Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kullandığınız En Iyi Ve En Sağlam Top

Guest seref

en iyi ve en dayanıklı top  

222 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

şu an tsp, btf ve tibhar antrenman toplarını aynı anda kullanıyorum, bu üçünden antrenman topu olarak kalite açısından en kötüsü tibhar basic diyebilirim, yüzeyi birkaç antrenman sonra sanki kaygan bir hal alıyor, top tutma açısından btf ve tsp arasında fark yok gibi ancak tsp toplar daha fazla dayanıyor, tsp toplarım tükenmek üzere ve siparişlerimde özellikle btf tercih ediyorum çünkü tsp'e göre daha ekonomik.

Bizde bir süredir Butterfly Youth kullanıyoruz. Daha önce Joola Magic kullanıyorduk ve bty'a göre kesinlikle daha kaliteliydi. Daha ağır, daha sert ve daha dayanıklı. Malasef Joola Magic bulamıyoruz artık. Tibhar Basic ile bty youth arasında önemli bir fark yok bence. TSP Joola Magic kalitesinde ise fiyat farkı olsa bile tercih edebilirim. Fiyatları ne kadar turushan hocam, yaklaşık bir rakam verebilir misiniz? (Yanlış hatırlamıyorsam bty youth'u 0.5 YTL'e (+Kargo ) almıştık.)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

pinpong topu = Nittaku 3 yıldız :lol:

Bu spora başladığımdan beri şanslı olarak da Nittaku toplar kullandık..

Ankette yok ama TSP topların son derece dayanıklı ve kaliteli olduğunu da söyleyebilirim..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 7 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Sorgusuz sualsız . Nittaku premıum. Onun dısında Tıbhar derım ben . Ben suan stıga optımum kullanıyorum. Gayet de memnunum hem ucuk kacık fıyatı yok hemde dayanıklı yetıyor ^_^

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ne olduysa son zamanlarda benim maç topundan yana şansım hiç yaver gitmiyor. Bütün çürük, ezik, hormonlu olanlar bana denk geliyor. Aldığım toplar arasında en sorunlu olanlar hesaplı! fiyata aldığım Stiga Competition'lardı hiç şüphesiz. İçlerinden düzgün top çıkmadı. Hatta birinin hacıyatmazdan farkı yoktu. Daha sonra paraya kıyıp Nittaku Super Select almaya başladım. (Premium için kredi yetmiyor.) 3'lü kutulardan 3-4 tane tükettim. Nittaku'ya çok güvendiğimden topları hiç kontrol etmiyordum. Etmek lazımmış. En son aldığım 3'lü kutudan 2 tane falsolu top çıkınca Nittaku'ya olan güvenim sarsıldı. Yamuk top almak için niye daha fazla ödeyeyim değil mi? Ben de gittim Butterfly aldım. Hakkını vermek lazım, Butterfly Nittaku'dan daha başarılı çıktı. 3 topun 3'ü de falsolu çıktı. Tebrikler Butterfly!! Sonra bir kutu Donic 3* aldım çok daha makul bir fiyata. Üçü de düzgün çıkınca inanamadım. Sen Donic'in onca yamuk antrenman topunu al kullan, ondan sonra en düzgün maç topları Donic'den çıksın. Hemen koştum piyango bileti aldım. Eğer bilete amorti çıkarsa şeytanın bacağını kırdım demektir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

DHS *** toptan asla şaşmam :gulumse: Fiyatına göre en iyi maç topu bence..Sonuçta falsolu top olayı biraz şans işi..Fabrikada binlerce top üretiliyor ve aralarında falsolu topların olması doğal..Kalite kontrol bu noktada önem kazanıyor tabi..Bence en iyi kabul edilen topu yüksek fiyata almak yerine fiyat-performans dengesi en iyi olan topu almak çok daha mantıklı..DHS *** bu konuda en iyilerden diyebilirim..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ya emre hangi siteden double fish alıyordu? Bence fiyat- performans olarak en iyisi double fish... donic'lerde de şanslıysan iş görüyorlar... Butterfly'lara ve super selectlere para vermem...

Double Fish' ler güzel. Ama taa ebenholtzyalar dan top sipariş etmek zoruma gider. Tahtayla lastiğin yurtdışından alınmasını anlıyorum ama top masa tenisinin sarf malzemesi artık. İstanbul'da otururken internetten top alışverişi yapmak istemiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla 50 tane top aldığında aradaki fiyat farkı uçuk oluyor. türkiyede 3 maç topunu 10liraya satıyorlar yurtdışında 5 lira... 30 top alsan 50 liran cepte... Donic de olur aslında ama dükkan hiç açık olmuyor ki anadoluya geçmişken alalım...

Ben şimdi 50 tane top almaya kalksam; ya kargo gemisi batar, ya Somalili korsanlar kaçırır, ya gümrükte topların içinden beyaz toz çıkıverir, ya posta işleme merkezinde kaybolur gider, ya ITTF topların çapını değiştirir, ya kredi kartı yolsuzluğuna kurban giderim... Bahtsız bedevinin hikayesini hatırlayınız.

Geçen Cumartesi ben de Hazere gittim kapalıydı. Artık sadece internetten mi alışveriş yapılacak acaba?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..