Jump to content
Masatenisi.org Forum

Raket Önerisi

Recommended Posts

Nerede bu ha, hazır raketler? kullanılan tahtanın kalitesi ne? Fiyatı ne? Cevap veremediğin konularda yorum yapma... Burada zaten sana cevap verenler neyin ne olduğunu biliyor. Biz bilmeyenler senin yazdıklarını doğru sanmasınlar diye yazıyoruz.

Dandik tahtayla beraber eski lastikleri 400 Tl'ye satıyorlar sen de bakın bu daha iyi diyorsun çıldırdın galiba?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Nerede bu ha, hazır raketler? kullanılan tahtanın kalitesi ne? Fiyatı ne? Cevap veremediğin konularda yorum yapma... Burada zaten sana cevap verenler neyin ne olduğunu biliyor. Biz bilmeyenler senin yazdıklarını doğru sanmasınlar diye yazıyoruz.

Dandik tahtayla beraber eski lastikleri 400 Tl'ye satıyorlar sen de bakın bu daha iyi diyorsun çıldırdın galiba?

Dhs 5002 ve 6002 gayet iyi hazır raketler. En kötü combolardanda iyiler. Hani iyilik kotuluk goreceli bi kavramdi kime gore iyi kime gore kotu diyen sensin sirf bunun icin bile hasss konusunu actin.200 liralik her turlu daha iyi diyosun ben 200 liralik daha kotu demedim,en kotu combo raket bin kat daha iyi lafi hakkinda konusuyorum en kotu combo raket 200 lirami? Hazir raketler daha kotu olabilir ama bin kat gibi bir sey soz konusu degil,Baskasina gore iyidir digerine gore kotudur nasil genelleme yapabiliyorsun?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

"en kötü kombo en iyi hazır raketten iyidir" lafı yeni başlayan arkadaşlara doğru yolu göstermek için söylenmiştir. kastedilen odur ki bu işi ciddi düşünüyorsan kombinasyon raketlerin dünyasına girmelisin. hazır raketten kasıt da kırtasiyede veya herhangi bir spor mağazasında ulaşılabilecek en pahalısı 80-90 hadi bilemedin 100 tl olan fabrikasyon raketlerdir. şimdi dışarıda kombinasyon raketleri seri üretimde çıkarıyorlar ancak kasıt o değildir. Ve hatta ve hatta forum eski yazıları incelendiğinde "hazır raket alma ama illa istiyorsan dhs 4002 - 5002 - 6002 'in hazır raketlerinden al" tavsiyeleri bolca bulunmaktadır.

şimdi durum böyleyken sözkonusu "en kötü kombo en iyi hazır raketten iyidir" deyişini doğruluk sınamasına sokmak yersizdir. üstelik bağlamından kopartılıp doğruluk sınamasına sokulursa illa sınıfta kalır zira tek bir örnek bile bunu yapabilir. ikinci örneğe gerek bile kalmaz.

mark v, spinart ve hatta tenergy gibi lastiklerin fabrikasyon şekilde imza tahtalara dahil yapıştırılıp hazır şekilde satıldığını çoktan biliyoruz

örnek:

http://www.milletsports.co.uk/table-tennis/bats/butterfly-boll-alc-table-tennis-bat-with-tenergy-05fx-rubber/

hiç uğraşmadım googla a yazdım ilk önüme gelen linke tıkladım. ali express filan gibi sitelerde binlercesi var bunların.

sugar kardeşim bazen insan sadece haklı çıkmak için yazar ya (hatalı olduğu çoktan bellidir ama ısrarla devam eder bi yandan kendini haklı çıkarmaya) bunu sevmiyorum ben. belki diğer forum sakinleri seviyodur onu bilemem... uyuz olurum, uyuz oldukça laf sokasım gelir, nitekim soktum. forumu incelersen sokulmuşunu bulursun. Ama bunun foruma bir faydası olmadığı gibi aklı düzgün çalışan insan için de vakit kaybıdır. Gereksiz yere can sıkıntısı yaşamayalım. enerjimizi daha faydalı şeylere harcayalım.

