Jump to content
Masatenisi.org Forum

Dedeler Cehennemi - Episode 1 Böreğin Gücü

swan

Recommended Posts

• 3 weeks later...

çok güzel bir hafta sonunu daha geride bıraktık anam oy derken yataktan doğrulamadım sabah.

çok iyi hazırlandığımı gören kungfucu dede topukladı kaçtı (iyi oldu bi defa az yenilmiş oldum) . geçen sefer beni paketlemenin keyfiyle yüzünde güneşler açıyordu dün.

rıdvan kardeşim video kayıt cihazını da getirmiş birkaç dakika görüntü çektik ama 30 saniye izlemeye dayanamadım kendimi. ma long he? al sana ma long dercesine dişlerimi sıka sıka izledim... böyle palyaçoluk görmedim ben arkadaş.. sanki ben değil ibişin biri oynuyor.

onurun tıkırı yerinde böreklerden başka kimseyle muhatap olmadı. ona sorsan zate biliyor oynamayı çalışmasına gerek yokmuş!

sabrınız samimiyetiniz ve izzet- i ikram için nasıl teşekkür ederim bilemiyorum

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben halledicem o isi bir sonraki seferde. onlar bize nasıl tesekkur edecek onu bilmiyorum :P

efenim rıdvana ve kadire eslerini ikna edip yaptırdıkları borekler icin tesekkuru bir borc biliyorum. elleri dert gormesin.

bu seferki biraz spontane gelisti onceki gibi organizasyon olmadı.bundan sonrakini organize halde yaparız. (belkide yapmayız boyle olunca butun borekler bana kaldı :P)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hamza kardeşim haber veremedik kusura bakma

küçük bir şey yapalım dedik birkaç günde kararlaştırdık. rıdvan ve kadirin iş durumları baya yoğundu araya böyle mini bir buluşma sıkıştırdık

ya aklıma geldi, biz kadirle cüz sayılarını oynarken 6 (şar) porsiyon böreği nasıl yediniz sayın rıdvan ve onur? hala hayretler içindeyim. cüze başlarken biz dışardayız dediler 3 dakika sonra masaya vardığımızda garfield gibi sırıtıyolardı

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çok güzel bir hafta sonunu daha geride bıraktık anam oy derken yataktan doğrulamadım sabah.

çok iyi hazırlandığımı gören kungfucu dede topukladı kaçtı (iyi oldu bi defa az yenilmiş oldum) . geçen sefer beni paketlemenin keyfiyle yüzünde güneşler açıyordu dün.

rıdvan kardeşim video kayıt cihazını da getirmiş birkaç dakika görüntü çektik ama 30 saniye izlemeye dayanamadım kendimi. ma long he? al sana ma long dercesine dişlerimi sıka sıka izledim... böyle palyaçoluk görmedim ben arkadaş.. sanki ben değil ibişin biri oynuyor.

onurun tıkırı yerinde böreklerden başka kimseyle muhatap olmadı. ona sorsan zate biliyor oynamayı çalışmasına gerek yokmuş!

katılıyorum abi, o kadar çinliyi izleyip sonra kendini görünce insan izlemeye tahammül edemiyo, birde beklentiden çok uzak görüntüler çıkınca gıcık oluyorsun. Ben gidip bide karşımda Cevat abi ( Cevat GÜRSEL) varken kayıt aldım sanki çok bi b.k biliyomuşum gibi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevancım Onurcum biz teşekkür ederiz,sizinde ayağınıza sağlık son dakika organizasyonu da olsa iyi ki geldiniz gelebildiniz Bizlerle güzel bir gün geçirdiniz.

Birdahaki organizasyonu daha geniş katılımlı yapalım tabii Onur bey diğer katılımcılarla mukavele mi yapar börek yememeleri için bilemem. :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

swan bey masa tenisi gercekten fedakarlık isteyen bir spor. sizin 30 sn izlemeye dayanamadıgınız oyunla biz koca bir gun gecirmek zorunda kaldık gercekten zor bir gundu...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Onur ve Swan,

aslında biz size teşekkür ederiz, İstanbul'un diğer ucundan buralara kadar gelerek bizimle zaman geçiriyorsunuz.

umarım geldiğinize değiyordur. Sizinle oynamak, fikir alışverişinde bulunmak bizler için ayrı bir keyif oluyor.

keşke daha yakınlarda olsanızda bu buluşmaları sık sık tekrarlasak diye düşünüyorum.

gerçekten çok teşekkür ederiz arkadaşlar en kısa zamanda tekrarlanması dileklerimle

Saygılar

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bora ben tsu onur size de safayı veriyoruz :) nasıl takım kurdum ama

Tamam Safayı alırım ama iki şartım var.

1-Börekleri sen yapıp getirecen

2-Bizim takıma da wang Liqin i isterim o zaman (başımızda bir büyük bulunsun) :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu cumartesi bizim derneğe erkenden gitmem lazım, siz de gelsenize? Bütün gün orada kalabilirim. Ya da akşama doğru falan o taraflara geçebilirim

Sayın Tsubasa Bu cumartesi nöbet ertesi olucam ama diğer gençlere de uyarsa epünüzü bu yada bir sonraki cumartesi beklerim.

Ama börekler maalesef ev yapımı olamayacak çünki partnerim Kadir'in ve benim hanım tatilde olacaklar ha biz börek yaparız Kadirle ama yenir mi yenirse sağ kalınır mı o ayrı :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 27 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..