Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bursa Veteran Masa Tenisi Turnuvası

Recommended Posts

Tahsin beni utandırıyorsun :)

Turnuvada kimse bana bir hareket yapmadı, sadece lig oyuncuları bizle oynamasın vs gibi fikirlerin aslında gereksiz olduğunu, aradaki farkın çok büyük olmadığını anlatmaya çalışıyordum. İnşallah sert bir tonda algılanmamıştır yazdıklarım...

Hayır kesinlikle yanlış algılanmadı ozan kardeşim çok güzel maçlar yaparak final oynadın ve haklı bir ikincilik aldın. Siteden tanıyordum sizi çok muhabbet edemesekte yine de tanışma fırsatı buldum sizinle, oyununuz ,sakinliğiniz ve efendiliğiniz gerçekten hem iyi bir sporcu hemde karakteri oturmuş beyfendi bir insansınız

Bende sizin gibi Aydın arkadaşıma katılmıyorum iyi oyuncular la oynamak hem oyunumuzu geliştiriyor hemde yanlışlarımızı görmemizi sağlıyor benim açımdan çok güzel maçlar oldu ilk defa katıldığım böyle büyük bir turnuvada son 8 kalmamda benim için büyük bir başarıydı inşallah yeni turnuvalarda yaptığım hataları düzeltip eksiklerimi görüp daha iyi dereceler alırım.

Turnuvada emeği geçen herkese özellikle Fehmi Yavuzer, Mehmet Şen ve eski takım arkadaşım Fatih Birinciye teşekkür ediyorum. Katılan tüm sporcuları katılımlarından ve emeklerin dolayı teşekkür ediyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Birde tavsiye olarak kabul edilirse bu tarz turnuvalarda bence mix yerine( şartlar gereği katılım az olduğu için )elemelide olsa open yapılması herkese ikinci bir şans verir kanaatindeyim...Hatta bayağı bir renkli olur üst yaş grublarında backhandini tokat gibi kullananından forhandinden pütürle spin çekenine kadar çok değişik oyuncular var heyecan verici olur gibime geliyor....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Birde tavsiye olarak kabul edilirse bu tarz turnuvalarda bence mix yerine( şartlar gereği katılım az olduğu için )elemelide olsa open yapılması herkese ikinci bir şans verir kanaatindeyim...Hatta bayağı bir renkli olur üst yaş grublarında backhandini tokat gibi kullananından forhandinden pütürle spin çekenine kadar çok değişik oyuncular var heyecan verici olur gibime geliyor....

Bir şey daha ilave etmek istiyorum...Şu consolatıon olayınıda pek anlamıyorum...Aslında grup maçlarından çıkıp ilk turda elenen bir oyuncu normalde consolationda derece yapan bütün oyunculardan daha iyi bir derece yapmış olmasına rağmen esamesi bile okunmaz..Bu sistemde çokta üst düzey olmayan oyuncuların (örnek ben mesela ) gruptan çıkamayıp consolatıonda dereceye girip şekil yapmaları daha mantıklı gibi...Maksat spor yapıp eğlenip kaynaşmak olduğuna göre yanındada böyle bir sonuca kimse hayır demez heralde...Yada bizim contulatıon anlayışımız farklı.....

Not:Bu yazdığım iki değerlendirmenin Bursanın yaptığı turnuvayla alakası yoktur yani yanlış anlaşılmasın sadece son turnuva konusu olduğu için burada yazdım.Bursaya teşekkürler....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

500 fotoğraf yükledim: http://goo.gl/t4YmK

Fotoğrafları Ersun Abi ile ben çektik. Başka çekip ekletmek isteyen varsa bir mesaj atsın yeter. Daha sonra bu yüzlerce fotoğraftan güzellerini seçip ttbursa.com'a sabitleyeceğim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gruptan cıkmısım ,mehmet yıllık abiyle karsılasmısım..3-0 temiz kaybetmisim. kestane sekeri yemisim patlayana kadar.

bilal kardesimle bursa sokaklarını arsınlamısım ,iskender orda,ekmek kadayıfı burda,şıraya yer kalmadı :))

ciftlerde lise arkadasımla es olmusum :) izmir ekibi bizi spin yagmuruna tutmus. ersun abim foto cekmis,fatihcigim evini acmıs.

bir turnuvadan daha ne istenir ki! bursadaki ilk turnuvam ama insallah son olmayacak!

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gruptan cıkmısım ,mehmet yıllık abiyle karsılasmısım..3-0 temiz kaybetmisim. kestane sekeri yemisim patlayana kadar.

bilal kardesimle bursa sokaklarını arsınlamısım ,iskender orda,ekmek kadayıfı burda,şıraya yer kalmadı :))

ciftlerde lise arkadasımla es olmusum :) izmir ekibi bizi spin yagmuruna tutmus. ersun abim foto cekmis,fatihcigim evini acmıs.

bir turnuvadan daha ne istenir ki! bursadaki ilk turnuvam ama insallah son olmayacak!

Vay be Erdinç abi bile mesafelere rağmen katılıyor da ben katılamadım :( Katılsaydımda akıbetim Erdinç abiden farklı olmayacaktı hoş :)

Şaka bir yana turnuva BursaTT sitesinde ilan edildikten hemen kısa bir süre sonra önkayıt yaptırıp ailevi sebeplerden ötürü katılamamanın üzüntüsünü yaşıyorum.Ve yorumları okuyunca da üzüntüm artmakta...

Bu sebeple sayın Fehmi abi, Ersun Abi, Aydın abi, Mehmet abi ve Fatih arkadaşımın şahsında tüm Bursa ekibinden özür diliyorum.

Bu niyetlenipte ilk kaçırdığım Bursa turnuvası oldu - umarım son olur.

Emeği geçenlere hernekadar katılmamış olsamda çok teşekkürler.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Salih abi ne kadar iyi kessede Zafer abinin backhand spinleri karşısında çaresiz kalmış....e napalım Zafer abide iyi çeker yani biz neler çekiyoz izmirde o spinlerden (daha dün akşam tokadı yedik gene).Her iki tarafıda göze hoş gelen bu üst düzey oyunları için teşekkür eder ve tebrik ederim...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 9 years later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..