Jump to content
Masatenisi.org Forum

Anadolu Yakası

Misafir

Recommended Posts

• 1 month later...
  • 4 weeks later...
slm ben serkan maltepede oturuyorum.öyle çok iyi bir oyuncu değilim ama karşımdakini terleteceğimden eminim:) benim bildiğim göztepede bir yer var başka oynaya bileceğim yer varmı acaba?

merhaba

kadıköyde bomenti cafe yi denemeni öneririm:)

selamlar bende ümraniye haldun alagaş spor salonuna gelebilecek arkadaşları beklerim. Burada rakip sıkıntısı çekmekteyim....

merhaba

çok usta olmasamda bu konuda kendime güveniyorum:)

ciddi anlamda oynıycak insan ve yer sıkıntısı çekmekteyim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
haydarpaşa lisesinin için de istanbul veteran derneği ve salonu hergün açık size yardımcı olacak ve terletecek birilerini mutlaka bulursun.

merhaba,bende aranıza yeni katıldım.yılların açığı bi şekilde kapanacak.öğrenmek istdiğim veteran drneği hangi saatlr arasında açık oluyor.şu aralar bomontid oynuyorum ama değişik arkadaşlarla zamanı daha çabuk kapatabilirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

selam ben lisede takımda lisanslı olarak oynuyordum..şimdi biraz paslandım ama tekrar oynamak ve antreman yapmak istiyorum..ümraniye ,haydarpaşa ,üsküdar bana uyar..İş çıkışı 7 den sonra yada hafta sonları oynayabilirim..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

haydarpaşa sana yakın sanırım.

haydarpaşa lisesinin içinde ayrı bir yerde masatenisi salonu var orada sana yardımcı olurlar.

orada eski milli takım ve yeni profesyonel hocalar ders vermektedirler.

hergün açık sanırım akşam 22 ye kadar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

slm ben serkan maltepede oturuyorum.öyle çok iyi bir oyuncu değilim ama karşımdakini terleteceğimden eminim:) benim bildiğim göztepede bir yer var başka oynaya bileceğim yer varmı acaba?

Merhaba,

Bana göztepe deki yeri tarif edebilir misin rica etsem

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
  • 2 weeks later...

Merhaba,

Ümraniye, Haldun Alagaş Spor Salonunda çok iyi amatör oyuncular bulmak mümkün.

Bu salona gelen iyi oyuncular ( tanıdıklarım ): Menderes Bey, Yusuf Bey, İskender Bey ve ben...

Eğer kendine güvenen arkadaşlar varsa bekleriz. Genelde Pazar günleri 12-18 arası bu saydığım arkadaşları salonda bulabilirsiniz.

Hafta içi 19-22 ve C.tesi 'de zaman zaman oradayız.

Yer : Ümraniye Haldun Alagaş Spor Tesisleri

Saat ücret : 2.5 YTL

10 masa ( 3-4 tanesi idare eder )

Herkese açık salon

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İstanbula geldiğimde size ulaşabileceğim bir telefon numarası var mı acaba... Ben de sondurakta oturuyorum gelince uğramayı ve sizinle oynamayı çok isterim...

Merhaba,

E-posta adresim : hakan@flashdersi.com , sürekli kontrol ediyorum. Veya web sitemdeki canlı destek yolundan da bana anında ulaşabilirsin... zaten telefona gerek yok, Pazar gelirsen illaki en az birimiz orada oluruz...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

herkese selam ben siteye yeni geldim bende pazar günleri genelde haldun alagasda oluyorum orta derece bir oyuncuyum inşallah orda gorusmek uzere adım yunus emre

Dün, yani 25.Mart'ta yoktun herhalde. Olsaydın görürdüm. 13-18 arası oradaydım.

Hafta içi Salı ve Cuma akşamları da orayım, bir aksilik çıkmaz ise...

Görüşmek üzere...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
Guest ÖMER ERZİNCAN

Selam Ben Ömer, Cevizli de oturuyorum mesajını yazalı epey olmuş ama şansımı deneyim dedim orta seviye bir oyuncu sayılırım istersen Küçükyalıda bir mekan biliyorum yada senin bildiğin yakın bir yerde birlikte terleyebiliriz:)

05352914402

omer-ege@hotmail.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
Yok mu Ümraniye'de başka iyi oyuncu?

Pazar günleri sayımız biraz daha artsa çok iyi olacak.

Ne kadar farklı kişiyle oynarsak o kadar iyi oluyor.

Pazar : 12-18 arası

Yer: Haldun Alagaş Spor Salonu

bazı pazarlar alagas a gidiyorum,

görüsüp oynamak isterim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..