Jump to content
Masatenisi.org Forum

10. Forum Buluşması

Recommended Posts

orhan altay butun buluşmalarda boy gostermiş biri olarak merak ettim busefer yokmu

Tahsin Hocam elimi sana veriyorum bu buluşmada.Kupaları almadan dönmek yok.Maç rekoruna konsantre olma.Başarıya odaklan ve puanları topla.Favorim sensin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili Bora kardeşim, Ersun Küçükgüldal (Mavi) ve Burak Küçükgüldal (Yeşil ) ı da eklerseniz sevinirim..Bursa yı temsilen küçük bir ekip de olsak İlhan ve Talha yı da yanımıza alıp,sizlerle birlikte olma adına yarın yola çıkıyoruz...Bursa ile ilgili tüm merak edilenleri birebir canlı olarak benden dinleyebilirsiniz....Herkese Selamlar..Görüşmek üzere..

NOT: Bora cım ,bize de (Ersun - Burak) 2 kişilik yer (Cuma-c.tesi) ayarlarsan sevinirim..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

benide ekleyebilirmisiniz izmirden gelicem . izmir b.b oyuncusuyum . ( kırmızı veya mavi olursa sevinirim ) TEŞEKKÜRLER :)

İzmiri bu sene Mert kardeşimiz temsil edecek İnşaallah iz bırakanlardan olur.Bu arada bütün katılımcılara bol şans ve başarılar diler ağız tadıyla bir buluşma geçirmelerini temenni ederim..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest masatenisi.com

Katılımcı Listesi

01- Tufan Yalçın

02- Bora Dileri

03- Ersun Küçükgüldal

04- Sevan (swan)

05- Onur Elbeyli

06- tridimit

07- Serol Sarı

08- Umut Afacan (Shanks)

09- Uğur Şentürk

10- Çağan Dağıstan

11- Alican Söylemez

12- Barış Ağaç

13- Okan Küçük

14- Bilal Olgun

15- Ekrem Şişmanoğlu

16- Ahmet Şişmanoğlu (emmi)

17- Serdar Eren

18- Gökhan Kaştaş

19- Erdem Kemiksiz

20- Mehmet Ali Kartal (buyukdogu)

21- Doğaç Sayar

22- Mustafa Güngör

23- Adem Güneşoğlu

24- Yusuf Şengül

25- Osman Yılmaz

26- Burak Yalın

27- Kamil Uzgur

28- Atakan Bilgili

29- Kadir Aslan

30- Hüseyin Ekmekçi

31- İrfan Temiz

32- Ahmet Savaş

33- Erdinç Halbutoğulları (takefiree)

34- Erkan Öztep

35- Muhammed Doğan

36- Emre Köksal

37- Erdem Çetintaş

38- Ömer Kuloğlu

39- Mert Gezer (mert_95)

40- Güven Özbayrak

41- İbrahim Koca

42- Mustafa Teke

43- Ahmet Varol

44- Atilla Serbest

45- Uğur Özgürgil

46- Tunç Karaman

47- Fuat Tekin

48- Fahri Sarılar

49- Sevginur Sarılar

50- yüksel

51- mustafa1978

52- Muhammed Candemir

53- Cemal Oduncu

54- Yıldıray Elebaşı

55- Adem Tuncel

56- Engin Bölük

57- Kemal Balım

58- İlhan Deniz

59- Talha Çakır

60- Adem Tekin

61- Talha Alkaya

62- Fazıl Aziz Koçkar

63- Taner Özdurdu

64- Alex Melnik

65- Ensari Acar

66- Hakan Dinç

67- Muhammet Mercan

68- Koray Er

69- Burak Küçükgüldal

Kırmızı (23) > Mavi (23) > Yeşil (23)

Öğretmen Evinde Kalmak İsteyenler (21) : Bora Dileri, Umut Afacan, Çağan Dağıstan, Erdem Çetintaş, Atakan Bilgili, Tunç Karaman, Erdinç Halbutoğulları, Adem Güneşoğlu, Kadir Aslan, Hüseyin Ekmekçi, Cemal Oduncu, Yıldıray Elebaşı, Serdar Eren, Gökhan Kaştaş, Bilal Olgun, Adem Tuncel, Kemal Balım, Sevan, Tahsin Kalay, İlhan Deniz, Talha Çakır

BENİ KAYDEDERMİSİNİZ YUSUF AKÇAY

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

son ana kadar heyecanla bekldigim bu buluşmada olamıyacagım son dakika haberi ile şefkatle beni buyuten annemin yanında olmam gerekir yarın sabah ameliyat olacak guvatırdan durum cok cabuk toparlarsa allahın izniyle pazar takım maçlarında olacagım sizleri ve katılanları severim sayarım herkese şimdiden bol bol maçlar diliyorum çok uzgunum gelemedigim için

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

* cumartesi sabah 09:00 da salonda hazır bulunalım arkadaşlar.

* antrenman yapmak isteyenler için cuma 18:00 de masalar kurulu olacak.

* ersun abi, sizi listeye ekledim, rezervasyonunuz tamamdır.

Bora cım.sağol ellerine sağlık ..Cuma akşamı oradayız İnşaAllah..Görüşmek üzere..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ersun abinin gelmesine sevindim, zira onsuz tadi olmazdi bulusmanin :(

Estağfurullah Çağan ım, sağolasın, o sizin güzelliğiniz..İnan tüm şartlarımı zorlayıp, son anda karar verdim..Atılan o kadar taştan sonra gelmemek olmazdı,dimi yanii.. :(..Neyse detayları orada konuşuruz..Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

son ana kadar heyecanla bekldigim bu buluşmada olamıyacagım son dakika haberi ile şefkatle beni buyuten annemin yanında olmam gerekir yarın sabah ameliyat olacak guvatırdan durum cok cabuk toparlarsa allahın izniyle pazar takım maçlarında olacagım sizleri ve katılanları severim sayarım herkese şimdiden bol bol maçlar diliyorum çok uzgunum gelemedigim için

Tahsin cim,Allah acil şifalar versin annemize..Dualarımız onunla..Görüşmek üzere..Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Allah tan acil sifalar. insallah basarılı kolay bir operasyon olur Tahsin kardes

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun......Tahsin....

Annenizin bir an önce eski sağlığına kavuşmasını dilerim..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Caner baycaner-Ahmet gökdemir kırmızı torba ekler misiniz...

Arkadaşlar, zaten yeni üye olmuşsunuz.

Kırmızı torba deyince insan merak ediyor, kim bunlar diye.

Biraz kendinizi tanıtırsanız seviniriz, bu sene buluşmaya gidemesem de öğrenmek isterim.

Teşekkürler...

düzeltme: bu yazdıklarım sırf bu arkadaşlar için değil tabii ki, genel olarak yazmıştım. Özellikle mesaj sayısı 1 olanlar için.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 44 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..