Jump to content
Masatenisi.org Forum

El Yapımı Tahta Denemek Isteyen Var Mı?

Recommended Posts

Merhabalar malumunuz üzre 3-4 aydır ve hala el yapımı tahta üretimi ile uğraşıyorum.

Ve ilk üretimim de bitti sayılabilir.

Ürettiğim tahtalar:

Abanaoz 7 1 fl 1 düz sap

Gül7 2 fl 2 düz sap

Akçaağaç5 3fl 2düz sap

Ofansif klasik benzeri 5 kat 1 flared

Kuşgözü ve yapay abanoz tahtalarda yaptım ama onlarda ufak tefek sorunlar var o yüzden yukarıda saydığım tahtalar gayet başarılı beni utandırmayacak seviye de hisli hızlı vs. oldu.

Sadede gelelim yarın (02 ekim) gül 7 katman tahtaya maundan içi oyulmuş düz sap takarak forum ahalisinin denemesine ve yorumuna ve beğenisine sunacağım ilk 3 deneyici belli

1-ben muhaha :)

2-tsubasa

3-bilal olgun

Aklımda olanşey şu herkes kargo alıcı öder şeklinde tahtayı 3 gün deneyip ( deneme fırsatı olmazsa 4 gün maximum) bir sonraki deneyicimize gönderiyor.

Ve bu konu altında fikir - yorum - izlenim ve eleştirilerini yazıyor.

Bilal arkadaşımdan sonra denemek için talip olmak isteyen varsa konu altında isim soyisim şehir yazarak istekde bulunsun.

İlgilenenlere şimdiden teşekkürler.

Not.tahtaya aşık olup satın almak isteyen olursa hazır tahta kendisindeyken ücreti ödeyip alabilir ben en kısa sürede aynı tahtadan bir sonraki kullanıcıya/deneyiciye alıcı ödemeli kargolarım.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben de bende vallahi merak ediyorum aslında bunu yaşlı kurtların denemesi daha iyi olur çok tahtayla oynayıp çoğunun hissini bildikleri için daha iyi yorum yapabilirler benim gibi çömler :salak: pek te bişey anlamayabilir

Denemek isteyen herkese kapım açık yaşlı genç tecrübeli tecrübesiz ayrımı yapmıyorum herkesten öğrenilecek illaki birşey vardır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar grip olduğum için tahtalarda bir süre çalışamadım, dolayısıyla gül maun sap hazır olmadı.

Bu yüzden bekleyenleri bekletmemek adına kendim için hazırladığım

akçaağaç 5 ( maun düz sap ) i denetmeye karar verdim.

İlk deneyicimiz olan ben :) denedim beğendim.

Tsubasa şehirdışında olacağı için daha sonra deneyecek

o zaman Sıra kıymetli arkadaşım Bilal Olgun'da

ahanda Denenecek akçaağaç'ın kullanıma hazır halinin resimleri:

Bilal'den sonra Denemek isteyenler bu konuda isim yazsınlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

7 Kat Olan Abanoz olan tahtayı denemek isterim.

Sayın hocam akçaağaç denendikten sonra abanozu da dolaştırmaya başlayacağım.

Akçaağaç forumdaşları dolaşırken bu arada abanozu da süper lig ve kuruluşlar ligi oyuncularından 3-4 kişiye denenmesi için göndereceğim.

Ama abanoz onlardan gelir gelmez, yada diğer abanoz biter bitmez (iki abanoz var biri denenmeye hazır değil)

ilk sırada siz varsınız ilk size göndereceğim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Rıdvan bey su donemde hastalanmanız kabul edilemez lutfen uretim sureci devam ederken hastalanmayın ya da 15 gun onceden haber verin...

ben de bekliyorum tahtamı bilgilerinize :))

Onur bey farkındayım beklemekte olduğunuzun.

Hastalıkta harbiden çok ters zamana denkgeldi.

Düz sap isterseniz hemen sap yapıştırıp gönderebilirim - flared sapların 2-3 gün işçiliği var.

üretimde öncelik sizin tahtanızda merak etmeyin efenim. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın hocam akçaağaç denendikten sonra abanozu da dolaştırmaya başlayacağım.

Akçaağaç forumdaşları dolaşırken bu arada abanozu da süper lig ve kuruluşlar ligi oyuncularından 3-4 kişiye denenmesi için göndereceğim.

Ama abanoz onlardan gelir gelmez, yada diğer abanoz biter bitmez (iki abanoz var biri denenmeye hazır değil)

ilk sırada siz varsınız ilk size göndereceğim.

Teşekkür ederim, Bekliyorum,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tahtaların son hali müthiş olmuş tebrik ederim Rıdvan abi denemek isterdim ama şimdi kırarım filan emeğe yazık

kompozit tahta işine de girdik mi kim tutar bizi :alkis:

Denersin tabiki kardeşim isim ve kargo adresi vermen yeterli.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

3 saat idmanla sonunda 5 kat akçaağaç tahtayı denemiş bulunmaktayım. İşçilik el yapımı tahta ve ilk deneme olduğunu var sayarsak çok güzel.

Sap işçiliği incelik bakımından nittaku akustik tahtaya çok benzemiş bu yapısı itibariyle büyük ellerime küçük geldi. Varsa legend fl alayım :)Biraz da tablası büyük.

Gelelim oyuna üzerine yasaka soft ve üst düzey bir hurricane 3 takarak oynadığım halde inanılmaz bir şekilde tahtayı iliklerine kadar hissettirdi bana. Son derecede kontrollüydü.

Tahtanın da orta sertlikte olduğunu da belirteyim!!

Bu lastikleri çıkarıp üzerine T80 ve 05 kombinasyonunu denedim ve aynı şekilde his üst düzey, kontrol de hızlı lastikler olmasına rağmen şaşırtıcı derecede çok iyiydi. Blue fire M1 ve evolution Fx-p kombinasyonuyla da his ve kontrol üst düzeydi. Kısacası lastik seçmeyen hisli bir tahta.

Orta mesafe de tahta kesinlikle sizi yarı yolda bırakmıyor. Masa başında da beni görenler bilir birazcık kontrolsüz güç kullanıyorum :D dışarı çıkmadı.

Açmalar da, ittirmeler de, kaktırmalar da şuan elimde bulunan clipper wood, korbel sk7, innerforce AL, İnfinity VPS e göre çok çok daha başarılı ve his olarak da onlardan 2 tık ileride. Topları her defasında yüzdeli olarak içeriye etkili olarak bıraktım.

Kısacası OFF- arayan ve aynı zamanda benim gibi rosewood veya primorac arayanlar için hiç o kadar pahalı tahta almamıza gerek yok. Rıdvan kardeşim çok başarılı performans ortaya koymuş :thup:

Denemek isteyenlere adreslerini bana gönderdiklerinde en kısa zamanda göndereceğim. Flared saplı olanı benim için yola çıkmak üzere :salak:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

akcaagac tahta bugun bana da ulastı, hevesle hemen evde duran moon ve focus3 snipe takıp birkac vurus yaptım cin lastiklerine cok hakim olmamama ve tahta tecrubem Bilal Olgun kadar olmamasına ragmen masayı tutturma yuzdemin hemen arttıgını belirteyim :)

sap benim kucuk ellerime bile biraz kucuk geldi :)) sap isciligi gayet guzel. ama tahtanın kavisleri biraz rahatsız etti. tahtayı kullanmaya baslayınca butun bu detayları unutuyorsunuz ama :) ilk uretim icin basarılı bir sonuc olmus.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..