Jump to content
Masatenisi.org Forum

Raket Önerisi

Recommended Posts

eskidi dediğin ekipmanın ismini belirmeli oyun tarzını da detaylı olarak yazmalsın forehand backhand de smaç mı şut mu yoksa spin ağırlıklı mı oynarsın masa üstü mü yoksa orta uzak mesafe oyuncusu musun muhtemelen hazır raket kullanmışsındır ne düzeyde kimlerle hangi sıklıkla oynuyorsun bunları da belirtirsen üstad arkadaşlardan faydalı bilgiler edinebilir sorularına cevap bulabilirsin iyi akşamlar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu forumda benim de çokk karşılaştığım bir söz vardır en kötü kombinasyon raketi en iyi hazır raketten bin 10 bin yüz bin kat daha iyidir..o yüzden ilk kombi raketini all-all+ bi tahta üzerine olacak şekilde üzerine yumuşak lastikler seçerek oluşturman doğru olur diye düşünüyorum ve okul takımındaki hocanın önerileri çok önemli ondan alacağın birincil tavsiye senin oyununu göremeden yapacağımız teorik tavsiyelerden daha verimli olacaktır diye düşünüyorum,sonuç olarak ilk kombinasyon raketi için ekipmanlar olabildiğince kontrollü ve yavaş seçilmeilidir all+ tahta üzerine yumuşak başlangıç lastikleri hocana mutlaka danış iyi günler dilerim...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hazir raketler kotude en kotuden on kat bin kat kotu degil. Hazir rakette bir raket tek farki uzerinde lastik kotu ve su bazli yerine cikmasi zor bi madde ile yapistiriliyor ki cok iyi hazir raketler var yasaka,donic,xiom,dhs gibi Butterfly in butun hazir raketleri cok kotu tabi orasi baska konu

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

En kotu combo raket,en iyi hazir raketten bin kat daha iyidir deniliyorda sacmaligin son noktasi. Senin deyiminle "kime gore iyi neye gore iyi olm" hazir raket dediginiz seyi butterfly in hazir raketleri ile karistirmayin buttetfly harici konusuyorum hazir raket butterfly dan ibaret degil. Xiom,donic ve ozellikle yasakanin pahali hazir raketleri var spor magazalarinda gorebilirsiniz mark v lastikli(http://www.e-finspor.com/yasaka-mark-v-carbon-masa-tenis-raketi)

Mark v boosterlanmamis olsa bile, en dandigi hazirlardan bin kat daha iyi dediginiz combolardan daha iyi. Hazir raket diye bi kavram yok hazir raket nedir? Fabrika cikisli raket midir,fabrika cikisli tenergy lastikli raketler olsa ne olacak peki combomu hazir raketmi denilecek?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:) adam kendi verdiği link ile kendi teorisini çökertiyor ama haberi yok...

Mark v bir kere su bazlı bir lastik değil. Yani hızlandırıcı zamk kullabılmadığında performansı çok düşer. Hızı özellikle çok azalır. Boostlansa bile çoğu şu bazlı lastikten etkisiz kalıyor. O yüzden yeni başlayanlara tavsiye ediyoruz. Bu hazır raketin tahtasının ne olduğu da belli değil. Muhtemelen dandik. Fiyata bakarsan da uçuk!

400tl'ye müthiş kazıklanırsın.

Masatenisi. Com'da alacağın 200tl'lik toplama raket her türlü daha kaliteli olur.

Demek ki neymiş, en kral hazır raket en dandik toplama eaketten kötüymüş değil mi?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

En kotu toplama raket 200 tl degil. Neye gore kime gore kotu olm?

