Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kullandığınız En Iyi Ve En Sağlam Top

Guest seref

en iyi ve en dayanıklı top  

222 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Nittaku *** Premium topların oyun kalitesini kimse inkar edemez.

Ancak çabuk kırıldıkları bir gerçek. Diğer markalardan pahalı olmaları da cabası.

Burada benim şahsi görüşüm,

DHS topları hem ucuz hem de daha dayanıklı olmaları hem de oyun kalitesi yönüyle Nittaku'ya yakın olmaları bakımından beğeniyorum.

Ayrıca şuna da inanıyorum, Nittaku bu kadar satmasa bu kadar da pahalı olamaz. Biz rağbet ediyoruz, pahalı olmasına rağmen alıyoruz diye bu böyle. Bu aslında herşeyde böyle.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 months later...

bencede nittaku çok kaliteli top yanlız en iyi ve en sağlam top deyince bence en iyi top değil neden derseniz en iyi top alıcı için hem kaliteli hem sağlam hemde uzuc olanıdır benim içn se bu top yasakadır teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...
  • 1 year later...

benim önceki nittaku 3-4 ay dayanmıştı şimdi 3'lü kutuda aldım bayaa dayanır tahminimce ayrıca nittaku 3 yıldız butterfly topa göre daha fazla hoşuma gidiyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

TSP topları çok sağlam çıkıyor.

Listede olmalıydı.

Kesinlikle katılıyorum. TSP ile son zamanlarda oynamaya başladım. Bu toplar hem çok kaliteli(falsosuz), hem dayanıklı, hem de fiyatı uygun. Ben yıllarca nittaku*** ile oynadım. Eskiden olsa tartışmasız nittaku premium*** derdim, bu topların sağlamlığı iyi fakat çoğu artık falsolu çıkıyor ve fiyat olarakta diğer markalara göre pahalıdır. Buna göre değerlendirirsek, 1- TSP***, 2- Yasaka***, 3-Tibhar***, 4- Nittaku*** premium diyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kesinlikle katılıyorum. TSP ile son zamanlarda oynamaya başladım. Bu toplar hem çok kaliteli(falsosuz), hem dayanıklı, hem de fiyatı uygun. Ben yıllarca nittaku*** ile oynadım. Eskiden olsa tartışmasız nittaku premium*** derdim, bu topların sağlamlığı iyi fakat çoğu artık falsolu çıkıyor ve fiyat olarakta diğer markalara göre pahalıdır. Buna göre değerlendirirsek, 1- TSP***, 2- Yasaka***, 3-Tibhar***, 4- Nittaku*** premium diyorum.

TSP antreman toplarının kalitesi nasıl, diğer markalara göre üstünlüğü var mı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şu an tsp, btf ve tibhar antrenman toplarını aynı anda kullanıyorum, bu üçünden antrenman topu olarak kalite açısından en kötüsü tibhar basic diyebilirim, yüzeyi birkaç antrenman sonra sanki kaygan bir hal alıyor, top tutma açısından btf ve tsp arasında fark yok gibi ancak tsp toplar daha fazla dayanıyor, tsp toplarım tükenmek üzere ve siparişlerimde özellikle btf tercih ediyorum çünkü tsp'e göre daha ekonomik.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 23 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..