Jump to content
Masatenisi.org Forum

Universiteler Turkiye Sampiyonasi Sonuclari

Bitim

Recommended Posts

herkese slm ben malatyada yapılan universite türkiye şampiyonası açılışı bir çok aksaklıkla hatırlayacağim organizasyon hakkında da sınıfta kaldı :down: bir organizasyon bu kadar çarpık olmaz ferdilerde uygulanan 2 set sistemi bugune kadar uygulanan en berbat iuygulamaydı bir an önce bitse gibi bir uygulama ...inşallah gelecek sene daha iyi olur burdan ders çıkmasını diliyoruz (çukurova üniversitesi) :down:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

herkese slm ben malatyada yapılan universite türkiye şampiyonası açılışı bir çok aksaklıkla hatırlayacağim organizasyon hakkında da sınıfta kaldı :down: bir organizasyon bu kadar çarpık olmaz ferdilerde uygulanan 2 set sistemi bugune kadar uygulanan en berbat iuygulamaydı bir an önce bitse gibi bir uygulama ...inşallah gelecek sene daha iyi olur burdan ders çıkmasını diliyoruz (çukurova üniversitesi) :down:

Bir miktar daha Malatya resimlerini webe koydum .

Bakmak isteyen olursa

http://home.tr.net/bitim/malatya2/

Iyi calismalar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Burak haklı,fakat İnönü Üniversitesi batıdaki üniversitelerle karşılaştırılmamalı,çünkü inanın o organizasyon için belki de 100 kişi çalıştı,yani kolay değil,sonuç olarak doğu bölgesindeki en iyi üniversite...Ayrıca İnönü Üniversitesinin erkek takımı beni şaşırttı,Serkan turnuva genelinde çok iyi oynadı...Benim en çok üzüldüğüm konu ise ferdi maçlarda Fatih LONCA ile Sefa AVCI nın centilmen olmaması idi...Bir de takım maçlarında Halil ADAK sakatlanınca Halil HACI ile centilmenliğe yakışmayan hareketler sergilediler,bence milli oyuncular bunu yapmamalı... :down::(:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın burak yalın arkadasım senın masa tenısınden anlamaadagın kesinn cunku masaların egıtım masası oldugunu anlamadıngndan bole ileri geri yorumlarla ınsanlarda bana karsı bır onyargı olusturmaya hakkkın yok..Ben ferdiii macımı yaparken herkes yemekteydı dogal olarak engec yemege ben gıttım.Eger benımle ılgılı baska bır sorunun varsa ozelden msj at.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın burak yalın arkadasım senın masa tenısınden anlamaadagın kesinn cunku masaların egıtım masası oldugunu anlamadıngndan bole ileri geri yorumlarla ınsanlarda bana karsı bır onyargı olusturmaya hakkkın yok..Ben ferdiii macımı yaparken herkes yemekteydı dogal olarak engec yemege ben gıttım.Eger benımle ılgılı baska bır sorunun varsa ozelden msj at.

Halil dostum değerli yorumlarını herzaman beklerim sitede.Senin gibi üst düzey masatenisçilerin bilgi ve paylaşımlarına her zaman ihtiyacımız var.Ancak sana sitede yeni olduğun için birkaç şey izah edeyim.İmlana çok dikkat et lütfen.Türkçemizi yazılarında düzgün olarak telaffuz et.Ayrıca yapılan yorumlara sinirlenme.Eğer bir problem görüyorsan uygun biçimde belirt hala çözemediysen bana kişisel mesaj at.Bu arada sen Türkiyenin ileri gelen ve milli masatenisçilerinden birisin.Çekinme kimse sana önyargı yapmaz.Zaten bende yaptırmam.Ancak seninde kendine yakışır telaffuz ve bilgilerini bizimle paylaşmanı gönülden isterim dostum.

Burak arkadaşımlada konu hakkında iletişim kuracağım.

Bu yazdıklarımdan sonra beni anlayacağına ve siteye daha aktif olarak(her konuda)gireceğine bilgilerini tüm üyelerimizle paylaşacağına ben eminim.

Kendine iyi bak :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Halil merhaba,

Ben İstanbul'dan Mehmet. Ferdi şampiyonluğun için seni tebrik ediyorum. Tufan arkdaşımın senin hakkında yazdıklarına aynen katılıyorum. Ben seni oyunculuğunun dışında(oyuncu olarak seviyen zaten tartışılmaz)gerçekten sakin ve efendi biri olarak tanıyorum. Bu yazdığın yazıyı da bir anlık sinirle yazdığını düşünüyorum. İnsanlar herkesi eleştirebilir, önemli olan bu eleştirileri olgunlukla karşılamak, fakat daha çok gençsin. Çünkü sen yapı olarak agresif bir insan değilsin. Her zaman masa tenisine ilgi gösteren kişilere örnek olman gerektiğini düşünüyorum. Başarılarının devamını diliyorum. Türkiye şampiyonasında görüşmek üzere,

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Halil dostum değerli yorumlarını herzaman beklerim sitede.Senin gibi üst düzey masatenisçilerin bilgi ve paylaşımlarına her zaman ihtiyacımız var.Ancak sana sitede yeni olduğun için birkaç şey izah edeyim.İmlana çok dikkat et lütfen.Türkçemizi yazılarında düzgün olarak telaffuz et.Ayrıca yapılan yorumlara sinirlenme.Eğer bir problem görüyorsan uygun biçimde belirt hala çözemediysen bana kişisel mesaj at.Bu arada sen Türkiyenin ileri gelen ve milli masatenisçilerinden birisin.Çekinme kimse sana önyargı yapmaz.Zaten bende yaptırmam.Ancak seninde kendine yakışır telaffuz ve bilgilerini bizimle paylaşmanı gönülden isterim dostum.

