Jump to content
Masatenisi.org Forum

Dedeler Cehennemi - Episode 1 Böreğin Gücü

swan

Recommended Posts

Şu anda resimdekinden daha genç ve yakışıklıyım değilmi kardeşim ? :)))) (profil resmimin değiştirilme zamanı gelmiş galiba Safa makara yapıyor benimle)

Siz tekrar gelin ben elmalı turtalardan daha fazla yaptırırım.

Arkadaşlar elmalı turtalara hayran kaldı ellerine sağlık yengemin dediler diye kandırırım ayrıca ıspanaklı ve pırasalı börekleride fazlaca yaptırırım :))))

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şu anda resimdekinden daha genç ve yakışıklıyım değilmi kardeşim ? :)))) (profil resmimin değiştirilme zamanı gelmiş galiba Safa makara yapıyor benimle)

Arkadaşlar elmalı turtalara hayran kaldı ellerine sağlık yengemin dediler diye kandırırım ayrıca ıspanaklı ve pırasalı börekleride fazlaca yaptırırım :))))

okurken insanın icine boyle bir huzur doluyor... anlatılır gibi degil...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Huzurdan ziyade kilolar ve yetişmek istediğin ama yetişemediğin topları düşün bi zahmet böreklerden tartlardan önce

yetismek isteyip de yetisemedigim toplara yetisirsem samsonov dan ne farkım kalacak? karsımda kim duracak? bunları dusunmeden kilo vermemek lazım bilal bey. ayrıca her macta 1 sayıyı butun toplara kosturarak oynuyorum. simdilik yeterli bence :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yetismes isteyip de yetisemedigim toplara yetisirsem samsonov dan ne farkım kalacak? karsımda kim duracak? bunları dusunmeden kilo vermemek lazım bilal bey. ayrıca her macta 1 sayıyı butun toplara kosturarak oynuyorum. simdilik yeterli bence :)

Waayyytt döktürmüşssün, eridi tüm yağlarımmmm... :alkis:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yengemin eline sağlık Kadircim.

Bende aynı teknikle daha fazla miktar ve daha çok çeşit pasta börek yaptırtacam sakın haa hanımlar forumu okumasınlar :)))

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bari şu aranızdaki buluşmalarda foruma gelecek olanları iyi çalıştırın da bana idman vermesinler :whistle:

off kavgada soylenmez. direk swan ı hedef alan bir acıklama oldu. bakalım swan agzının payını verebilecek mi bilal olgun un...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Safa kardeşim profil resmimi beğenmişsindir umarım :))))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

demek bilal bey idman istiyor... servislerle idman yaptırırım bi güzel sonra tartşırsınız forum ahalisi olarak zigzag servis var mıdır yok mudur diye

Bilal idman istiyor Sevan level...

Sen 1-2 defa daha yanımıza gelirsen,

Herkes istediğini alacak

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gidere giderrrrrr

demek bilal bey idman istiyor... servislerle idman yaptırırım bi güzel sonra tartşırsınız forum ahalisi olarak zigzag servis var mıdır yok mudur diye

Senin giderin, benim hoşuma gider :) Zig zag servis ler itina ile karşılanır... :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 35 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..