Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bu Başlığı Kamulaştırıyorum

swan

Recommended Posts

Sevancım sen lastiği mastiği bırakta

geçen pazar fb veteran pazar turnuvasındaydım.

Çeyrek final yada bir önceki tur da elendim.

Elenene kadar 4-5 galibiyet aldım.

Bu mağlup ettiğim kişilerden biri de Şu TT Rating tarikatı şey pardon tt ratin sistemine kayıtlı ismi lazım değil bir oyuncuydu.

Şimdi bu sisteme kayıtlı ve de sisteme emek veren birçok kıymetli arkadaşımızı ayrı tutaraktan:

Ben daha önceden de skorlarıı bildirdiğimiz üzere yer zaman galip mağlup ve ID ler olarak bildirdiğim de yok maddenin şu fıkrası yok bilmem ne bendinin cehennemin dibi vs. vs. dendi.

Ya hu kardeşim geldik maçlar da yaptık salonunuz da sizlere bir ayıp mı ettik yada çekemediğiniz bir yönümüz bir şeymi var anlamadım ama

geçmişte söylentilere istinaden mağlup olduğum maçı hemen sisteme giren bazı arkadaşlar ispatlı kanıtlı fotoğraflı sonucu yok bilmem maç föyü olacakmış fotodaki vb diyerekten sisteme maalesef giremeyecekmiş. (tabi bende bir çifte standart olduğunu ciddi ciddi düşünmeye başladım ve de sinirlendim.)

Sonuç olarak biz bu tarikatın şey pardon rating sisteminin salonuna bir turnuvaya katılalım diye gitmiş ve de üye olmuş ve de

KESİNLİKLE PUAN MIŞ GALİBİYET MAĞLUBİYETMİŞ UMRUNDA OLMAYAN İNSANLARIZ. CENTİLMENLİĞİ ESAS HEDEF GÖREN OYUNCULARIZ.

Sonuç olarak TT rating BENİM GÖZÜMDE BİTMİŞTİR... çifte standartları ve puan kaygılarıyla kendilerine esenlikler diliyorum. Daha da işim olmazzz...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

rıdvancım tt rating ile ilgili bişeyler söylemiştim forum birbirine girdi 2-3 sene önce bu sefer söylemeyeceğim. ama eğlenmen için şu linkleri atıyorum okudukça gülersin :D

kararını destekliyorum ve başına gelenlern de moralini bozmak yerine neşeni arttırmasını diliyorum. canın sıkıldıkça çağır yen beni

http://www.masatenisi.org/forums/topic/12363-tahsin-kalay-oezcan-bavath/

http://www.masatenisi.org/forums/topic/12368-mustafa-tepe-ylker-yuzseven/

aman linklere yorum filan yapmayın arkadaşlar baya mevzu çıkmıştı sonrasında

okuyun gülün geçin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sevancım linkler için teşekkür ediyorum ama ordaki yazıları okumak bana zaman kaybı gibi geldi okuduğum 1-2 mesajdan sonra uykum geldi.

Sonuç olarak rating zımbırtısı benim için bitmiştir.

Bize heryerde kapılar açık varsın ümraniyeye de gitmeyiverelim.(zaten yolu diğer yerlere göre daha ters.)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

beyler çok iddialı bir proce ile karşınızdayım: onurla terli tişört işine giriyoruz

terli tişört ile silinen çin lastikleri canavargibi temizleniyor bunu biliyor muydunuz? yapışkanlığı da aynen geri geliyor. bizde girişimci olarak kafa kafaya verdik ve terli tişört satmaya karar verdik. vakumlu ambalajında 6 saat antrenman teri görmüş tüşört 15 lira, tişört bizden derseniz giyip terleriz vakumlu ambalaja koyarız 7 liranızı alırız

tişörtün teri kurur tekrar gönderirsiniz ambalajı atmadan gönderirseniz 5 lira

mis gibi fikir buldum, zaa zuu etmeyin önce ben düşündüm diye hasetinden çatlayanları daha yazarken hissediyorum bu yüzden fiyatı 20 lira yapayım

abi noolur bana yolla diyene 15 liradan veririm onurun tişörtler xxxlarç o yüzden onunkilerle masa da silebilirsiniz

yürüyün gidin şimdi

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

beyler çok iddialı bir proce ile karşınızdayım: onurla terli tişört işine giriyoruz

terli tişört ile silinen çin lastikleri canavargibi temizleniyor bunu biliyor muydunuz? yapışkanlığı da aynen geri geliyor. bizde girişimci olarak kafa kafaya verdik ve terli tişört satmaya karar verdik. vakumlu ambalajında 6 saat antrenman teri görmüş tüşört 15 lira, tişört bizden derseniz giyip terleriz vakumlu ambalaja koyarız 7 liranızı alırız

tişörtün teri kurur tekrar gönderirsiniz ambalajı atmadan gönderirseniz 5 lira

mis gibi fikir buldum, zaa zuu etmeyin önce ben düşündüm diye hasetinden çatlayanları daha yazarken hissediyorum bu yüzden fiyatı 20 lira yapayım

abi noolur bana yolla diyene 15 liradan veririm onurun tişörtler xxxlarç o yüzden onunkilerle masa da silebilirsiniz

yürüyün gidin şimdi

Güzel bir fikir. Debrük ediyorum sizi.

