Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bursa Veteran Masa Tenisi Turnuvası

Recommended Posts

Değerli arkadaşlar, 11-12 Mayıs 2013 tarihlerinde Bursa Veteran Masa Tenisçileri Spor Kulübü Derneği olarak organize etmekte olduğumuz turnuvaya katılmak isteyenler sitemizden gerekli bilgileri alabilirler..Sürpriz hediyeleri ile nezih ,değişik bir turnuva düzenlemeyi planlıyoruz..Herkesi bekliyoruz..Herkese Selamlar..

http://ttbursa.com/?sec=haber&id=45&title=bursa-veteran-masa-tenisi-turnuvasi

l6x0h.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

11-12 Mayıs'ta yapılacak olan turnuvamızda cumartesi akşamı yapılacak olan gala yemeğinin ayrıntıları belli oldu. Al'Sahara Restaurant'da yapılacak olan yemekte Lübnan mutfağı ve canlı müzik olacaktır. Açık havada yapılacak olan etkinlikte dans, oyun havaları ve TSM solisti Kenan Atalay yer alacaktır.

El'Sahara restaurant, turnuvayı düzenlediğimiz salonumuza çok yakındır. Dikkaldırım Spor Salonu ile Havva Aslanoba Uygulama Oteli arasında yer almaktadır. Buradan Formback veya Uygulama Oteli'nde kalacak misafirlerimiz, otellerine yürüyerek dönme mesafesinde olacaklardır. Yemek rezervasyonu için Yönetim Kurulu Üyemiz Mehmet Şen'e haber verilmesini önemle rica ederiz (0532 2769475).

Masa tenisi sevenlere kırmızı halılar serdireceğimiz gala yemeğimize hepinizi bekliyoruz!

DERNEK YÖNETİMİ

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yine mi Kenan abi :) Yok mu pop söyleyen masa tenisçi Kenan abiyi dinleye dinleye yaşlanıcam valla :D

O işi halettik biz burak Kenan abi artık güncel-popiler pop şarkıları söyleyecek...Reportuarında ilk olarak yatcaz kalkcaz-yatcaz kalkcaz-yatcaz kalkcaz böyleeee uzayıp gidiyo işte var... :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O işi halettik biz burak Kenan abi artık güncel-popiler pop şarkıları söyleyecek...Reportuarında ilk olarak yatcaz kalkcaz-yatcaz kalkcaz-yatcaz kalkcaz böyleeee uzayıp gidiyo işte var... :bye:

Ayrıca rüyamda bile görsem hadi len ordan deyip inanamıyacağım duyguları yaşamama çok büyük destek veren çok sevgili Bursalı kardeşlerimizin düzenlediği turnuvada bulunmak için aşırı gayret sarfediyorum keza o tarihlerde çakışan proğramlar var ama bizde vefa önde gelir hissiyle İnşaallah katılmaya çalışacağım...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ücretli mi ? yabancı olarak kimler geliyor ?

Valla abi düzenleme işiyle babam ilgileniyor ama birçok ülkeden oyuncu davet ettik, normalde bir iki onur konuğu da davet edecektik hatta, ama aynı tarihte Dünya Şampiyonası var, o yüzden milli sporcu sayısı az olabilir....Ücretli ama katılım ücreti uygun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Malum hafta sonu turnuvadaydık ufak tefek aksaklıklar olsada bence böyle gönüllüler hareketiyle yapılan turnuvalardaki eksiklikleri eleştirmek emeğe saygısızlık olur düşüncesindeyim... genel olarak güzel bir turnuva oldu hem katılım çok sayıda gerçekleşti hemde yüksek kalite oyuncu sayısı fazlaydı diyebilirim...Seviye yüksek olunca tabi bizde gruptan çıksakta Bursalı Ersine yenilip elenmekten kurtulamadık.Ancak 50-59 yaşta Zafer abi (sergent)1.cilik kürsüsüne çıkıp İzmir olarak bizi gururlandırdı.Ben kendisini tanımıyordum ama finalde yendiği adanalı Salih abininde oyununa bayıldım diyebilirim adam yerden 10 cm yüksekliten toplar çıkarıyordu aynı koreli joo gibi çok hoşuma gitti.Onun dışında dikkatimi çeken 40-49 yaşta sanırım Almanyada oynayan bir arkadaş vardı yarı finalde Nedim yılmaza kaybetti ama gelen topa hangi vuruşu yaparsa yapsın kontrolü elden bırakmayışı hoşuma gitti ama Nedimin extra oyununa karşılık veremedi...Yine Nedim -Ensari maçı bence çok güzel maç oldu...Gerçi oda finalde yine iyi oyunculardan Kadere yenilmiş ben seyredemedim...Çiftlerde her zamanki gibi Ali fuatla beraberdik çeyrek finalde Muğla Coşkun abiyle Almanyadan gelen arkadaşa kaybettik.Finalini seyredemedim ama Nedim yılmaz-Tolga özdemir (bizim başkan kontek)2.ci olmuşlar oda bizi sevindirdi.Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler elinize ve emeğinize sağlık diyorum...Nice Turnuvalarda buluşmak üzere...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet turnuva çok güzeldi. 40 TL katılım payı karşılığı kaliteli, polo yaka polyester tişört, kaliteli bir havlu ve de elbette düzgün bir salonda düzgün masalarda güzel maçlar oynama ve kaliteli insanlarla kaynaşma şansımız oldu.

İlk büyük turnuvaları olduğu için son gün yaşanan gecikme bu turnuvanın nazar boncuğu olur en fazla.