sugar23 iletişim esnasında karşınızdaki kişiyle yaş makam cinsiyet vs fark etmeden saygı sınırları içerisinde konuşmalı ve size doğru gelmeyen görüşleri bu saçmalık aptalca gibi ifadelerle yanıtlamak yerine size katılmıyorum bakın a b ve c örnekleri amaca hizmet edebilen hazır raketler üretiyor diyerek fikrinizi belirtebilirsiniz sonuçta forumun birincil amacı yardımlaşmak bilgi alışverişinde bulunmak..forumda yeniyim fakat o kadar araştırma yapıyorum ki tsubasa yı gayet iyi anlıyor ve mantıklı buluyorum ayrıca hazır raketler pazarlama harikası ürünlerdir çok güzel reklamları yapılır ama lanse edilişinin 1/409493406983406 kadar hakkını verebilirler inanın xiom yasaka donic çok başarılı markalar fakat gerçekten kombinasyon bir raket oluşturmak hem işin hobiden teknik boyuta atlamasını ve gerek hız gerek spin faktörlerinde de büyük seviye atlamasını sağlamaktır üye arkadaşlarınızın tavsiyelerini dikkate alacağınızı umarak ve iletişimde bulunduğunuz birçok üstadın yaşça sizden büyük olma ihtimalini de göz önünde bulundurmanızı bekleyerek iyi akşamlar diliyorum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mark v tabiki de başarılı bir lastik ün yapmış efsaneler arasında sriver döneminde ait bir lastiktir benim de tecrübem olmuştur fakat boosterlanmadıkça sök tak yapılmadıkça inanın isminin kalitesinin hakkını veremez ve tavsiye isteyen arkadaşımız ilk kombisini oluşturacak bir anda mark v lastikli olduğu için 399 tl gözden çıkarmak ne kadar doğrudur ben emin değilim..tahta faktörü de çok önemlidir madem hazır raketlerden beklentiniz güncel duruma göre hayli yüksek o zaman firmalar kullandığı tahtaları da manufactured by bla bla şeklinde belirtsinler ön plana çıkartılsın arka planı belli olmayan ve profesyonel düşünmeyen fakat sınırlı bir kültüre hapsolmuş zihniyetin bulabileceği yegane döviz getiricileridir hazır raketler örnek veriyorum yinhe all hızda bir tahtaya andro upgrade lastikler işte size bütün hazır raketlerden iyi bir kombi raket böyle alternatifler ve bu şekilde bilgili yardımsever bir camia varken niçin fabrika çıkışlı güvencesiz reklam çığında boğulalım arkadaşlarımızı yanlış yönlendirmeyelim saygılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mark v tabiki de başarılı bir lastik ün yapmış efsaneler arasında sriver döneminde ait bir lastiktir benim de tecrübem olmuştur fakat boosterlanmadıkça sök tak yapılmadıkça inanın isminin kalitesinin hakkını veremez ve tavsiye isteyen arkadaşımız ilk kombisini oluşturacak bir anda mark v lastikli olduğu için 399 tl gözden çıkarmak ne kadar doğrudur ben emin değilim..tahta faktörü de çok önemlidir madem hazır raketlerden beklentiniz güncel duruma göre hayli yüksek o zaman firmalar kullandığı tahtaları da manufactured by bla bla şeklinde belirtsinler ön plana çıkartılsın arka planı belli olmayan ve profesyonel düşünmeyen fakat sınırlı bir kültüre hapsolmuş zihniyetin bulabileceği yegane döviz getiricileridir hazır raketler örnek veriyorum yinhe all hızda bir tahtaya andro upgrade lastikler işte size bütün hazır raketlerden iyi bir kombi raket böyle alternatifler ve bu şekilde bilgili yardımsever bir camia varken niçin fabrika çıkışlı güvencesiz reklam çığında boğulalım arkadaşlarımızı yanlış yönlendirmeyelim saygılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hazır raketler kötü ama abartıldığı kadar değil en iyi hazır raket en kötü combodan bin kat daha iyidir diye bir şey yok hurricane lastikli hazır raketlerde var. Tsunun lafıyla kendisine cevap veriyorum "kime göre neye göre olm" diyen kendisi. Kendisi uyumluluğun,raketin iyiliği kötülüğünün göreceli olduğundan bahsediyor bende ona aynısını söylüyorum hazır raketler(bazıları) en kötü combolardan iyi,yani bi genelleme yapmak yanlış olur. Tsunun kendi kullandığı lafı ona geri söylüyorum Tsuyla benim aramda bu,sizi ilgilendirmez işgüzarlık yapmanıza gerek yok

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hazır raketler kötü ama abartıldığı kadar değil en iyi hazır raket en kötü combodan bin kat daha iyidir diye bir şey yok hurricane lastikli hazır raketlerde var. Tsunun lafıyla kendisine cevap veriyorum "kime göre neye göre olm" diyen kendisi. Kendisi uyumluluğun,raketin iyiliği kötülüğünün göreceli olduğundan bahsediyor bende ona aynısını söylüyorum hazır raketler(bazıları) en kötü combolardan iyi,yani bi genelleme yapmak yanlış olur. Tsunun kendi kullandığı lafı ona geri söylüyorum Tsuyla benim aramda bu,sizi ilgilendirmez işgüzarlık yapmanıza gerek yok

evet öyle bişey yok çünkü doğrusu en kötü kombi raket en iyi hazır raketten iyidir olacaktı canım kardeşim :) ..berker42 masatenisi.com da nihat bey i ara görüş yönlendirici olacağından eminim saygılar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..