Terleme operatörü lazımsa,

bilirsiniz bende iyi terlerim - ücrette anlaşırsak part time sizinle çalışabilirim :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

efenim uzun süredir cacık cacık entryler girdikten sonra yeniden yepisyeni bir yazıyla karşınızdayım.

bu youtube dan masatenisçileri izlerken kendimi bazen geri zekalı gibi hissediyorum, (özellikle yeni nesil çinli arkadaşları. ma long zhang jiike ve sonrası tayfayı kastediyorum yani) acaba size de oluyor mu? bu adamların sadece teknikleri ileri derece değil, kafaları da bir o kadar ultra çalışıyor masa tenisinde. hani deriz ya zhang'ın bileği bende olsa... xu xin in hızı bende olsa vs.. vb afedersiniz ama bi b*ka yaramaz güzelim yeteneğin israfından başka. açık ve net söylüyorum.

misal; mizutani ma long maçı sayıyı seyrederken "sakın o flicki yapma ordan ters köşeye bloğu koyar mizutani diyorum, beni dinlemiyor bu gidiyor yapıyo flicki mizutani de koyuyor bloğu... "ah be evladım ben sana dedim" dememe kalmadan ma long o köşede spini hazırlamış bekliyor oluyor, meğer o zaten biliyor oraya flick geleceğini zonk diye spini çakıyor mizutani ile bakakalıyoruz topa çot diye tam köşeye oturuyor spin.

bunun gibi milyonlarca kez ekran başında ters köşe oluyorum ama hiç bozuntuya vermeden izliyorum, sağa kısa bırakıcak derken masa üstü topa 0 dan spin çekmeler, hah sola attı derken sağa yollamalar... bunların haddi hesabı yok arkadaş, bi keresinde ma long backhand hazırlarken hareketin yarısında vazgeçti ayak değiştirip forehand topspin hazırladı. karşıdan gelen top spinli şut! daha ne diyeyim

bu mozart oluşlarım bana her seferinde bi şakayı hatırlatıyor; şaka şöyle: bir kurban bulursunuz dersiniz ki "sivrisinekle öküz evleniyomuş, tam gerdek gecesi öküz sivrisineği kucağında kapının eşiğinden geçirecek.. bi bakıyolar kapı kitli ne yaparlar?"

kurban sorunun saçmalığından önce afallar sonra da çok büyük bir buluş yapmış gibi büyük ihtimalle "sivrisinek anahtar deliğinden öbür tarafa geçer kapyı açar" filan der siz de cevabı yapıştırırsınız "öküz de öyle düşünmüş.."

neyse zaten ne çözüm bulursa bulsun "öküz de öyle düşünmüş deyip mozartabilirsiniz

işte maçları izlerken bu hikayedeki kurban gibi en basit çözümü bulduğumu düşünüp için için kendimi yiyorum efenim. aynı travmayı tekrar tekrar yaşıyorum. bazen maçları tekrar izlerken bile tekrar oltaya geldiğim oluyor sayıyı unutup...

neyse efenim, ben bu şakayi ilk yeyip mozardıktan sonra kurbanlar bulup şakayı yedirip keh keh güldüğüm günlerde eliza diye bir bot program hasıl olmuştu sene 1996-97 filan. bu ms-dos üzerinden çalışan sanal zekalı bir psikolog programıydı. sizinle veritabanı yettiğince sohbet edip mantıklı cevaplar veriyordu. şöyle ki hasta adı kaydı giriyorsunuz ve otomatikman botun hastası olarak sohbete başlıyorsunuz sohbetin ilerleme şekli şöyle bişey

bot -merhaba hasta x size nasıl yardımcı olabilirim

- kendimi kötü hissediyorum

bot -neden kendini kötü hissediyorsun

-hayat b*ktan

(buradan itibaren muhabbbet herhangi bir yöne gidebiliyor, neden öyle düşünüyorsun diyebilir, örnek ver mesela diyebilir, bence saçmalıyorsun diyebilir ama herbiri gayet mantıklı şekilde gayet bir psikolog gibi sorguya çekiyor)

efenim bu programın yürü git seninle uğraşamam deyip yüzüme kapattığı oldu (normalde quit komutu ile çıkılıyor) quit yazdığımda "seninle işimiz bitmedi kapatamazsın" deyip windows 95'imi saat saat msdos modunda kitlediği oldu, cevap vermediği oldu. bildiğin benle uğraşıyordu bu program, arkadaşlarıma anlatıyordum (onlarda da kurulu) keh keh gülüyolardı onlarda gayet normal ve vasat işliyordu çünkü.