İkinci gün maçımız 11.30'da başlayacağı için erkenden gidip dikilmedik mesela, ilk gün de kimin maçları ne zaman hep belliydi...

Seneye gene katılmayı çok isterim... Bursalıların ellerine sağlık, hep beraber çok sayıda gönüllü ile bu işi yaptılar bravo doğrusu...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bursa'lı arkadaşlarımı bende çok tebrik ediyorum. Doğrusu şimdiye kadar ben böyle bir turnuva ile karşılaştım desem yalan olur.Başta Başkanımı ve ekibini tebrik ediyorum.Benim dikkatimi çeken tek bir konu vardı oda turnuvaya Lig Oyuncularında çoğunlukta katılması.Oysa bizler bu işi severek ve gönülden oynayan amatör oyuncularız.Dikkat ederseniz 30-39,40-49,50-59 yaş gruplarında ilk üç sırayı alan oyuncular liglerde oynayan oyuncular.Kocaeli'deki gibi lig oyuncularına ayrılan ayrı bir grup olsaydı daha güzel olurdu.Bizler kendimizi öldürsek yinede lig oyuncularını geçmemiz imkansız.Onlar masa tenisinden para kazanıyorlar,ev geçindiriyorlar.Bizlerse boş zamanlarımızda bu sporu yapabiliyoruz..Bir sonraki turnuvada inşallah bunlara dikkat edilir.Bizim gibi oyuncular bu turnuvalara zevk almak için katılır.Ben kendimi akşama kadar parçalasam 2.lig ve 1. lig oyuncusunu yenmem imkansız.Bizler alt yapısı olmayan oyuncularız.Tekrar tekrar yazıyorum bu turnuvada görevli olan tüm arkadaşlarımı canı gönülden,özellikle Fehmi YAVUZEL,Mehmet ŞEN,Ersun Hocam,Gökhan arkadaşım ve Fatih hocamı tebrik ediyorum. Bir sonraki turnuvada görüşmek üzere Bursa'dan selamlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turnuvamıza katılan tüm misafirlerimize çok teşekkürler. Turnuva hakkında bahsettiğiniz olumlu şeylerin mevcudiyetinde en büyük katkı sizlerin arkadaşlar. Bu forumdan sadece isim olarak tanıdığım bazı arkadaşlarla tanışmış olduk, güzel arkadaşlar edindik, çok zevkli maçlar izledik. Şahsen bir de çok dandik maçlar yaptık :) hem organizasyonla uğraşıp hem de maç yapmak olmuyormuş, olamıyormuş, kimseye tavsiye etmem.

Murat ben de Adanalı Salih Abi'yi ilk kez izledim. Ben de oyununa hayran oldum. Zafer Abi ile yaptıkları maç, izlediğim en seyirlik maç oldu. Bu şekilde iyi bir defans oyuncusuyla iyi bir hücum oyuncusunun karşılaşmasına doyum olmuyor. Karşısında Zafer Abi değil de o yaş grubundan başka birisi olsa Salih Abi kesin birinci olurdu.

Şu an fotoğraflarla boğuşuyorum. Bitince hem siteye yükleyeceğim, hem de sitede çok büyük yüklenmediği için Google Drive gibi bir alana yükleyip public erişime açmaya çalışacağım.

Dereceye giren tüm sporcuları tebrik ediyor, katılan herkese tekrar teşekkür ediyorum.

clipboard01kq.jpg

ilistatistikleri.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Her turnuvada güçlü oyuncular ayrı oynasın vs fikirleri ortaya atılır. Ama çoğu kişinin kafasında maalesef çok yanlış ön yargılar var.

Ligde oynayan oyuncuların çok büyük bölümü geçimini bu spordan sağlamıyor. Para kazananların çok büyük bölümü de gelirine sadece bir katkı sağlıyor.

Mesela 2. ve 1. ligde oynayıp da para alan kesinlikle %50'den aşağıdadır. Çoğu kişi sadece masraflarının karşılanması ile yetinir. Hatta Arıköy'de 2. ligde oynayan oyuncuların hiçbiri para almıyor hatta masrafları bile karşılanmıyor... Hiçbiri de çocukluğunda masatenisine başlamadı. Mesela ben 20 yaşında başladım ve hiç hocam olmadı.

O yüzden lig oyuncusu diye bakıp ben bu adamları yenemem diye düşünmek çok yanlış.

Hadi bu kısmı bir kenara bırakalım. Turnuva haricinde nerede olursa olsun seviyesi benim seviyemden düşük olan neredeyse her oyuncu benle oynamak isterken neden bir tunuvada oynamak istemiyor anlamıyorum... Ne olacak kaybedince onu merak ediyorum. Sadece açıklarını görürler, aradaki farkları gözlemlerler o kadar.

Benim şansım olsa sabah akşam süperlig oyuncuları ile oynar yenilirdim... Ama kendini geliştirmek mi? yoksa yenileceğinizi bildiğiniz adamdan kaçıp yapay bir mutluluk yaşamak mı?

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

adamsın tek kelimeyle mukemmelsin abartmıyorum senin gibi soğuk kanlı rakibi hiç bir şekilde rahatsız etmeyen oyuncu daha görmedim kim sana karşı ne hareket yapmışsa ayıp etmiştir mutlaka oda seni tanımadığındandır ve son olarak her ligde oynaya bilecek kadar yeteneklisin eminim tebrikler 2 ınciliğin

final maçın kaç kaç bitti :alkis:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 25 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..