Jump to content
Masatenisi.org Forum

10. Forum Buluşması

Recommended Posts

Vay Arkadaş ben arada bir alkış sesi duyuyordum. Sadece güzel sayılar içinmiş demek ki :)

kamilim ben seni destekliyordum tabi ki :) son ana kadar mac kopmadı..ama onurun da bu kadar iyi oynadıgını bilmiyordum. ikinize de tebrikler. finale yarasır bir mactı! ( alkısa gelince benden baska alkıslayan varmıymıs ben pek duyamadım da :)) )

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence en yakısan kelıme dostluk kazandı :)

Arkadaşlar,forum buluşmamızın en birinci amacı tanışıp-kaynaşmak,güzel dostluklar edinmek olduğuna göre,gerisi teferruat diye düşünüyorum..Tabii ki maç içinde bazen hırs yapıyoruz ama asla tatlı bir rekabeti geçmemeli,birbirimize saygımızı daima korumalıyız ki nitekim buluşmamızda final maçları dahil gayet centilmence güzel maçlara şahit olduk..Alican kardeşimin dediği gibi Dostluk kazandı ve herkes güzel dostluklar kazandı..Herkese Bursa dan kucak dolusu Selamlar..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Final macinin son iki seti, salondan goruntuler ve fotograflar var bende. Videolar yuksek kalitede oldugu icin yuklemek zaman aliyor baya. Birkac kez denedim, baglanti koptu derken basaramadim. Haftasonu bir kez daha deneyecegim. Onun disinda bulusma ile ilgili dusuncelerimi ve gelecek senelerde neler yapilabilir bununla ilgili onerilerimi ayri bir mesajda yazacagim. :(

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Forum buluşmasına dair fotoğrafları burdan bulabilirsiniz ersun hocamız sağolsun :)

http://www.ttbursa.com/index.php?sec=galeri&tip=galeri&id=80#.Uegjy9JM_UN

Onur kardeşim,sağolasın..Böyle güzellikleri ölümsüzleştirmek lazım..Bu noktada katkımız varsa ne mutlu bize..

Arkadaşlar yukarıda Onur kardeşimin de linkini verdiği Bursa Veteranlar sitemizde buluşma ile ilgili bilgiler ve fotolar yayınlanmıştır..Bu vesile ile bu güzellikleri yayınlamamızda bizlere yardımcı olan sitemizin herşeyi sevgili Fatih Birinci kardeşime buradan sevgilerimi yolluyorum..Herkese Selamlar..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Onur kardeşim,sağolasın..Böyle güzellikleri ölümsüzleştirmek lazım..Bu noktada katkımız varsa ne mutlu bize..

Arkadaşlar yukarıda Onur kardeşimin de linkini verdiği Bursa Veteranlar sitemizde buluşma ile ilgili bilgiler ve fotolar yayınlanmıştır..Bu vesile ile bu güzellikleri yayınlamamızda bizlere yardımcı olan sitemizin herşeyi sevgili Fatih Birinci kardeşime buradan sevgilerimi yolluyorum..Herkese Selamlar..

Ersun hocam fotolar herkesin profilinde yerlerini almış durumda :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..