Jump to content
Masatenisi.org Forum

İstanbulda Masatenisi

Guest Siyakat

Recommended Posts

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler arkadaşlar, ekipmanlar bölümündeki yazıma cevap verirseniz çok sevinirim.

Yarın ups spor salonuna gitmeyi düşünüyorum, forumu inceledim salonun Seyitnizamda olduğunu öğrendim, Şirinevlerde oturuyorum, tam adresini ya da nasıl ulaşacağımı öğrenebilir miyim?

Tekrar teşekkürler?

Şirinevler_Ataköy Metro--------------------Zeytinburnu Metro aktarma ------------Eminönü-Beşiktaş Tramvayı----Seyitnizam İstasyonu indikten sonra direk karşıya bak UPS salonunu görürsün.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar hepinize selamlar saygılar bende bu forma yeni üye oldum. Ve hepiniz gibi bende masa tenisi oynamak istiyorum. Üniversite düzenli olarak hemen hemen hergün oynardım 3 senedir oynayamıyorum. Forumda gördüğüm kadarıyla zeytinburnu UPS de oynuyorsunuz. Ben derimki sitenin ilgili arkadaşları bu işi organize etsede düzenli bi şeklide haftanın belirli bir günü ve saati içinde toplansak uygun ortam oluşturmuş oluruz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba

yeni uyelerdenimdetaksim civarinda oynayacak yer ariyordum aga kafeyle ilgili burda biseyler okudum yanliz bisey merak ettim aga cafedeki yer yeterince genis mi rahatca oynananabilecek bir yermi acaba

simdiden tesekkurler bu arada taksim civarinda baska oynanacak yer bilen var mi?

tesekkurler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Herkese Selam,

Foruma bugün üye oldum ve çok sevindim böyle bir forum olduğu için...Hemen konuya gireyim.Herhangi bir klüpte veya dernekte oynamadım, çevremdeki arkadaşlarla oynuyorum hep. Fakat artık kimse yenemiyor beni ve ben yenilmek (benden daha iyi oynayan birisiyle oynayıp kendimi geliştirmek) istiyorum. Bu spor bana inanılmaz zevk veriyor... İşyerim istanbul /Çağlayanda, evim Kurtuluşda. Bildiğim en düzgün yer Profilo alışveriş merkezinde..Orası bana uyar, iş çıkışları 7-8 gibi orada olabilirim(veya yakın başka bir mekan).Yaşım 27

İlgisini çeken arkadaşların mesajlarını bekliyorum...

Saygılarımla

Murad Köşker

MSN: mkosker79@hotmail.com

(533) 367 22 88

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhabalar

bu forum ck hos gercekten faydalı bir şey

ben 43 yasındayım 1977 den 1991 e kadar lısaslı masatenısı oynadım

1991 de rahatsızlık nedenıyle braktım

1995 ten1997 ye kadar tekrar oynadım

daha sonra iş nedeniyle bıraktım

2001 2004 arasında nadırende olsa tekrar haydarpasa lısesındeki salonda eskı dostlarla oynadık arada bır

su an b.çekmece de oturmaktayım .

tekrara masatenısı azda olsa oynamak ısterım

bu bolgeye yakın salon ve oynayacak partner varsa oynamak ısterım

saygılar

05434289878

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba ben de senin gibi oynayabileceğim birilerini arıyorum ne kadar iyiyim bilemiyoru çünkü çok fazla insanla oynamadım ama bana soracak olursan oldukça iyi oynuyorum

stega kullanıyorum kontrolü iyi olan bir raket seçtim kendime biraz kontrollü oynamayı seviyorum tabi bazen değişiyor defans da yapabiliyorum bazen de çok agrasif oynuyorum

ben mecidiyeköy de oturuyorum ama şirinevlerde okuyorum sorun değil senin bildiğin iyi bir yer varsa istediğin yerde oynayabiliriz ama alan geniş olsun lütfen

bir de burada geniş bir alan var çok güzel bir yer değil ama hoş zaten burası sana uyar mı bilemem ama bir şekilde oynarız istiyorsan

neyse kendine iyi bak haber bekliyorum senden

mrb bende şirinevlerde oturuyorum bende senin gibi kendime güveniyorum senin le bi maç yapmak istiyorum tabiki sende istersen sana numaramı veriyim istersen ara konuşalım buluşalım masa tenisi oynayalım numaram 0538 920 07 36 aramanı bekliyorum kendine iyi bak

