bu sporu çok severse böyle bir işe girişebilir. Açılacak salonun merkezi bir yerde olması lazım ki herkes gidebilsin. Uzaklarda bir salon açarsanız kimse gitmez. Merkezi yerler de arsaları kıymetli olduğu için çok pahalı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ertan abi haklı.Bir masa tenisi salonu açmak gerçekten çok çaba ve çok masraf isteyen bişey.Ankara gibi büyük bir şehirde tam olarak masa tenisi salonu denilebilecek bir salon yok.Olanlarda 1-2 tane ver herkes giremiyor.Bence bu salonların değeri bilinmeli ve sorumluları sürekli kontrol etmeli bu salonları.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Insallah benim yüzümden yanlis bir anlasilma olmamistir.Eger öyleyse herkesden özûr dilerim.Benimki sadece bilgilenmek içindi,hiç bir zaman kritik etmeyi düsünmedim.Zaten yakinda Tûrkiye ye yarlestigim zamanda,iyi bir kulûbe üye olmak istiyorum.Ônemli olan iyi bir ortam ve arkadasliklar.tabiki birde masa tenisi oynamak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Insallah benim yüzümden yanlis bir anlasilma olmamistir.Eger öyleyse herkesden özûr dilerim.Benimki sadece bilgilenmek içindi,hiç bir zaman kritik etmeyi düsünmedim.Zaten yakinda Tûrkiye ye yarlestigim zamanda,iyi bir kulûbe üye olmak istiyorum.Ônemli olan iyi bir ortam ve arkadasliklar.tabiki birde masa tenisi oynamak.

kritik etmeye yani eleştirmeye devam edin yapmıyorsanız da başlayın yapın ! sonuçta şu anda yaşadığınız Batıyı batı yapan Eleştirel Akıldır . Yapıcı eleştiri gelişmenin anasıdır. Masa Tenisi için konuşursak yaşadığınız yerdeki olanakların zengin olması bunun sonucudur.

Bana göre konu Kişiler / Kurumlar tarifinden kaynaklandı gibi geliyor. Kişi için öncelik kardır. Kurum özellikle Sosyal Kurum için ise Temel ihtiyaçların-su elektrik temizlik vb- karşılanması yeterlidir. Kurumlar Toplumsal Yarar gözetir ve ona göre davranır. Tabii ki bir yapının sistemin devamı için maddi değer önemlidir ama bunda fırsatçılığa düşülmemeli. bazılarına günlük Masa tenisi ücreti 10 YTL az gelebilir -ki ulaşım masrafı bir şeyler atıştırma vb. ile bu hayli geçilir- Fakat ülkemizde günlük 1 USD ile geçinen insan sayısı düşünüldüğünde istenen fiyatlar astronomik gözüküyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Tesislerinde fiyatlar normal olsada bu tesislerdeki ortam gerçek anlamdaki bir Masa Tenisçiyi tatmin etmeyecektir. Zemin-Masalar-Işıklandırma ve ortam bir spor salonu havasını vermemektedir. Belediye bir kaç kalitesi düşük masanın boş alana bırakılmasıyla Masa Tenisi Sporunun yaygınlaştırılamayacağını anlaması gerekir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhabalar,

istanbul-şişlideyim, orta seviyede bir oyuncuyum, masa tenisi oynamayı seviyorum, spor yapmak maksadıyla oynamak isteyen varsa cevap gönderebilir.

Şanslısın Okmeydanı İBB Cemal Kamacı Spor Tesisinin yanında yeni bir salon açıldığını söylüyorlar-en kısa zamanda ordayım- yakın olman iyi . belki orda oynayabiliriz -birde ben uzak olmasaydım oraya :frust:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şanslısın Okmeydanı İBB Cemal Kamacı Spor Tesisinin yanında yeni bir salon açıldığını söylüyorlar-en kısa zamanda ordayım- yakın olman iyi . belki orda oynayabiliriz -birde ben uzak olmasaydım oraya :frust:

tamam dostum oraya gidebileceğiin günleri ve saatleri iletirsen belki oynayabiliriz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...
tamam dostum oraya gidebileceğiin günleri ve saatleri iletirsen belki oynayabiliriz

bitterwine salona gitmeye fırsatınız oldumu ben de arkadaşın dediği salonu görmek istiyorum herkes methetti hakkında iyi yorumlar yazıldı umarım hala aktifdir bayramdan sonra bende gitmeye çalışacağım :fildir:

herkese iyi bayramlar :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
herkese selamlar,

ben de istanbul'da oynayacak birilerini arıyorum, mecidiyeköy tarafında oturuyorum, haftasonları olabilir, müsait olursam her yere gelebilirim, haftaicleri akşam iş çıkışlarında bu tarafta oynayacak uygun bir yer varsa daha bile iyi olur benim icin...

genel olarak sorayim, istanbul'da oynanan yerler var mıdır? hem böyle herkesin gittigi cafe tadında yerler hem de daha sportif amacli, belki daha iyi ya da profesyonel oyuncularin takildigi yerler?

ice_man,

misal neresidir mecidiyekoy civarında bahsettigin yer? yakin oturuyoruz, takilabiliriz zaman zaman...

Anadolu yakasında Veteran Masa Tenisçileri Derneği var, Örnek Mahallesi Merkez Camisinden sonra G1 sokakta-Ali Fuat Cebesoy İlköğretim okulunun altında 10 adet masa+kafeterya ve minimum 30 oyuncu her akşam-dışardan oynamak isteyenlere günlük 10 lira, üyelere ayda 40 lira üye olmayanlara ayda 50lira

http://www.ttvets.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 months later...

meraba arkadaslar zeytinburnundayım ,

ortaokulda basladım tenise, lisede zeytinburnu 3. olduyduk

coktandır oynayamıyoruz, orta ve ustu icin bakırkoy taksim zeytinburnunda

her hafta duzenli mac yapmak isterim haftada 1 gun ,

25 yasındayım kulturlu bilgili arkadaslarla gorusmek isterim,

zagatov@gmail.com

selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

meraba arkadaslar zeytinburnundayım ,

ortaokulda basladım tenise, lisede zeytinburnu 3. olduyduk

coktandır oynayamıyoruz, orta ve ustu icin bakırkoy taksim zeytinburnunda

her hafta duzenli mac yapmak isterim haftada 1 gun ,

25 yasındayım kulturlu bilgili arkadaslarla gorusmek isterim,

zagatov@gmail.com

selamlar

zeytinburnu seyitnizamda ups spor kulübü var salı perşembe ve cumartesi günleri öğleden sonra oraya gidebilirsin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar merhaba foruma yeni üye oldum ve açıkçası masa tenisine olan bu ilgi beni çok mutlu etti.Beşiktaş'ta oturuyorum ve bu civarlarda masa tenisi oynayabileceğim yer arıyorum.Bilgi verirseniz çok sevinirim.

fatihbayrak@hotmail.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 6 years later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 7 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..