Jump to content
Masatenisi.org Forum

Anadolu Yakası

Misafir

Recommended Posts

Bende birkaç haftaya İstanbul'a geliyorum. Kalacağım yer Alagaş'a çok yakın. Orda oynayan arkadaşlar bana telefon verebilirlerse çok sevinirim. İzinde olacağım için de hemen hemen her gün gelebilirim. Özellikle sizinle oynamayı çok isterim Hüseyin Bey :)

bir aksilik cikmazsa gorusuruz diye dusunuyorum. ben de sizinle oynamayi cok isterim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Haldun Alagaş spor salonuna giden ve detaylı bilgi verebilecek arkadaşlar, yeni açılan oynayacak yerler listesindeki bilgileri bir zahmet bana mesaj olarak gönderebilirlerse foruma ekleyelim.

İstenen bilgiler (ne kadarı biliniyorsa da olur):

Yer :

Masa Sayısı :

Salon Durumu :

metrekare, Zemin, masa çevresi genişliği, Işık durumu, tavan yüksekliği, kafeterya ve duş var mı. Kalabalık olma durumu. Ulaşım kolaylığı.

Saatler :

Otopark :

Ücret :

Ders : Alınabiliyor mu

Adres :

İlgili Kişi :

Telefon numarası :

Fax Numarası :

Web Adresi :

E-Posta Adresi :

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
bazı pazarlar alagas a gidiyorum,

görüsüp oynamak isterim

Merhaba Hüseyin bey,

Pazar veya Cumartesi günleri hakan@FlashDersi.com 'a bir E-posta yollayıp: bugün Haldun Alagaşa'a gidiyorum , şu saatte oradayım derseniz, orada olacağım.

Salona 5 dakika yakınlıkta oturuyorum. E-posta dan cep telefonu da verebilirim isteyenlere...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Haldun Alagaş spor salonuna giden ve detaylı bilgi verebilecek arkadaşlar, yeni açılan oynayacak yerler listesindeki bilgileri bir zahmet bana mesaj olarak gönderebilirlerse foruma ekleyelim.

İstenen bilgiler (ne kadarı biliniyorsa da olur):

Yer :

Masa Sayısı :

Salon Durumu :

metrekare, Zemin, masa çevresi genişliği, Işık durumu, tavan yüksekliği, kafeterya ve duş var mı. Kalabalık olma durumu. Ulaşım kolaylığı.

Saatler :

Otopark :

Ücret :

Ders : Alınabiliyor mu

Adres :

İlgili Kişi :

Telefon numarası :

Fax Numarası :

Web Adresi :

E-Posta Adresi :

Arkadaş,

duş yok.

saati : 3 YTL şu an

otopark var ( paralı bildiğim kadarıyla)

masa tensisi dersi yok - ben verebilirim ( veya sizden alabilirim , kim iyiyse artık )

diğer bilgileri Haldun Alagaşı arayarak öğrenebilirsiniz. Google da Haldun Alagaş diye aratırsanız çıkar bilgileri...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 24 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..