Burak arkadaşımlada konu hakkında iletişim kuracağım.

Bu yazdıklarımdan sonra beni anlayacağına ve siteye daha aktif olarak(her konuda)gireceğine bilgilerini tüm üyelerimizle paylaşacağına ben eminim.

Kendine iyi bak :thup:

abiciğim kusura bakma,senden ve diğer arkadaşlardan da özür dilerim. burak arkadaşımız ayağımda kemik ezilmesi olduğundan maçı tek köşe oynuyarak bitirmeyi uygun gördüm.kendimce.ben yenileceğimi anlasam sahayı terk ederdim.sen beni çok iyi tanıyorsun.abiciğim ben seni çok iyi anlıyorum,seninde beni anlıyacağını düşünüyorum. halil adak kib

Web Sayfam

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bizim Ankara Üniversitesi'ndeki arkadaşlar nerede oynuyor biliyor musun? Ben de takılayım bari onlara.

-----------

Ayrıca arkadaşlar düzeltmelerinizi niye 2. bir mesaj yollayarak yapıyorsunuz anlamıyorum. Hemen mesajın altında "düzelt" komutu var zaten?

Ayrıca bu mesajımı yargılama olarak anlamayın lütfen.

mrb ben halil adak sana yardımcı oluruz tabiki.ben besyo da okuyorum kib

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Halil merhaba,

Ben İstanbul'dan Mehmet. Ferdi şampiyonluğun için seni tebrik ediyorum. Tufan arkdaşımın senin hakkında yazdıklarına aynen katılıyorum. Ben seni oyunculuğunun dışında(oyuncu olarak seviyen zaten tartışılmaz)gerçekten sakin ve efendi biri olarak tanıyorum. Bu yazdığın yazıyı da bir anlık sinirle yazdığını düşünüyorum. İnsanlar herkesi eleştirebilir, önemli olan bu eleştirileri olgunlukla karşılamak, fakat daha çok gençsin. Çünkü sen yapı olarak agresif bir insan değilsin. Her zaman masa tenisine ilgi gösteren kişilere örnek olman gerektiğini düşünüyorum. Başarılarının devamını diliyorum. Türkiye şampiyonasında görüşmek üzere,

Selamlar,

merhabalar

tebrik için teşekkürler,yazı için kusura bakmayın.özürdilerim.haklısınız eleştirileri olgunlukla karşılamak gerekir.ama eleştirilerde yanlış yorum yapılmamalı.tekrardan özür dilerim

halil adak

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

abiciğim kusura bakma,senden ve diğer arkadaşlardan da özür dilerim. burak arkadaşımız ayağımda kemik ezilmesi olduğundan maçı tek köşe oynuyarak bitirmeyi uygun gördüm.kendimce.ben yenileceğimi anlasam sahayı terk ederdim.sen beni çok iyi tanıyorsun.abiciğim ben seni çok iyi anlıyorum,seninde beni anlıyacağını düşünüyorum. halil adak kib

Web Sayfam

Halil yorumun için sana teşekkür ederim.Gene efendiliğini konuşturmuşsun.Ben seni çok iyi anlıyorum merak etme.Bence bu konuyu kapatalım artık.Hepiniz anladığım kadarıyla güzel bir müsabaka geçirmişsiniz.

Malatyadaki organizasyonun artılarıda eksileride olmuş ama organizasyonda emek veren herkeside kutluyorum :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Halil yorumun için sana teşekkür ederim.Gene efendiliğini konuşturmuşsun.Ben seni çok iyi anlıyorum merak etme.Bence bu konuyu kapatalım artık.Hepiniz anladığım kadarıyla güzel bir müsabaka geçirmişsiniz.

Malatyadaki organizasyonun artılarıda eksileride olmuş ama organizasyonda emek veren herkeside kutluyorum :thup:

Halil merhaba,

İşte benim tanıdığım Halil budur. En kısa zamanda görüşmek üzere.

Selamlar, Mehmet

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

abi çayımı ısmarla artık.sonra rövanşı yaparız.çok iyiyim ona göre hazırlan.

halil adak

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

abi çayımı ısmarla artık.sonra rövanşı yaparız.çok iyiyim ona göre hazırlan.

halil adak

Halil başımın etini yedin çay diye ha.İlk gördüğüm yerde alacam çayını.Sen kola borçlarını ödede :lol: .

Ben ne kadar hazırlansamda işin doğrusu ne farkeder.Sen haftaya süperligde iyi maçlar al yeter.Göreyim seni dostum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Halil başımın etini yedin çay diye ha.İlk gördüğüm yerde alacam çayını.Sen kola borçlarını ödede :lol: .

Ben ne kadar hazırlansamda işin doğrusu ne farkeder.Sen haftaya süperligde iyi maçlar al yeter.Göreyim seni dostum...

abi benimde karşımda sağlam duracak bir partnere ihtiyacım var.belki sen dayana bilirsin diye düşündüm.yaparsın kardeşine bir abilik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

arkadaşlar bu foruma yeni üye oldum,böyle bi forumun varlığı gerçekten hoşuma gitti.marmara takımındaki öğrenciler hangi bölümden bilen varmı acaba?bide bu oyuncular nasıl seçiliyo bi eleme falan oluyomu marmara ünide bilen arkadaşlar cvp verirse sevinirim.kolay gelsin!!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..