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

selamlar. Ben de biraz önce bu forumun varlığından haberdar oldum. Çok iyi oyuncu değilimdir, orta düzeyde olduğumu söyleyebilirim; herhangi bir lisansım veya turnuva deneyimim de yok ama 2 aydır taksimde çalışıyorum ve hafta içi akşamları 1-2 gün masa tenisi oynayabileceğim yer ve rakip arıyorum. bu konuda ilgili arkadaşlar olursa yekzan@gmail.com'dan ulaşırsa sevinirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

Merhaba - Istanbul Bahçelievler de (YAYLA) Masatenisi için bildiğim sadece 2 veya 3 cafe var ama düzgün ve uygun olmadığını düşünüyorum (KAHVE).

bu bölgeye yakın önerebileceğiniz yer var mıdır ? (Akşamları ve haftasonarı oynamak için müsait oluyorum.

tşk ler. Murad

ben besiktasta oturuyorum raketim butterfully iyi bir oyuncu oldugumu dusunuyorum okulum olan sisli terikki lisesindeki turnuvalarda odullarim var okulumda cretsiz olarak oynayabilirsniz adım cinar
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
merhabalar

bu forum ck hos gercekten faydalı bir şey

ben 43 yasındayım 1977 den 1991 e kadar lısaslı masatenısı oynadım

1991 de rahatsızlık nedenıyle braktım

1995 ten1997 ye kadar tekrar oynadım

daha sonra iş nedeniyle bıraktım

2001 2004 arasında nadırende olsa tekrar haydarpasa lısesındeki salonda eskı dostlarla oynadık arada bır

su an b.çekmece de oturmaktayım .

tekrara masatenısı azda olsa oynamak ısterım

bu bolgeye yakın salon ve oynayacak partner varsa oynamak ısterım

saygılar

05434289878

merhaba altug AVCILAR MASA TENİSİ SPOR DERNEĞİNDE /yeni kurul./ seni de bekliyoruz hep birlikte bu sporu yaygınlaştırmak için bana tel.0536 548 80 08 ulaşabilirsin
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

avcılar , büyük çekmece ,k.çekmece ,beylikdüzü ve civarı neredesiniz hepsi hazır salon arıyor hep birlikte el ele verelim ve bu işi başarı ile tamamlayalım ne dersiniz sizlerden cevap bekliyorum biz avcılarda bir-kaç kişi dernek kurmak istiyoruz bize destek vermek isteyen birileri yok mu

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 months later...
avcılar , büyük çekmece ,k.çekmece ,beylikdüzü ve civarı neredesiniz hepsi hazır salon arıyor hep birlikte el ele verelim ve bu işi başarı ile tamamlayalım ne dersiniz sizlerden cevap bekliyorum biz avcılarda bir-kaç kişi dernek kurmak istiyoruz bize destek vermek isteyen birileri yok mu

Dernek çalışması devam ediyormu ?

Okmeyda nında yeni açılan salona giden Aktif forum üyesi var mı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Selam arkadaşlar.

Ups te oynamak için sanırım aylık ücret gerekiyor 60 ytl.

Ben kardeşim ve babamla birlikte üye olmak istedim fakat bize 160 ytl gibi bir fiyat verildi ve daha aşağıya inilmiyor,açıkçası 160 ytl de bize çok geliyor.

Sizler her zaman oraya giden kişiler olarak herhangi bir indirimden yararlanabiliyor musunuz? veya bir şekilde bir tanıdığı olup bu fiyatı daha aşağıya çekmemizi sağlayacak kimse var mı aranızda?

Şimdiden cevaplar için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 3 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..