Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bu Başlığı Kamulaştırıyorum

swan

Recommended Posts

bu arada yağı reçeli temizledim ben lastikten gittikçe zorlaşıyo oynamak o şekilde. üst yüzey amma farkettiriyomuş oyun stilini

daha basit bi lastik taktım bu çin lastiği baya baya antrenman istiyo onu anladım

sewancım sen bildiğin hurricane national üst yüzeyi elde etmişsin desene

Çinlilere satalım bu teknolojiyi

;)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

abicim hız düşüyo lastik sanki sertleşiyo.anlamadım ben. spinli oluyo olmasına da neye yarıycak o spin

neyse ilerde kullanırım belki çinlilerde kesin bi çeşit yağ kullanıyolardır deneyen oldu mu dediğim şeyi

ben denemedim henüz

ama önceki cevabımda da dediğim gibi h3 mavi süngere deneyecem birde eski tenergy e deneyecem

h3 e bir güzeld tuning basacam dolu dolu o zaman nasıl birşey olacak merak etmekteyim. tenergy nasıl olur oda muamma..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • 1 month later...

ne saçma şey şu yaşlılık 40 yaşına geldim hala bi değişiklik hissetmiyorum daha demin onurla antrenman yapıyoduk 39 yaşındaydım halbuki

backhand filan atıyodum

hayat garip...

şimdi gidip çayı koyup gelicem döndüğümde 41 filan olursam ? oturursam belki 40 kalırım

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ne saçma şey şu yaşlılık 40 yaşına geldim hala bi değişiklik hissetmiyorum daha demin onurla antrenman yapıyoduk 39 yaşındaydım halbuki

backhand filan atıyodum

hayat garip...

şimdi gidip çayı koyup gelicem döndüğümde 41 filan olursam ? oturursam belki 40 kalırım

Backhand spin çekmeye devam edersen belki 39.5 da olabilirsin

Çay içerken bh çekebilirsen 37 bile olabilir :)

Doğum günün kutlu olsun spin çek senelerce...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ya o değilde şu an nöbetçiyim 97 saat antrenman yapmış gibi yoruldum yaw.

Birde mal gibi gidip şile turnuvasının olduğu haftasonuna nöbet almışım.

Geçen sene ne güzel sevgili sevan arkadaşımızın (hani şu çay içerken spin çekemeyen) kung fu cu dede tabir ettiği Osman abimizle çiftler veteran hazırlık yaş gurubunda ikinci olmuştuk halbuki..

Artık bir börek cenneti buluşması yapar hevesimizi alırız.

Ne dersiniz yeğenler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler dostum.

Haftaya cumartesi yi ayarlamaya çalışalım derim börek cenneti için.

Bir sonrakine birinci olmak zor zira zaman zaman şile ye Saim abi (Polatkan) de geliyor aksi gibi de bizim yaş grubunda :(

Yeri gelmişken geçen sene bizim yaş grubunda çiftlerde Bora ve Ozan Birinci olmuştu kendilerini 1 sene geçte olsa tebrik ediyorum. :thup::whistle:

Aha da hasta geldi bi spin çekip şey pardon bi bakıp geleyim :))

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Şimdi efendim İsmi lazım değil bir şahıs (bu şahsa kısaca davalı diyecem) ismi lazım değil kaslı bir arkadaşımıza (bunada kısaca davacı diyecem) ismi lazım değil bir lastiğin (bunada kısaca tenergy diyecem.) sahtesinden 2 adedini (ki çin sitelerinden muhtemelen 8-10 dolara temin edilmiştir.) 100 er tl den satmış.

Davacı lastiklerin sahte olduğunu anlayıp duruma itiraz edince yok ben emek verdim bilmemne (ya hu lastiği çinde sen mi ürettin ya da çine gidip sen mi getirdin) diyerekten geriye ödemesi gereken miktarın 50 tl sine kesik atmış yada atmaya yeltenmektedir.

Bu durum karşında ismi lazım değil saçlı ve solak bir arkadaş (buna da bademyağlı tacky yada davalı vekili diyecem) forumdaş sosyal sorumluluk ilkesi çerçevesinde bir soru pardon bir konu açarak durumu dile getirmiştir.

Konu içerisinde yukarda bahsettiğimiz kişiler dışındaki kişilerce ve spontane artniyetsiz bir şekilde davalı ve davacının forumdaki lakap ve gerçek isimleri açık edilmiştir.

