Jump to content
Masatenisi.org Forum

Raket Önerisi

Recommended Posts

13 saat önce, ahmed1991 yazdı:

3 yıldır masa tenisi oynuyorum. oynayış tarzım daha çok forehand oynuyorum.Raket olarak yeni raket almayı düşünüyorum 200-400 tl arasında hazır da olabir toplama da olabilir kombo da olabilir tavsiyenizi alabilirmiyim

Üstad hazır raketleri hiç düşünmemenizi öneririm. Kombo raket olarakta sıfır mı olacak raket, ikinci el de olabilir mi?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
Tarih: 19.07.2020 Saat: 13:39, Ergüngüzz yazdı:

Uzunca bir araştırma yaptım. Ürün yorumları ve yabancı siteleri inceledim Reactor toplama raketlerden almaya karar verdim. masatenisipazar.com’da satılıyor. Hangi modeli alacağıma karar vermedim ama bir tane alıp düşüncelerimi paylaşırım

Kesinlikle oyununuzu ilerletmek, geliştirmek istiyorsanız toplama raketlere geçmelisiniz. Başlangıç seviyesi bile çok farklı dünyalardır. @buyukdogu üstadımın  da dediği gibi 2. el toplama raketlerde deneyebilirsiniz. Bize oyun tarzınızdan ve aklınızdaki bikaç seçeneği söyleyebilirseniz daha fazla yardımcı olacak üstadlar çıkacaktır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..