Biri şu arkadaşa konya' da nereden malzeme bulabileceğini yazsa veyahut ulaşabileceği birinin telefonunu yazsa çok iyi olacak (bilsem ben yazardım). Kendi de ne aradığını tam olarak bilmiyor çünkü. Gitsin yüzyüze konuşsun derdini anlatsın, raketini göstersin vs.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

"en kötü kombo en iyi hazır raketten iyidir" lafı yeni başlayan arkadaşlara doğru yolu göstermek için söylenmiştir. kastedilen odur ki bu işi ciddi düşünüyorsan kombinasyon raketlerin dünyasına girmelisin. hazır raketten kasıt da kırtasiyede veya herhangi bir spor mağazasında ulaşılabilecek en pahalısı 80-90 hadi bilemedin 100 tl olan fabrikasyon raketlerdir. şimdi dışarıda kombinasyon raketleri seri üretimde çıkarıyorlar ancak kasıt o değildir. Ve hatta ve hatta forum eski yazıları incelendiğinde "hazır raket alma ama illa istiyorsan dhs 4002 - 5002 - 6002 'in hazır raketlerinden al" tavsiyeleri bolca bulunmaktadır.

şimdi durum böyleyken sözkonusu "en kötü kombo en iyi hazır raketten iyidir" deyişini doğruluk sınamasına sokmak yersizdir. üstelik bağlamından kopartılıp doğruluk sınamasına sokulursa illa sınıfta kalır zira tek bir örnek bile bunu yapabilir. ikinci örneğe gerek bile kalmaz.

mark v, spinart ve hatta tenergy gibi lastiklerin fabrikasyon şekilde imza tahtalara dahil yapıştırılıp hazır şekilde satıldığını çoktan biliyoruz

örnek:

http://www.milletsports.co.uk/table-tennis/bats/butterfly-boll-alc-table-tennis-bat-with-tenergy-05fx-rubber/

hiç uğraşmadım googla a yazdım ilk önüme gelen linke tıkladım. ali express filan gibi sitelerde binlercesi var bunların.

sugar kardeşim bazen insan sadece haklı çıkmak için yazar ya (hatalı olduğu çoktan bellidir ama ısrarla devam eder bi yandan kendini haklı çıkarmaya) bunu sevmiyorum ben. belki diğer forum sakinleri seviyodur onu bilemem... uyuz olurum, uyuz oldukça laf sokasım gelir, nitekim soktum. forumu incelersen sokulmuşunu bulursun. Ama bunun foruma bir faydası olmadığı gibi aklı düzgün çalışan insan için de vakit kaybıdır. Gereksiz yere can sıkıntısı yaşamayalım. enerjimizi daha faydalı şeylere harcayalım.

Biri şu arkadaşa konya' da nereden malzeme bulabileceğini yazsa veyahut ulaşabileceği birinin telefonunu yazsa çok iyi olacak (bilsem ben yazardım). Kendi de ne aradığını tam olarak bilmiyor çünkü. Gitsin yüzyüze konuşsun derdini anlatsın, raketini göstersin vs.

link çok hoşuma gitti ve bu şekilde bir fabrikasyonun ülkemizce de işlemesini dilerdim lakin fiyat yine uçuk :)..konya il gençlik spor müdürlüğü veya ilin yerel masa tenisi oynanan salonları bu konuda yardımcı olacaktır.masatenisi.com sitesine giri bir hesap aç ve sanal olarak alışveriş sepetine katalogtan seçtiğin ekipmanları dahil et sipariş ver ad soyad adres bilgileriyle birlikte ekipmanlarımın tahtasına yapıştırılarak oyuna hazır gönderilmesini istiyorum şeklinde not düş 2 gün içerisinde raketin elinde olacaktır şimdiden güle güle kullan ilgili tel noyu arayarak da neler yapabileceğini sana anlatır

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

böyle olmaz ama... birinin oyununu görmesi lazım. benim anladığım pinpon oynuyosun ve mastenisi dünyasına giriş yapmak istiyosun

başlangıç ekipmanları için bölümümüz var oraya bir göz at, bütçene göre bir raket tasarla kendine

http://www.masatenisi.org/forums/forum/113-yeni-bathlayanlara/

hadi bakalım biraz oku bunları

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

http://www.masatenisi.com/iletisim.aspx

telefon numarası burada, derdini ve butceni anlat onlar da care bulsunlar

gayet acıklayıcı yazmısım, daha nasıl bir arayısın var bilemiyorum. duydugum kadarı ile nihay bey kadar oyunu gormeden telefondaki bilgiler ile nokta atısı yapıp tutturabilen kimse yok.

once konus nihat bey ile sonra forumda devam edersin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 years later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..