Ben (sonraları kendime de sağduyulu spinci diyecem) de dahil olmak üzere ve Bazı kilolu ve forehandi patates (kendisine sonraları börekobur backhand çi diyecem) arkadaşımız ve birkaç forumdaşımız konu da fikir beyan etmişlerdir.

Konu hakkında kararı Türk Adaletine bırakarak ve de davacı ya geçmiş olsun davalıya da bu camiaya yakışmıyorsunuz (isterseniz ma long a sıfır çekin yinede yakışmıyorsunuz.) diyerekten ve bir daha benzer şeyler yaşanmamasını temenniederekteeen...

bir başka anekdota dikkatinizi celbetmek isterim.

Yukarda bahsettiğim mevzunun tartışıldığı konuya bazı sınav mı desem manita ayaklarımı desem (artık hangisi doğru bilemem) bazı sebeplerden sonradan dahil olan cıvıl cıvıl ve saniyede börek hürpletme kapasitesi yüksek genç bir arkadaşımız-kardeşimiz (kendisine sonraları plazacı Genç diyeceğim) dahil olup davacı vekili saçlı solağı davacı sanıp ortalığı dağıtması aslında kendisinin zihnen sınav mı manita mı bilemem artıkın bir sebepten nasıl zihnen dağıldığının göstergesidir

Buradan moderatör Bora (kendisine daha sonraları yerli wang Liqin diyecem) ya sesleniyor ve kendisinin (plazacı gencin) sembolik olarak 4 saat 27 dakika forumdan uzaklaştırılmasını talep ve arz ediyorum.

Saygılarımla..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kararı açıklıyorum

davalı vekili bademyağlı arkadaşa mağduriyetin kel alaka mağduru olarak 3 kamyon tenergy 64 ve h3 national verilmesine

kaslı arkadaşın mağduriyetinin giderilmesine ama fazla da mağduriyetim giderildi diye sevinmemesi için pütür kullanmasının yasaklanmasına

börekobur arkadaşın yıllık börek kotasını aştığı için bundan böyle sadece börek resimleri ile teselli bulup çok aç kalırsa forehandindeki patatesten beslenmesine

plazacı tombik gencin koçan pastırmayla sınanıp (büyük ihtimalle nöm nöm diye yiyecek) manitasının yanına gönderilmesine ve buram buram kokarak kızcağıza fenalık geçirtmesine

sağduyulu spinci arkadaşın kendine lakapta torpil geçtiği için bugüne kadar kaçırdığı spinlerin videolarının tekrar tekrar izletilmesine yetmezse uzun saçlı arkadaşın berbat antrenman videosunun 10 kez izletilmesine (bu kısmı çok ağır oldu ama olsun)

mordor lu gafur'un forumdan ihraç edilip bit pazarında gazoz kapağı satmasına

karar verilmiştir

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu arada dün yeni toplarla oynadım söylemesi ayıp. Tahta swan ın adamı olan ma long 2 idi. Üzerinde 80 fx vardı.

Arkdaş yeni topları beğenmedim ben her taraffı kırılacak gibi yürüyen kızlar gibi ses çıkarıyordu. Topun markası da palio. 1-2 vurdum gitmiyormuş gibi geldi bana üztüne bide o ses yok mu hemen deneme işini sonraya bıraktım. Tam olarak iyileşince denerim etraflıca

80 fx ise miss gibi olmuştu long2 inin üstünde 64 için ısrar edenlere duyurulur hemde 1.9 du :D. Güzel lastik 64 fx kadar yumuşak gelmedi bana 64fx yumuşak biraz daha sert olsaydı diyenlere sevenlere duyurulur...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

80 fx' i viscaria üzerinde denedim bilal hocam, geniş bir değerlendirme yazacak kadar kullanmadım ama baya kontrollü, hızı biraz daha az ancak topu gayet atıyor, spini canavar. top atma hissi 05 ten ziyade 64'e benziyor. ve ilginç bir şekilde de hafif.

yeni toplar satılmaya başladı ve hiçbir kullanıcıdan da olumlu yorum duymuyorum..bari aradaki fark çok olmasa da bu kadar çalışmam boşa gitmese. neredeyse spini öğrenicem çok mutluyum bu ara

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 23 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..