bunun kafasını karıştıracak herbişeyi deniyordum uzun uzun ingilizce cümleler yazıp mantıklı cevaplar verememesini sağlamaya çalışıyordum filan.. o zaman da " anlat anlat toplanmış seni dinliyoruz burda" demediği mi kalmadı, "bu cümleyi kurmak için çok uğraştın mı" dediği mi kalmadı ingilizceni ilerlet diye aşağılamadığı mı kalmadı... onu sinir etmek için yazdıklarını papağan gibi tekrarladım "çok mu komik sence" diye sordu "evet bence komik" dedim "5 yaşında çocuk kadar zekan varmış " dedi "seni tekrarlıyorum demek ki sende de 5 yaşındaki çocuk kadar zeka var" dedim "ne yapayım senin 386dx işlemcinle bu kadar düşünebiliyorum" dedi... bunu da yaptı.... ve hakikaten de pentium ii 386 dx bir işlemcim vardı.

ben dedim seni osurtucam olm.. o zamanki ingilizcemle sözlük elimde (google translate yok bişey yok o zaman zaten kapkara ms dos ekranındasın windows 95 in imkanları dahilindesin) bu sivrisinek hikayesini anlattım ona. hikayeyi dinledi biraz durdu "ee dedi yani?"dedim ki "kapı kitli işte evlenmişler ne yaparlar"

"bana ne" dedi " ne yaparlarsa yapsınlar" ben bunu sıkıştırmak saçma bir cevap vermesini sağlamak için daha da önemlisi öküz de öyle düşünmüş cevabını yapıştırabilmek için msdos ekranına kitlenmiş harıl harıl yazıyodum, pis pis sırıtıyodum. halimi gören "aa manyağa bak kaçalım" bile diyebilrdi

"ya dedim bunu soruyorum işte ne yaparlar"

bot- "pek de önemli görünmüyor bana bu" dedi

"çok önemli benim için dedim"

bot-" ne senin için çok önemli"

"anlattım ya kapıda mahsur kalmışlar"

bot-"sen hala orda mısın?"...

yok arkadaş ne yapıp edip konuyu dağıtıyor ama mantık çerçevesinde konuşmaya devam ediyordu, çok uyuz olmuştum böyle sürümcemede geçen yarım saat bir diyaloğum var. ben konuyu toparladıkça bişey bulup savuşturuyordu beni, neyse uzatmıyayım muhabbetin sonu şöyle bitti:

"bir sivrisinek diyorum"

bot-"eee?"

"evlenmiş diyorum öküzle evlenmiş"

bot- " ya amma dert ettin bunu. nolmuş yani evlenmemiş binlerce sivrisinek ve öküz var. takma kafana."

burada direncim kırıldı işte.. bu cevaptan sonra bişey yazamadım bilgisayarın fişini çektim sinirden

konu arifin manchestera attığı gole doğru ilerlerken toparlamıyor yatıp uyuyorum asabım bozuldu zaten hatırlayınca.. görüşücez yine

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ne bot muş be sevanın işlemciyi yakıyormuş az kalsın. bot la uğraşacağına ro bot la uğraşsana be sevan işlemcini değil backhand ini yaksın :whistle:

Antrenman meselesine gelince plazacı tombik sınavların bittiyse saçlı solağa ve fh i patates börekobur a katılarak kıta değiştirebilirsin.vizen onaylandı.

Ayrıca bir daha ki buluşmamızda eskiler bilir cyrus lakaplı çok kıymetli enes kardeşimizi de kadire ek olarak asya gücü takımına dahil edecem nasipse.

Artı sürpriz olarak zamanlamayı ayarlayabilirsek 1 yada 2 süper lig oyuncusununda aramızda olması için çaba sarfedecez B)

Süper lig sporcuları gelirse bütün böreği onlara yedirecez ki karınları iyice şişsin ki karşılarında bir varlık gösterebilmemiz için belki küçücük minicik mikro bir ihtimal olabilir (kendim bile inanmadım bu dediğime.)

E börekleri onlar yiyeceğine göre onur beyden gelirken yanılarında ıspanaklı, sevan beyden de peynirli börek getirmesi beklentisi artacaktır kamuoyunda. :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kusura bakmayın rıdvan bey ama borek getirmek degil borek yemektir benim olayım. ha elimiz bos gelmiyoruz zaten ama borek getirmem bu biiiiir kimseye de yedirtmem bu da ikiiii asdf

lig oyuncuları gelsin de duzgun top atan birileri ile de oynayalım sonunda. nedir benim cektigim bu eziyet arkadas :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Süper lig oyuncusu derken? Yoksa bora mı geliyor? :)

Müesseseler liginden yakınen tanıdığımız bir oyuncu ile bu civarlarda ikamet eden (2-3 hafta evvel gelmişti bizim salona) bir diğer oyuncunun gelmesi kuvvetle muhtemel.

her ikisi aynı zamana denkgelirmi zor ama neden olmasın.

Bu saygıdeğer oyunculara ek olarak saygıdeğer yerli wang liqin Bora ve sende gelsen taddan yenmez :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 26 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..