Jump to content
Masatenisi.org Forum

10. Forum Buluşması

Recommended Posts

Erdinç abi yalnızca pazar günü aranızda olabileceğim eğer bir aksilik çıkmazsa;

binaenaleyh birlikte aynı takımda yer almaktan kıvanç duyacağımı da belirteyim :)

Arkadaşlar aranızda olamayacağım, cumartesi olarak düşündüğüm (bildiğim) alan sınavım pazar günü imiş :(

Ama forum buluşmasından sonraki bir hafta Ankara'da akrabalarımın yanında olacağım; o tarihlerde Ankara'da olacak arkadaşlarla buluşup, tanışabiliriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bora bey samsundan 2 arkadaş daha eklemeni rica ediyorum cemal oduncu yıldıray elebaşı ikiside mavi ayrıca beş kişi öğretmen evinde kalmak istiyoruz 1) adem g. 2) kadir a. 3) hüseyin e. 4) cemal o. 5) yıldıray e.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili arkadaşlar,

Salon değişikliğine gidilmiş ve yeni yerimiz, lig maçlarının da oynandığı Mamak Spor Salonu olmuştur. Kura çekimi dolayısıyla, lütfen en geç saat 09:00'da salonda hazır bulunalım ki turnuvamızı zamanında bitirelim.

Adres : Misket Mah. 605. Sk. No:14 Mamak/Ankara - (Şehit Cihan Yıldız İ.Ö.O. nun yanındadır)
Harita : https://maps.google.com/maps?ie=UTF8&cid=14741355789602091957&q=Şehit+Cihan+Yıldız+İöo&iwloc=A&gl=TR&hl=tr

Salon değişikliği yüzünden misafirhane de değişmiştir ve yeni yerimiz "Ankara Vali Erdoğan Şahinoğlu Eğitim ve Dinlenme Tesisi" olmuştur. Forumda ismini yazdıran 17 kişi için rezervasyon yaptırılmıştır. İster sahur, isterseniz de kahvaltı dahil ücreti 50 liradır. Salon-Misafirhane arası yaklaşık 2.6 km'dir ve 6 dk sürmektedir. Misafirhane adres bilgileri aşağıdadır.

Adres : Mamak Cad. Serap Sk. No:57 Cebeci, Çankaya, Ankara

Harita : https://maps.google.com/maps?ie=UTF-8&q=mamak+vali+erdo%C4%9Fan+misafirhane&fb=1&gl=tr&hq=vali+erdo%C4%9Fan+misafirhane&hnear=0x14d351e52a503ae1:0x6989897298ef2372,Mamak,+Ankara

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar aranızda olamayacağım, cumartesi olarak düşündüğüm (bildiğim) alan sınavım pazar günü imiş :(

Ama forum buluşmasından sonraki bir hafta Ankara'da akrabalarımın yanında olacağım; o tarihlerde Ankara'da olacak arkadaşlarla buluşup, tanışabiliriz.

Ankara'da olduğumu hatırlatmama gerek yok sanırım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba ben geçen sene Kocaeli'ye gelmiştim ve çok memnun kalmıştım.Bu sene de turnuvanıza gelmek istiyoruz.Ben ve arkadaşım 16 yaşındayız yanımızda bir büyük olmayacak ikimiz otobüsle geleceğiz ama Ankara'yı bilmediğimiz için bizi terminalden karşılar mısınız?

Ancak öyle gelebiliriz.Öğretmen evinde kalmayı düşünüyoruz.Sizin için uygunsa tabi. İlhan Deniz ve Talha Çakır kırmızıya yazarsanız bizi seviniriz geçen sene mavi de derece yapmıştım bu sene kırmızıda şansımı denemek istiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili arkadaşlar,

Salon değişikliğine gidilmiş ve yeni yerimiz, lig maçlarının da oynandığı Mamak Spor Salonu olmuştur. Kura çekimi dolayısıyla, lütfen en geç saat 09:00'da salonda hazır bulunalım ki turnuvamızı zamanında bitirelim.

Salon çok iyi olmuş, hem daha merkezi sayılır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba ben geçen sene Kocaeli'ye gelmiştim ve çok memnun kalmıştım.Bu sene de turnuvanıza gelmek istiyoruz.Ben ve arkadaşım 16 yaşındayız yanımızda bir büyük olmayacak ikimiz otobüsle geleceğiz ama Ankara'yı bilmediğimiz için bizi terminalden karşılar mısınız?

Ancak öyle gelebiliriz.Öğretmen evinde kalmayı düşünüyoruz.Sizin için uygunsa tabi. İlhan Deniz ve Talha Çakır kırmızıya yazarsanız bizi seviniriz geçen sene mavi de derece yapmıştım bu sene kırmızıda şansımı denemek istiyorum.

Merhaba Deniz,

Yanınızda büyük olmasına gerek yok çünkü siz 16 yaşındasınız, gayet büyüksünüz.

Hatta terminalden karşılanma ihtiyacı hissetmeyecek kadar :)

Şöyle yapacaksınız;

Ankara terminale yani AŞTİ'ye geleceksiniz, terminalin içinden metro (ankaray) hareket eder, ilk işiniz metroyu sorup bulmak, genelde indiğiniz peronun bir üst katı olur.

Metroya binmeden önce "Ego kart almalısınız, zaten girişte gişeler vardır, 5'lik öğrenci alın lazım olur.

Metrodan (ankaray) Kızılay durağında ineceksiniz, yukarı çıkıp herhangi birine; Mamak'a gideceğim 220 numaralı otobüs nereden geçiyor diye sormanız yeterli.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..